Filtras
 • Edukacija Žaliūkių malūnininko sodyboje

  Gruodžio 22 d. 4b klasės mokiniai ir jų tėveliai dalyvavo Žaliūkių malūnininko sodybos edukacinėje vakaronėje „Tikėjimai, spėjimai, burtai...“. Autentiškos senovinės sodybos aplinkoje vaikai buvo supažindinti su kalėdiniais liaudies papročiais ir burtais. Skanavome pačių išsikeptus kūčiukus. Šventės pabaigoje visus pradžiugino siurprizas - mus aplankė Kalėda, kartu su visais žaidė ir teikė netikėtas dovanas. Ypač džiugino Kalėdos įteikti stebuklingi riešutai, kurie simbolizavo ateinančių metų laimę ir sėkmę.

   

  Mokytoja Jurgita Klastaitienė

 • Žiemos atostogos

   

  Žiemos atostogos mokiniams prasideda nuo 2017 m. gruodžio 27 d. iki 2018 m. sausio 3 d.

  Pamokos prasideda 2018 m. sausio 4 d. (ketvirtadienį).

  Gerų atostogų ir laukiame sugrįžtant!

 • Susitikimas su Kalėdų seneliu

  Gruodžio 22 dienos rytą 1a ir 1b klasių mokiniai mokyklos salėje susitiko su Kalėdų seneliu ir jo pagalbininke Pepe. Pirmokai šoko, dainavo, žaidė, deklamavo eilėraščius, klausėsi Kalėdų senelio pasakojimo, atsakinėjo į Pepės klausimus. Susitikimo pabaigoje visi sulaukė dovanėlių.

   

  Mokytojos Birutė Atutienė, Eralda Piktūrnienė

 • Šokoladinė ketvirtokų pamoka

  4a ir 4c klasės mokinių paskutinė šių metų  pamoka vyko Centro šokoladinėje. Smalsučiai sužinojo šokolado istoriją, degustavo visų rūšių šokoladus ir išsirinko savo skaniausiąjį. Kūrybinėse dirbtuvėlėse kūrė savo šokoladinius skanėstus, gardino juos įvairiais vaisiais ir riešutais. Vienetinius saldumynus smaližiai parsinešė namo. Tai – puiki, saldi kalėdinė staigmena artimiesiems. 

   

 • Teatralizuotas koncertas „Žiemos pasaka“

  Gruodžio 20 d. mokykloje vyko projekto „Šv. Kalėdų belaukiant“ baigiamasis koncertas. Vaikai kartu su mokytojomis sukūrė tikrą žiemos pasaką. Mažieji šokėjėliai, dainorėliai ir artistai, virtę miško žvėreliais ir nykštukais, keliavo pas Kalėdų senelį į šventę. Visi žiūrovai žavėjosi nykštukų, meškiukų, snieguolių šokiu. O dainelės nukėlė ten, kur tvyro kalėdinė dvasia. Džiugesys ir atėjusios šventės laukimas suvirpino kiekvieno širdelę. 

   

 • Mažasis mokyklinis diktantas „Rašom“

  Gruodžio 15 dieną mokykloje vyko Mažojo mokyklinio diktanto konkursas. Savo jėgas išbandyti susirinko 2-4 klasių atstovai. Mokiniai rašė diktantus apie žiemą. Be klaidų parašė ir nugalėtojais tapo Modestas Kaušius (4b) ir Gustė Augaitė (2a). Sveikiname nugalėtojus!

  Mokytojos Eralda Piktūrnienė ir Giedrė Nemaniūnaitė

 • „Šv. Kalėdų belaukiant“

    

  Artėja gražus, ramybę nešantis laikas - Advento ir Kalėdų laukimas – laikas, skirtas apmąstymams, susikaupimui, paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam.
  Tai pats svarbiausias virsmas metuose. Baigiasi metai, grįžta saulė. Šios šventės laukimas toks pat svarbus kaip ir pati šventė. Tai nuostabus laikas, skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo peržvelgimui, planų kūrimui…
  Linkiu ramybės, paslapties ir nuoširdaus dėmesio vienas kitam.

   Direktorė Regina Miežienė

             Projektas „Šv. Kalėdų belaukiant“

  Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos bendruomenė 2017 m. lapkričio 28 – gruodžio 22 dienomis vykdo projektą  „Šv. Kalėdų belaukiant“.

  Advento vainiko pristatymas ir aplinkos puošimas.

  Pasiruošimas adventui, Kalėdoms vyko lapkričio 28 - 30 d. pasitelkus į pagalbą fantaziją, šeimą, klasės draugus, mokytojus, mokinukus. Rezultatas nuostabus - išpuošta mokyklos aplinka, klasės...  Klasių mokytojai valandėlių metu pristatė virtualų Advento kalendorių.

    

  Akcija „Laimės keksiukai“.

  Pirmoji žiemos diena „Saulės“ pradinėje mokykloje prasidėjo paramos akcija „Laimės keksiukai“, kuri skirta onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams paremti. Šiais metais mokyklos bendruomenė lėšas rinko Alekso Gutmanio, Karinos Bortnikovos ir Jauniaus Lukoševičiaus gydymui bei pagalbai jų šeimoms. Gausybė mažųjų susirinko į mokyklos mugę vieningam tikslui – surinkti kuo daugiau lėšų sergantiems vaikams. Visų pertraukų metu salėje šurmuliavo mokiniai, jų tėveliai, mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai. Vieni iš kitų pirko pačius įvairiausius, skaniausius keksiukus, o pinigėlius už saldumynus dėjo į aukos dėžutes. Nors „Saulės“ pradinė mokykla maža, tačiau jos bendruomenės širdelės – didelės: į Paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ sąskaitą bus pervesta 463,02 €.


  Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė.

  Gruodžio 4 d. mokykloje ir jos teritorijoje įžiebta Kalėdinė eglutė. Šventėje dalyvavo gerai nusiteikę, stebuklo laukiantys vaikai ir bendruomenė. Eglutė jau graži ir tviskanti. Lauksime švenčių, svajonių išsipildymo ir tikėsime, kad ateinantys metai bus dar įdomesni ir kupini atradimų.

     

  Netradicinės eglutės ir kalėdinių dekoracijų paroda.

  Mokykla, vykdydama tarptautinę Gamtosauginių mokyklų programą, 2017-2018 m.m. pasirinko sritį „Atliekos“. Laukdami šventų Kalėdų, mokiniai, padedami tėvelių, iš antrinių žaliavų pagamino ir surengė parodą „Netradicinė Kalėdų eglutė“. Pasitelkę savo fantaziją, įdėję daug išmonės ir kūrybiškumo, sukūrė įdomių ir dėmesio vertų darbelių. Mokyklos fojė puikuojasi eglutės iš makaronų, siūlų, molio, pakuočių, plastiko butelių, laikraščių, vienkartinių indų, kamštelių ir kitų perdirbimui tinkančių medžiagų. Apžiūrėdami parodėlę dar kartą įsitikiname, kad nereikia skubėti išmesti antrinių žaliavų. Joms galima suteikti naują gyvenimą, pasipuošti namus ir, kas svarbiausia, išsaugoti miške augančias eglutes.

    

  Netikėtumų savaitė gruodžio 12-15 dienomis.

  • Antradienio ryte mokinius pasitiko mokytoja Aušra, kuri pasiūlė mokiniams pabandyti laimę kalėdinėje loterijoje. Vaikai, išsitraukę bilietėlį, kantriai laukė, kokia gi sėkmė jiems nusišypsos... Jie džiaugėsi laimėję saldumyną, suvenyrą ar rankų darbo žaisliuką.
  • Trečiadienis prasidėjo neįprastai - klasių vaikus pasitiko kitos klasės mokytoja, kuri žvakių šviesoje pasekė negirdėtą pamokančią kalėdinę pasaką apie gėrį.
  • Ketvirtadienį vaikai dalyvavo viktorinoje „Švenčių belaukiant“ ir pasitikrino savo žinias apie Šv. Kūčių papročius ir būrimus.
  • Penktadienį vyko kalėdinių spalvų žaidimas. Mokiniai į mokyklą atėjo apsirengę raudonais ar baltais rūbais. Klasėse išsirinko pačius balčiausius ar raudoniausius žaidimo dalyvius. Spalvų žaidimo nugalėtojai sėdo į kalėdinį traukinį, apvažiavo visas mokyklos klases, skleisdami artėjančios kalėdinės šventės džiugesį. Vaikai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiais prizais.

   

  Teatralizuotas koncertas „Žiemos pasaka“.

  Gruodžio 20 d. iš pat ryto mokykloje buvo juntama pakili šventinė nuotaika. Mat, vyko paskutiniai projekto „Šv. Kalėdų belaukiant“ darbai. Gražų Kalėdų laukimo laikotarpį vainikavo  baigiamasis teatralizuotas muzikinis spektaklis „Žiemos pasaka”, kuris buvo skirtas visai mokyklos bendruomenei. Į šventinį koncertą buvo pakviestas Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčios klebonas Saulius Paliūnas, kuris pasveikino visus su artėjančiomis šventėmis ir linkėjo neprarasti tikėjimo ir siekti savo tikslų.

  Nuskambėjus užburiantiems laikrodžio dūžių garsams, spektaklis prasidėjo…Buvo nuostabu - vaikai kartu su mokytojomis (A. Gricienė, S. Markušenkienė, L. Armonaitė ir J. Vaitkienė) sukūrė tikrą žiemos pasaką. Mažieji šokėjėliai, dainorėliai ir artistai, virtę miško žvėreliais ir nykštukais, keliavo pas Kalėdų senelį į šventę. Žiūrovai žavėjosi linksmais, ritmingais ir grakščiais nykštukų, meškiukų, snieguolių šokiais. O mielai skambančios dainelės nukėlė ten, kur jauku ir  šilta, ten, kur tikime stebuklais, ten, kur juntamas Kalėdinės šventės kvapas... Šį kvapą pajuto visa mokyklos bendruomenė sėdinti salėje, mat pavaduotoja įvežė didžiulį tortą su fejerverkais, kuriuo vaišino ne tik vaikučius bet ir tėvelius bei jų senelius. Mokyklos direktorė padėkojo visiems koncerto dalyviams už gražų reginį ir palinkėjo jaukių švenčių, turtingų šviesiomis mintimis ir gerais darbais Naujųjų metų. Muzikinio spektaklio žiūrovai išgyveno daug smagių, gerų emocijų, pajuto artėjančių švenčių dvasią, visi negailėjo pagyrų ir gražių žodžių dalyviams bei mokytojoms.

   

  Projekto koordinatorė Aušra Gricienė 

   

 • „Žiemos pasaka“

 • Netradicinė Kalėdų eglutė

  2017-2018 m.m. mokykla vykdo tarptautinį Gamtosauginių mokyklų projektą „Atliekų sritis“. Laukdami šventų Kalėdų, mokiniai, padedami tėvelių, iš antrinių žaliavų pagamino ir surengė parodą „Netradicinė Kalėdų eglutė“. Pasitelkę savo fantaziją, įdėję daug išmonės ir kūrybiškumo, sukūrė įdomių ir dėmesio vertų darbelių. Mokyklos foje puikuojasi eglutės iš makaronų, siūlų, molio, pakuočių, plastiko butelių, laikraščių, vienkartinių indų, kamštelių ir kitų perdirbimui tinkančių medžiagų. Apžiūrėdami parodėlę dar kartą įsitikiname, kad nereikia skubėti išmesti antrinių žaliavų. Joms galima suteikti naują gyvenimą, pasipuošti namus ir, kas svarbiausia, išsaugoti miške augančias eglutes.

   

  Mokytoja Birutė Atutienė

 • Atvirų durų diena

  Gruodžio 13 d. mokykloje organizuojama atvirų durų diena. Kviečiame visus mokyklos bendruomenės narius dalyvauti pamokose, klasių veiklose, neformaliojo ugdymo užsiėmimuose.

  Norintys aptarti individualius mokymosi pasiekimus su mokytojais, švietimo pagalbos specialistais, administracija registruokitės adresu: http://rezervacija.schedulething.com/

  Laukiame JŪSŲ.

 • Jaunasis olimpietis

  Šių metų gruodžio 6 d. lengvosios atletikos manieže vyko kasmetinis 1-4 klasių sporto renginys „Jaunasis olimpietis“. Mūsų mokyklai atstovavo Kęstutis ir Emilija (4A), Lukas ir Gabija (3C), Nojus ir Rugilė (2A), Matijus (1B) ir Viktorija (1A). Jaunieji sportininkai varžėsi teniso, regbio, lengvosios atletikos bei futbolo rungtyse, šoko „Zumba“ šokius bei žaidė įvairius žaidimus. „Saulės“ pradinės mokyklos komanda buvo nominuota specialiu vardu - „Judriausia komanda“.

  Kūno kultūros mokytojas Mantas Bakas

 • Saugus elgesys kelyje

  Sutrumpėjus dienai, padidėja rizika patekti į nelaimingą atsitikimą kelyje, gatvėje. Priešmokyklinio amžiaus vaikų saugaus elgesio įgūdžiai dar silpni. Kad vaikai įgytų praktinių žinių, 2017 m. gruodžio 8 dieną Šiaulių ,,Saulės“ pradinėje mokykloje lankėsi policijos darbuotojas, kuris papasakojo apie kelių eismo taisykles ir atšvaito svarbą. Daug džiugių emocijų sukėlė šuniuko  Amsiaus apsilankymas ir prevencinių filmukų žiūrėjimas. Įgytas žinias vaikai įtvirtino atlikdami praktines užduotėles. 

  Priešmokyklinio ugdymo pedagogės: Lina Povilaitienė, Aldona Sabaliauskienė, Ilona Virmauskienė.

 • KNYGŲ KALĖDOS

 • Kalėdinės eglutės įžiebimas

  Gruodžio 4 d. mūsų mokykloje vyko Kalėdinės eglutės įžiebimas. Šventėje dalyvavo gerai nusiteikę, stebuklo laukiantys vaikai ir bendruomenė. Eglutė jau graži ir tviskanti. Lauksime švenčių, svajonių išsipildymo ir tikėsime, kad ateinantys metai bus dar įdomesni ir kupini atradimų.

  Mokytojos Ilona Virmauskienė, Lina Povilaitienė, Lina Armonaitė

 • Akcija „Laimės keksiukai“

  Pirmoji žiemos diena „Saulės“ pradinėje mokykloje prasidėjo paramos akcija „Laimės keksiukai“, kuri skirta onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams paremti. Šiais metais mokyklos bendruomenė lėšas rinko Alekso Gutmanio, Karinos Bortnikovos ir Jauniaus Lukoševičiaus gydymui bei pagalbai jų šeimoms.

  Gausybė mažųjų susirinko į mokyklos mugę vieningam tikslui – surinkti kuo daugiau lėšų sergantiems vaikams. Visų pertraukų metu salėje šurmuliavo mokiniai, jų tėveliai, mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai. Vieni iš kitų pirko pačius įvairiausius, skaniausius keksiukus, o pinigėlius už saldumynus dėjo į aukos dėžutes. Nors „Saulės“ pradinė mokykla maža, tačiau jos bendruomenės širdelės – didelės: į Paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ saskaitą bus pervesta 463,02 €.

  Dėkojame už Jūsų gerumą!

  Mokytoja Vida Plechavičienė, socialinė pedagogė Greta Šiaučiulytė

 • Pirmasis „Erasmus+“ projekto susitikimas Turkijoje

  2017 m. lapkričio 25 - 28 dienomis Šiaulių ,,Saulės“ pradinės mokyklos pedagogai: Ilona Virmauskienė, Sonata Markušenkienė, Greta Šiaučiulytė, Eralda Piktūrnienė dalyvavo pirmajame Erasmus+ projekto susitikime Turkijoje Canakkale mieste. Šio susitikimo tikslas buvo susipažinti, prisistatyti, pristatyti savo šalį, numatyti veiklas tolimesniam bendradarbiavimui. Projekto dalyviams buvo įteikti sertifikatai.

  Vizito metu buvo aplankyta Canakkale miesto mokykla, aptarta švietimo sistema, aplankytos įžymios šio miesto vietos, susipažįstant su šalies kultūra ir tradicijomis, numatytos projekto veiklos ir susitikimų datos.

  Programos „Erasmus+“ (KA2) švietimo partnerystei kurti ir gerinti tikslas -  bendradarbiauti, ieškoti inovacijų ir dalintis gerąja patirtimi. Partnerystė apima penkias valstybines mokyklas iš Turkijos, Rumunijos, Italijos, Graikijos, Bulgarijos ir Lietuvos. Projekto pavadinimas - „Inovatyvios (šiuolaikiškos) skirtingų dalykų pamokos“ ("Innovative cross-curricular lessons“).

   

  Projekto koordinatorė Ilona Virmauskienė 

 • „Pro vaikystės langą“

  Lapkričio 30 d. „Saulės“ pradinėje mokykloje vyko Šiaulių miesto mokyklų priešmokyklinukų ir 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Pro vaikystės langą”. Į konkursą atvyko mokiniai iš Dainų, „Romuvos”, „Ragainės”, „Sandoros” progimnazijų. Jaunuosius skaitovus pasveikino ir sėkmės konkurse linkėjo mokyklos direktorė R. Miežienė. Vokalinio ansamblio (mokytoja S. Markušenkienė) dainorėlės dalyvius pasveikino daina. Konkurse skambėjo H.Radausko, J.Erlicko, R.Skučaitės, V.Palčinskaitės ir kitų  poetų eilėraščiai apie vaikystę, metų laikus, gimtinę, draugystę... Organizatoriai pasidžiaugė mokinių noru puoselėti lietuvišką žodį, palinkėjo sėkmės, ieškant savitumo, paskelbė konkurso nugalėtojus. Meninio skaitymo konkurso dalyviai džiaugėsi įteiktais diplomais, saldžiaisiais prizais.

  Mokytojos Giedrė Nemaniūnaitė ir Eralda Piktūrnienė

 • Kalėdų belaukiant

  Artėja gražus, ramybę nešantis laikas - Advento ir Kalėdų laukimas – laikas, skirtas apmąstymams, susikaupimui, paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam.

  Tai pats svarbiausias virsmas metuose. Baigiasi metai, grįžta saulė. Šios šventės laukimas toks pat svarbus kaip ir pati šventė. Tai nuostabus laikas, skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo peržvelgimui, planų kūrimui…
  Linkiu ramybės, paslapties ir nuoširdaus dėmesio vienas kitam.

  Direktorė Regina Miežienė

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Sunday the 22nd. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.