Filtras
 • „Velykų dirbtuvėlės“

  Balandžio 18 dieną PUG 2 grupėje vyko „Velykų dirbtuvėlės“. Ugdytiniai susipažino su tradiciniais ir originaliais velykinių kiaušinių marginimo būdais. Už suteiktas žinias vaikai dėkingi Manto ir Vainiaus mamoms.

   

  Pedagogė Lina P.

 • „Dviračių“ muziejuje

  Balandžio 16 dieną PUG 1 ugdytiniai lankėsi „Dviračių“ muziejuje. Vaikai pamatė pirmąjį, patį seniausią dviratį ir palygino jį su šiuolaikiniu, klausėsi istorijų apie dviratininkus – keliautojus. Mažieji suprato, kad galima keliauti ne tik automobiliu, traukiniu, lėktuvu, bet ir dviračiu. Po ekskursijos po muziejų priešmokyklinukai pasigamino atšvaitą ir kupini naujų žinių, geros nuotaikos, saugiai grįžo į mokyklą.

     

  Pedagogė Edita Č.

 • Velykų belaukiant

  Balandžio 18-osios vakarą į mokyklą kartu su tėveliais rinkosi PUG 1 ugdytiniai. Tajaus mama su mažaisiais margino medinius kiaušinius, o Andriaus mama mokė tėvelius dekupažo meno. Savo margučius vaikai ir išbandė – buvo surengtos margučių ridenimo varžybos. Tėveliai džiaugėsi, kad išmoko dar vieno kiaušinių marginimo būdo.

     

  Pedagogė Edita Č.

 • Priešmokyklinukų šaškių turnyras

  Šaškės – patrauklus stalo žaidimas, „proto mankšta“ – padeda įgyti naudingų gyvenimui įgūdžių. Vaikai išmoksta vertinti ir valdyti situaciją, laikytis taisyklių, ieškoti geriausių sprendimų, garbingai rungtyniauti. Balandžio 18 dieną ŠU bibliotekos salėje buvo organizuotas Šiaulių apskrities priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų šaškių turnyras. Jame dalyvavo 32 žaidėjai. Mūsų mokyklą atstovavo PUG 1 ugdytinis Tajus G. ir PUG 2 ugdytinis Martynas Š. Berniukai susirungė su varžovais 7 kartus. Tajus užėmė 9 vietą. Džiaugiamės! Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanomis ir diplomais. Smagu dalyvauti ir pasisemti naujos patirties.

      

  Pedagogė Edita Č.

 • Vakaronė „Velykų belaukiant“

  Ketvirtadienio pavakarę trečiokai surengė savo klasės bendruomenės vakaronę „Velykų belaukiant“. Rasytės mamytė mokė, kaip pasigaminti velykinę puošmeną „Kiaušinis lizdelyje“. Tėveliai ir vaikai karpė, klijavo, dekoravo putplasčio kiaušinukus plunksnomis, rafija, krepiniu popieriumi . Savo darbelį sėkmingai „įtupdė“ į lizdelį. Džiaugėmės, nes visiems pavyko! Vaikams buvo smagu ne tik dirbti su savo tėveliais, bet ir pabendrauti prie arbatos puodelio.

       

  Mokytoja Aušra Gricienė

 • Po pamokų

  Visos dienos mokykloje pirmokams patinka lankyti įvairius būrelius. Čia vaikai piešia, lipdo, šoka, dainuoja, sportuoja, konstruoja iš Lego kaladėlių, mokosi prižiūrėti gyvūnus. Grįžus į klasę, pirmokams smagu atlikti eksperimentus su vandeniu, balionais, gaminti „šlykštuką“. Atšilus orams, ryškiau pašvietus saulutei, linksma žaisti lauke. Ruošdamiesi Velykoms, mokinukai margino kiaušinį: pabandė išrašyti vašku, aplikavo servetėlėm.

      

       

  Bibliotekininkė Felicija J.

 • Būrelio „Piešiu kompiuteriu“ Velykos

  Ar jaučiate? Pro ūkanotą miglą liejasi rytmečio žara… Rausva palete dažo medžius ir žolę, nuo kurios nukritęs paskutinis rasos lašas, žėri deimanto spindesiu… Ar matote? Vis aukščiau kyla saulė… Ar gera atsikėlus ryte matyti saulės spindulį kambaryje? Ne sniegą… Ne lietų… Ne niauktą dangų… Ar džiaugiatės? Atbudo gamta, atbudo tikėjimas. Su tikėjimu atkeliavo Šv. Velykos - džiaugsmo ir palaimos širdyje metas… Džiaukimės ir jauskime ramybę ir atgimimą širdyse

  Piešinių albumas

     

  Gražios, prasmingos šventės Jums linki būrelio „Piešiu kompiuteriu“ nariai.

 • Kūrybinės dirbtuvėlės 4b klasėje

  Tie, kas bent kartą mėgino marginti kiaušinius tradiciniais būdais žino: įdomiausiais raštais išpiešti kiaušinius – kruopštus ir daug kantrybės reikalaujantis darbas. Tuo įsitikino vaikai ir tėveliai, susirinkę į kūrybines dirbtuvėles „Margi margučių raštai“. Iš pradžių buvo aptarti margučių marginimo būdai, technikos, raštai ir simboliai. Vėliau kiaušiniai buvo išrašomi vašku ar aplikuojami servetėlėmis. „Tikrai mėginsime namuose“, – kalbėjo dirbtuvių dalyviai ir džiaugėsi galimybe įdomiausiai išmargintus kiaušinius parsinešti namo.

       

  Mokytoja Vida P.

 • Velykų dirbtuvėlės 2b klasėje

  Pavasaris neša šilumą, skleidžia pirmus žiedus, keičia miškų spalvą ir dovanoja gražiausią metų šventę – Velykas. Džiugu stebėti už lango bundančią gamtą, sprogstančius medžių lapus bei čiulbančius paukščius, tačiau augimo procesą galima stebėti ne tik lauke, bet ir savo namuose ant jaukios palangės. Todėl gražią balandžio 18 dienos pavakarę, antrokai su tėveliais rinkosi į klasę. Šarūno mama visus išmokė pasigaminti smagų, žaliuojantį Oliziuką. Pasitelkę kūrybiškumą bei vaizduotę, įvairiais raštais ir kaspinėliais vaikai su tėveliais papuošė „mažuosius draugus“. Bendras darbas visiems suteikė džiugių emocijų, o kūrybiniai sumanymai – puikių rezultatų. Vaikams bus smagu namie turėti „augintinį“, kuris kiekvieną dieną augs ir keisis.

       

  Klasės mokytoja Birutė A.

 • Malūnininko sodyboje

  Svarbiausias Velykų simbolis – margintas kiaušinis – reiškia gamtos prisikėlimą, gyvybės atsiradimą, gyvenimo atsinaujinimą, augalijos gimimą ir žydėjimą. 4 b klasės mokiniai nori išmokti šio kruopštaus ir įdomaus, tradicijomis bei autentiškumu alsuojančio amato. Balandžio 16 dieną ketvirtokai lankėsi Žaliūkių malūnininko sodyboje. Išklausę įdomaus pasakojimo ir pažiūrėję pamokėlę, ketvirtokai kibo į darbą. Ant velykaičio galo dėjo taškelius, rašė brūkšnelius, iš kurių susidarė saulytės, gėlytės ar kitokie simboliai. Vašku išmarginti kiaušiniai buvo pamerkti į dažus. Vaikai tapo tikrais margučių marginimo meistrais, einant namo, rankose puikavosi žali, mėlyni, rudi velykaičiai.

       

  Mokytoja Vida P.

 • Velykų dirbtuvėlės 2a klasėje

  Balandžio 18 dienos pavakary į mokyklą rinkosi antrokai ir jų tėveliai. Velykų dirbtuvėlėse margino kiaušinius, puošė plunksnelėmis. Pagamintais darbeliais pasipuoš namus ir pradžiugins savo artimuosius.

     

              Mokytoja Eralda P.

 • Lietuvių kalbos pamoka „Aušros“ muziejuje

  Skambutis, girgždantis mokyklinis suolas, juoda lenta ir rašaluoti pirštai... Taip balandžio 16 dieną „Aušros“ muziejuje mokėsi 2a klasės mokiniai. Antrokai lietuvių kalbos pamokėlėje skaitė ir nagrinėjo legendomis ir pasakomis apipintą Balio Sruogos „Giesmę apie Gediminą“, persirengė karių apranga, išsiaiškino, kokiais ginklais kovėsi mūsų protėviai ir fotografavosi.

       

  Mokytoja Eralda P.

 • „Velykų belaukiant“

  Balandžio 16 dieną PUG 2 ugdytiniai lankėsi „Pegaso“ knygyne, kur dalyvavo edukacinėje pamokoje „Velykų belaukiant“. Vaikai susipažino ir įtvirtino žinias apie Velykų papročius, kiaušinių marginimą. Taip pat žiūrėjo animacinį filmuką, kaip Kakė Makė ruošiasi Velykoms bei margino draugystės kiaušinį. Už aktyvų dalyvavimą pamokėlėje visi mokiniai gavo dovanų.

      

  Pedagogė Lina P.

 • Šiaudinių žaislų paslaptis

  Šiaulių Dailės galerijoje eksponuojama gausi Šiaulių krašto tautodailininkų darbų paroda „Tarp žemaičių“ sužavėjo 1c klasės mokinius. Vaikai tyrinėjo meno kūrinius. Mokinius domino žaislai. Kiekviena tautodailininkės lėlė pasiūta su meile ir fantazija, bent akimirkai sustabdo praeivį, primindama skaitytą ar girdėtą pasaką. Edukaciniame užsiėmime tautodailininkė Bronė Gricienė išmokė vaikus nusipinti iš šiaudelių paukštukus. Kiekvienas jaunojo amatininko darbelis stebino savitu žavesiu.

   

  Mokytoja Alma J.

 • Mintinio skaičiavimo turnyras

  Visos dienos mokykloje, „Gudručių“ būrelyje, pirmokai mokėsi sudėties žaisdami. Virtualioje mokymosi aplinkoje vyko mintinio skaičiavimo turnyras. Šį kartą daugiausia taškų surinko Naglis ir Mikaela. Bet pralaimėjusių nebuvo. Kas gali liūdėti, skaičiuodamas prie kompiuterio? Juk taip linksma ir įdomu!

   

  Mokytoja Alma J.

 • Mokyklos kieme pražydo Velykų medis

  Sutikite - kiaušinių marginimas - vienas labiausiai laukiamų Velykų šventės momentų. Kai visa šeima susėda prie stalo ir puikiai leidžia laiką, dekoruodami atgimimo simbolį - kiaušinį. Žinoma, visada norisi gražiausių margučių. Pirmadienio vakarą gausus būrys 1c klasės mokinių ir tėvelių susirinko į klasės bendruomenės renginį „Kūrybinės Velykų dirbtuvėlės“. Kiekviena šeima atskleidė savo kiaušinių marginimo paslaptį: kiaušinius puošė šilkinėmis juostelėmis, nėriniais, aplikavo lipdukais, modelinu, karoliukais, dažė flomasteriais, įvairių rūšių dažais, blizgino sidabru ir auksu, pademonstravo Ebru meno techniką. Išmarginti kiaušiniai pradžiugino visus – rezultatas stulbinantis. Sukurtą grožį sukabinome mokyklos kieme ant Velykų medžio. Margučiais pražydęs medelis kviečia visus Velykas sutikti su pakilia ir pavasariška nuotaika.

       

  Mokytoja Alma J.

 • 19-oji poezijos šventė

  Balandžio 12 dieną „Polifonijos“ koncertų salėje vyko 19-ą kartą organizuota poezijos šventė „Nešu aš gražų žodį savo širdyje“. Aidėjo gražūs žodžiai vietovardžiams, skambėjo eilėraščiai, sakmės, padavimai. Renginyje dalyvavo ikimokyklinių įstaigų atstovai iš Šiaulių, Joniškio, Akmenės ir Kuršėnų. Visus dalyvius pasitiko ir padėjo surasti vietą scenoje šventinis ,,Varpelis“. Žiūrovai negailėjo skaitovams plojimų ir šypsenų. Mūsų mokyklos PUG 1 ugdytinė Goda Načytė deklamavo J. Vaičiūnaitės eilėraštį „Po ilgo miego“. Lydimi muzikos garsų, visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Atsisveikinome sakydami vieni kitiems ,,Iki kito pavasario!”.

   

  Pedagogė Edita Č.

 • Netradicinė dailės ir technologijų pamoka

  Balandžio 12 dieną 2a klasėje vyko netradicinė dailės ir technologijų pamoka. Į svečius atvyko ir pamoką vedė Domanto mamytė. Ji išmokė antrokus pasigaminti atviruką - tulpę. Velykų dieną šiuo darbeliu vaikai pradžiugins savo artimus ir mylimus žmones.

      

  Mokytoja Eralda P.

 • Netradicinė pamoka

  4b klasėje vyko dailės ir technologijų pamoka, kurią vedė Austėjos mama. Mokiniai iš vienkartinės lėkštės gamino judantį žaisliuką - „Zuikį Žvairį“. Vaikai kantriai piešė, spalvino, kirpo ir klijavo reikiamas detales, todėl darbeliai visiems puikiai pavyko. Ačiū Austėjos mamai už įdomią pamoką!

     

  Mokytoja Vida P.

 • Padovanok knygą mokyklos bibliotekai

 • „Žmogus ir vanduo“

  Balandžio 9 dieną PUG 1 ir PUG 2 ugdytiniai dalyvavo diskusijoje „Žmogus ir vanduo“. Šio renginio tikslas - skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų. Visuomenės sveikatos specialistė Fruzina Dovalgienė papasakojo vaikams apie geriamojo vandens iš čiaupo kokybę, jo savybes, naudą žmogaus organizmui. Diskusijos metu vaikai atsakinėjo į klausimus, dalijosi savo patirtimi, pagilino žinias ir sužinojo daug naujo.

   

  Visuomenės sveikatos specialistė Fruzina Dovalgienė

 • Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas

  Balandžio 16 – gegužės 3 dienomis mokykloje vyks 2 ir 4 klasių nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas. Testavimo metu surinkti duomenys bus panaudoti ugdymo kokybei gerinti, tolesnei mokinių mokymosi pagalbai numatyti. 4 klasių mokiniams bus pateiktas klausimynas (mokyklos sukuriama pridėtinė vertė, patyčių situacija mokykloje, mokinių mokėjimas mokytis), kurio pagalba tiksliau ir visapusiškiau bus galima įvertinti ugdymo kokybę mokykloje. Tokiu būdu bus atkreipiamas dėmesys ne tik į mokinių akademinius rezultatus, bet ir į jų savijautą, emocinį mokyklos klimatą. Mokinių klausimynai sudaryti remiantis klausimynais, kurie naudojami nacionaliniuose mokinių pasiekimų tyrimuose. Klausimyno pavyzdį galite rasti adresu: www.nec.lt.

  2019 metų testavimo tvarkaraštis:

  Pavaduotoja ugdymui Roberta J.

 • IKT pasaulio pažinimo pamokoje

  1b klasėje per pasaulio pažinimo pamoką mokiniai planšečių pagalba ieškojo informacijos apie pavasarines gėles. Pasiskirstę į komandas, jie kūrė, rašė, piešė, ruošė stendinį pranešimą tema „Pavasario gėlės“, kurį pamokos pabaigoje pristatė klasės draugams.

     

  Mokytoja Ilona V.

 • Apsilankymas „Aušros“ muziejuje

  Atėjus pavasariui, džiaugiamės atbudusia gamta ir visi laukiame gražiausios šventės - Velykų. PUG 1 ugdytiniai dalyvavo „Aušros“ muziejuje edukacinėje pamokoje „Velykų margučiai“. Po trumpo pasižvalgymo po ekspoziciją, buvome pakviesti į amatų dirbtuves, kur ant stalų laukė „moliniai“ kiaušiniai, teptukai ir dažai. Susipažinę su įvairiais margučių raštais, vaikai patys kibo į darbą. Kiaušinius puošė taškeliais, gėlių žiedais, saulytėm ir paukšteliais. Tai gražumas tų margučių! Į mokyklą grįžome pilni įdomios patirties ir nuostabių įspūdžių.

     

  Pedagogė Edita Č.

 • Kur gyvena knygelės?

  Saulėtą balandžio 2-osios rytą į mokyklos biblioteką užsuko „Rugiagėlės“ auklėtiniai. Darželinukai turėjo galimybę pamatyti, kur gyvena knygelės, išsiaiškino, kuo skiriasi biblioteka nuo knygyno, apžiūrėjo didžiausią ir mažiausią mokyklos bibliotekoje esančią knygą. Vaikai susidomėję vartė spalvingas pasakų knygeles, atsakinėjo į viktorinos klausimus, padėjo surasti princesei kelią į pilį, ieškojo skirtumų pasakų iliustracijose. Darželinukai prisiminimui gavo dovanų apyrankę su mokyklos vardu ir pažadėjo rudenį grįžti.

  Bibliotekininkė Felicija J.

 • „Jaunas sportuosi – senas nedejuosi“

  Projekto „Sveikata visus metus“ kovo mėnesio iššūkį „Jaunas sportuosi – senas nedejuosi“ PUG 2 ir 1 c klasių mokinių komandos priėmė atsakingai. PUG 2 ugdytiniams gražų pavyzdį parodė Godos ir Adomo močiutės, kurios pasidalino savo paslaptimis, kaip išsaugoti gerą sveikatą ir žvalumą ilgus metus. Pirmokai į svečius pasikvietė Augustės senelį, kuris visus sužavėjo savo judrumu ir vikrumu. Senelio palinkėjimai – sveikai maitintis, daug judėti, sportuoti, laisvalaikį praleisti lauke, gamtoje, tapo pirmokų siekiamybe. Senelis išmokė puikių žaidimų, estafečių, surengė teniso kamuoliuko mėtymo turnyrą. Jaunieji sportininkai ir svečiai vieni kitiems linkėjo sėkmės.

     

  Mokytoja Alma J. ir pedagogė Lina P.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Wednesday the 21st. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.