Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos tarptautinio švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projekto „Blue shirts green shorts“ dalyvių grupė lankosi Ispanijoje

Parašyta Trečiadienis, 22 rugsėjo 2021

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla nuo 2020 metų rugsėjo 1 dienos, sėkmingai įgyvendina tarptautinį švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projektą „Blue shirts green shorts“. Šiuo metu, rugsėjo 19-26 dienomis, mūsų mokyklos projekto darbo grupė svečiuojasi Santandero mieste, Gerardo Diego mokykloje Ispanijoje, kur savo patirtimi dalinasi visų šalių partnerių: Turkijos, Slovėnijos, Ispanijos, Italijos ir Lietuvos projekto dalyviai.

Pirmąją susitikimo dieną mokykloje vyko dalyvių kūrybinės dirbtuvės. Ispanų pedagogai mokė mus, kaip mokiniai galėtų rašyti, kurti ir patraukliai pateikti įvairias istorijas, nuotoliniu būdu. Kiekviena projekte dalyvaujanti šalis pateikė savo šalies, miesto, mokyklos reprezentaciją. Pirmojo susitikimo metu Ispanų projekto atstovai supažindino dalyvius su išsamiu, numatomų vykdyti veiklų planu visai savaitei.

Antrąją dieną visi projekto dalyviai stebėjo pasirinktų mokomųjų dalykų užsiėmimus. „Saulės“ pradinės mokyklos atstovai dalyvavo matematikos, ispanų kalbos ir priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių pažintinės kompetencijos veiklose. Stebėdami pamokas ir dalindamiesi savo patirtimi, mūsų mokyklos pedagogai susipažino su ispanų taikomais ugdymo metodais ir būdais.

Po pietų visų tarptautinį švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projektą „Blue shirts green shorts“ įgyvendinančių šalių atstovai buvo pakviesti į susitikimą su Ispanijos Santandero miesto mere, p. Gema Igual, kuri ne tik šiltai priėmė dalyvius, papasakojo apie Santandero miestą, bet ir pasidžiaugė, kad esant ypatingai sudėtingai situacijai visame pasaulyje dėl COVID-19 ligos,  projektas „Blue shirts green shorts“ yra sėkmingai įgyvendinamas ir pirmasis fizinio mobilumo susitikimas vyksta būtent Santandero mieste. Merė kiekvienam projekto dalyviui įteikė po atminimo dovanėlę, o kiekviena šalis padėkojo už šiltą priėmimą.

Trečiąją susitikimo dieną kolegos iš Ispanijos visus kvietė dalyvauti pasiplaukiojimo laivu programoje – „Žuvys ir povandeninė gyvūnija“, kurios metu dalyviai gėrėjosi  povandeniniu pasauliu, o grįžtant aplankė ekologinį gyvulininkystės ūkį. Po pietų projekto dalyviai lankėsi EL SOPLAO požeminiuose urvuose, kupinuose pasakiškų, spalvotų ir neįprastų formų stalagmitų ir stalaktitų darinių, požeminių upių. Dalyvius žavėjo ir aplankytas viduramžių kaimas Santillana Del Mar, o Altamiros senoviniai urvai, su vėlyvojo paleolito piešiniais, kurių dalis yra net 40 000 metų senumo, paliko neišdildomus įspūdžius.

Tarptautinio švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projekto „Blue shirts green shorts“ dalyvių susitikimas jau įpusėjo, tikimasi, kad ir antroji susitikimo pusė bus ne mažiau naudinga, įdomi ir patraukli.

  

Pavaduotoja ugdymui Vilma G.

 

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Mokomoji kalba: lietuvių kalba
Mokyklos tipas: pradinė mokykla

Adresas Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel. / faks.  (8 41) 55 23 56
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Thursday the 7th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.