Korupcijos prevencija

Mielieji,

mokyklos darbuotojams didžiausia padėka Jūsų šypsena ir Jūsų ištartas žodis Ačiū. Neverskite mokyklos personalui patirti nepatogumų priverstinai siūlydami atsidėkoti dovanomis, pinigais. Noriu priminti, kad teisinę atsakomybę užtraukia ne tik neteisėto atlygio (piniginio, daiktinio ir kt.) paėmimas, bet ir jo davimas, dovanojimas. Šiaulių „Saulės“ pradinėje mokykloje tai netoleruojama.

Pagarbiai, Direktorė Erika Masiliauskienė

Jei mokykloje susidūrėte su korupcijos atvejais, darbuotojų piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi arba likote nepatenkinti aptarnavimo kokybe, prašome pranešti telefonu (8 41) 552356 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Taip pat galima pildyti nustatytos formos pranešimą.
Pranešėjai, nurodę savo kontaktus, nustatyta tvarka informuojami apie pranešimo gavimą ir jo nagrinėjimo rezultatus. Bus reaguojama ir į anoniminius pranešimus.

Lietuvos Respublikos galiojantys teisės aktai, kuriais vadovaujasi mokykla:

Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos Korupcijai atsparios aplinkos kūrimo darbo grupė: Eralda Piktūrnienė, Daiva Lukošaitienė, Indrė Bekerienė.

Informacija apie gautus korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos pranešimus:

2023 m. – negautas nei vienas pranešimas;

2022 m. – negautas nei vienas pranešimas;

2021 m. – negautas nei vienas pranešimas.

Daugiau informacijos antikorupcine tema

Aktualios nuorodos