Sveika gyvensena, 2006 - 2007 m., 2012 - 2013 m., 2016 - 2017 m.

 

 

Gamtosauginių mokyklų programos „Mokausi sveikai gyventi“ sritis buvo įgyvendinama 2006-2007 m.m. 
Rengtos įvairios šventės, viktorinos, akcijos. Veikla apibendrinta Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių konferencijoje „Mokausi gyventi sveikai“. Renginyje dalyvavo pradinukai iš devynių miesto mokyklų. Konferencijoje vaikai kalbėjo apie vaistažoles, dienos režimą, vitaminus, oro, aktyvaus sporto reikšmę žmogaus organizmui. Konferencijos dalyviai pristatė sveikuolių patiekalus, vaistažolių arbatas, diskutavo ir teikė savo siūlymus kaip sveikai gyventi...

Fotoalbumas

 

 

Gamtosauginių mokyklos programos „Sveikos gyvensenos“ sritis buvo įgyvendinta 2012-2013 m.m.:

 

 • Pažymint Europos judriąją savaitę, surengtas žygį į Teniso kortus, kur visa mokyklos bendruomenė aktyviai mankštinosi.
 • Klasėse vesti pokalbiai: „Mokinio dienos režimas“, „Asmens higiena ir įpročiai”, „Tinkama mityba”, „Be patyčių“ ir kt.
 • Vyko diskusijos „Ką gali arbata?“ bei apskrito stalo diskusija perskaičius Vytauto Misevičiaus knygą „Danuko Dunduliuko nuotykiai“.
 • Organizuotos paskaitos: „Sveika mityba“, „Mokinio laikysena“, „Išmokime pasakyti - Ne“,  „Energetiniai gėrimai ir jaunas žmogus“, „Kompiuterinių žaidimų ir mobiliųjų telefonų įtaka ir poveikis sveikatai“, „Vanduo-gyvybės šaltinis“.    
 • Surengtos akcijos: „Kuprinė“ bei „Pasidalyk obuoliu su draugu“. Lapkričio 7-oji diena paskelbta tarptautine Gamtosauginių mokyklų programos veiklos diena (World Day of Action). Mūsų mokykla taip pat prisijungė - tos dienos veiklos nuotraukas bei vykusios akcijos aprašymą patalpinome užsiregistravę Pasaulines veiklos dienos svetainėje adresu http://www.eco-schools.org/wda/wp-login.php.
 • Pravesta anketinė mokinių apklausa „Ką darau savo sveikatos labui ir kaip man sekasi?“
 • 4b klasės mokiniai parengė vaidinimą-inscenizaciją „Rūkančio žmogaus organų susirinkimas“, kurį parodė mokyklos bendruomenei.
 • Dalyvauta respublikiniame I–IV klasių mokinių plakatų konkurse ,,Aš mokausi sveikatą stiprinančioje mokykloje“. Mokykla užėmė prizinę vietą.
 • Mokykla organizavo Šiaulių krašto pradinių klasių mokinių pažintinę - praktinę konferenciją „Augu sveikas“. Konferencijoje dalyvavo pradinių klasių mokiniai iš Joniškio „Saulės“ progimnazijos, Šiaulių rajono Sofijos ir Vladimiro Zubovų, Šiaulių rajono Bubių pagrindinių mokyklų, „Romuvos“, „Sandoros“ Gegužių, Medelyno progimnazijų, Logopedinės mokyklos bei „Saulės“ pradinės mokyklos. Konferencijos metu apibendrinta mokykloje vykdyta veikla.

     

 

       Gamtosauginių mokyklų programos Sveikos gyvensenos sritis įgyvendinta 2016-2017 m.m.

Veikla integruota į dalykų ugdymo turinį, organizuotos išvykos, akcijos, parodos, viktorinos, konkursai, diskusijos, atlikti stebėjimai, tyrimai.

 • Surengtos akcijos „Diena be automobilio“, „Būk saugus“, „Kiek sveria trečioko kuprinė?“, „Būk saugus – būk matomas“, „Apibėk mokyklą“, „Padovanok tulpę mokyklai“, „Mano žalioji palangė“.
 • Mokyklos kieme vyko pleneras „Rudens mozaika“. Mokiniai džiaugėsi, kad gamta teikia ne tik medžiagą sumanymams įgyvendinti, bet ir kviečia ilgėliau pabūti gryname ore.
 • Organizuotas bendruomenės renginys „Klajonės gamtos labirintuose“.
 • Paminėta  Tarptautinė košės diena, sporto diena „Džiaugsmo šalyje“, Pasaulinė gyvūnų diena, tarptautinė tolerancijos diena, tarptautinė triukšmo suvokimo diena.
 • Mokykloje organizuotos viktorinos: „Gamta – visų namai“,  „Vanduo – gyvybės šaltinis“.
 • Surengtas avangardinis madų šou „Atspindžiai“. Konkurse dalyvavo 43 mokinukai iš įvairių mokyklų: Salduvės progimnazijos, Šiaulių jėzuitų, Logopedinio lopšelio – darželio, Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos ir „Saulės“ pradinės.
 • Organizuotos parodos: netradicinių eglučių  paroda mokykloje,  “Aido” vaikų bibliotekoje,

nuotraukų paroda „Lesyklėlė sparnuočiams po mano langu“.

 • Pravesta anketinė apklausa „Ką darau savo sveikatos labui ir kaip man sekasi?“, kurios metu buvo siekiama išsiaiškinti ar mokiniai gyvena sveikai, ar ugdosi sveikatai naudingus gebėjimus bei įpročius.
 • Vyko plaukimo pamokos baseine.
 • Dalyvauta projekte „Mes – Žemės vaikai“.
 • Balandžio 6 d. mokykloje vyko apskrities pradinių klasių mokinių kūrybos konferencija „Kodėl svarbu būti sveikam?“. Joje dalyvavo mūsų mokyklos pradinukai, svečiai iš „Romuvos'“, Medelyno, Dainų progimnazijų, Kairių pagrindinės mokyklos.
 • Mokykloje svečiavosi aerobikos, jogos trenerė, šiaurietiško ėjimo instruktorė Jurga Mikelionienė, kuri pasiūlė linksmų, paprastų jogos pratimų, padedančių gyvenime palaikyti sveikatą, ramybę ir pusiausvyrą.
 • Mokykloje organizuota sporto šventė.
 • Dalyvauta edukacinėje pamokoje „Važiuok dviračiu saugiai“.
 • Dalyvauta respublikinėse varžybose „Sprtuojanti mergaitė – būsima alimpietė 2017“, estafetinio bėgimo tarpmokyklinėse varžybose „Romuvos“ progimnazijoje. Trys komandos iš keturių užėmė pirmąją vietą.
 • 3-4 klasių mokiniai dalyvavo Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų konkurse „Šokliukų varžybos“. Mokyklos komanda estafetės rungtyje buvo greičiausia - užėmė pirmą vietą ir buvo apdovanota taure.
 • Už sėkmingai vykdytą veiklą mokykloje įteikta 12-oji Žalioji vėliava ir tarptautinis Gamtosauginių mokyklų programos sertifikatas.

Projekto koordinatorė Birutė A. 

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Mokomoji kalba: lietuvių kalba
Mokyklos tipas: pradinė mokykla

Adresas Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel. / faks.  (8 41) 55 23 56
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Thursday the 7th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.