Respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija „Aukime sveiki“

Parašyta Penktadienis, 19 kovo 2021

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla, vykdydama Gamtosauginių mokyklų programos sveikos gyvensenos sritį, 2021 m. kovo 18 d. nuotoliniu būdu sukvietė šalies pradinukus į konferenciją „Aukime sveiki“ pasidalinti savo žiniomis, pastebėjimais apie sveikatą. Konferencijos dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Regina Miežienė, kuri visus dalyvius pakvietė prisidėti prie kovo mėnesio iššūkio „Jaunas judėsi – senas nesigailėsi".

Respublikinėje konferencijoje dalyvavo 99 dalyviai. Pranešimus skaitė 48, įvairių šalies mokyklų (Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Kretingos, Raseinių, Radviliškio Šiaulių miestų ir rajonų) pradinukai. Pranešėjai buvo suskirstyti į 4 darbo grupes: „Mityba ir sveikata“, Sveika gyvensena“, „Sportas ir sveikata“, „Vaistažolių arbatų nauda“. Grupėse vaikai dalinosi savo žiniomis, įgyta patirtimi ir atlikta praktine veikla apie vaistažoles, grūdinimąsi ir fizinį aktyvumą, sveiką mitybą, vaisius ir daržoves. Visi pranešimai buvo labai įdomūs ir naudingi.

Nuo šios dienos visi pasiryžome sportuoti, valgyti tik sveiką maistą, grūdintis, laikytis asmens higienos, dienos režimo, gražiai bendrauti su aplinkiniais, vengti žalingų įpročių, nes nuo to priklauso mūsų gera savijauta ir sveikata.

Mokytojos Birutė A. ir Birutė C.

Friday the 29th. Custom text here