„SAULĖS“ PRADINEI MOKYKLAI REIKALINGI PEDAGOGAI

Parašyta Antradienis, 14 birželio 2022

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680 patvirtintu „Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu“ skelbiame informaciją apie laisvas pareigybes Šiaulių „Saulės“ pradinėje mokykloje:

LOGOPEDAS (-Ė)

Pareigybės lygis – A2

Darbo krūvis (val. per savaitę) – 15 valandų per savaitę.
Darbo sutartis – terminuota nuo 2022-08-01 iki 2022-12-31.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti: aukštasis universitetinis arba neuniversitetinis pedagoginis išsilavinimas, logopedo kvalifikacija; pradinio ugdymo dalykų ir metodinės žinios; geri komunikaciniai įgūdžiai, gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas; gebėjimas naudotis IKT užsiėmimų metu; kūrybiškumas, iniciatyvumas, raštvedybos žinios.

Darbo užmokestis priklauso nuo turimos kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.
Darbo pradžia – 2022 m. rugpjūčio 1 d.

PSICHOLOGAS (-Ė)

Pareigybės lygis – A2

Darbo krūvis (val. per savaitę) – 18 valandų per savaitę.
Darbo sutartis – terminuota nuo 2022-08-01 iki 2022-12-31.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti: aukštasis universitetinis arba neuniversitetinis pedagoginis išsilavinimas, psichologo kvalifikacija; geri komunikaciniai įgūdžiai, gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas; gebėjimas naudotis IKT; kūrybiškumas, iniciatyvumas, raštvedybos žinios.

Darbo pradžia – 2022 m. rugpjūčio 1 d.

PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJAS (-A)

Pareigybės lygis – A2

Darbo krūvis (val. per savaitę) – 18 kontaktinių valandų.
Darbo sutartis – neterminuota.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti: aukštasis universitetinis arba neuniversitetinis pedagoginis išsilavinimas, pradinių klasių mokytojo kvalifikacija; pradinio ugdymo dalykų ir metodinės žinios; geri komunikaciniai įgūdžiai, gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas; gebėjimas naudotis IKT pamokų metu; kūrybiškumas, iniciatyvumas, raštvedybos žinios.

Darbo užmokestis priklauso nuo turimos pedagogo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.
Darbo pradžia – 2022 m. rugsėjo 1 d.

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
  4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.
  5. Gyvenimo aprašymą.
  6. Buvusių darboviečių rekomendacijos (nebūtinai).

Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Dokumentai priimami nuo 2022 m. birželio 14 d. iki 2022 m. birželio 28 d. 17.00 val.

Dokumentai pateikiami adresu Dainų 15, Šiauliai, „Saulės“ pradinė mokykla, siunčiant registruotu laišku arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Išsami informacija apie skelbiamą atranką teikiama tel. (8 41) 55 23 56.