Filtras
 • Klajonės gamtos labirintuose

  Rugsėjo 27 dieną į mokyklos kiemą sugužėjo 2 – 4 klasių mokiniai. Šį kartą į netradicinį renginį „Gamtos labirintai“ juos pakvietė 2a ir 3a klasių mokinių tėveliai. Jie mokinukams parengė daug įvairių užduočių. Šiukšlių karalystėje mokinukus pasitiko šiukšlių valdovas, kuris buvo nugalėtas tik tada, kai mokiniai sutvarkė aplinką ir teisingai surūšiavo šiukšles. Pasakų senelis kvietė padėti išrauti ropę, močiutė siūlė paragauti sodo gėrybių. Vaikai ne tik plušėjo bulviakasyje, bet ir bandė įminti gudrias voro mįsles. Dailiuose stenduose iš gamtinės medžiagos dėliojo mozaiką, muzikavo gamtiniais instrumentai ir šėlo miško diskotekoje. Ypatingai mokinius nustebino ir pradžiugino kinologo ir jo keturkojo draugo pasirodymas. Mokiniai įveikę visas tėvelių paruoštas užduotis, buvo apdovanoti saldžiais prizais.


  Mokytojos Aušra Gricienė ir Loreta Ubavičienė 

 • Europos judrioji savaitė „Judesys, tai sveikata“

  Rugsėjo 16-22 dienomis visoje Europoje vyksta didžiausia darnaus judumo kampanija „Europos judrioji savaitė“. Prie šios akcijos, kaip ir kasmet, prisidėjo ir Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos bendruomenė bei pelno nesiekiančia veikla užsiimantys asmenys: Šiaulių“ krepšinio komandos fizinio rengimo treneris Andrius Norkus ir zumbos trenerė Justė Dambinskaitė.

  Visą savaitę mokykloje buvo organizuojamos įvairios veiklos siekiant, kad mokiniai, jų tėveliai ir kiti bendruomenės nariai įgytų naudingos informacijos apie fizinio užimtumo formas, sveiką gyvenimo būdą ir gamtos puoselėjimą, kad mokytojai susipažintų ir atnaujintų žinias apie kūno kultūros pratimų integravimą į mokomuosius dalykus taip plėtojant vaikų fizinį aktyvumą.

  Rugsėjo 18 dieną mokykloje vyko aktyvaus piešimo užsiėmimas „Išrask dviratį“, kuriame dalyvavo 3-čių klasių mokiniai. Mokytojai kartu su mokiniais „Dailės ir technologijų“ pamokoje pritaikė aktyvius užsiėmimus piešiant – mankštos, šokiai ir piešimas puikiai dera tarpusavyje.

  Rugsėjo 19 dieną mokyklą aplankė kūno kultūros ir sporto atstovai: „Šiaulių“ krepšinio komandos fizinio rengimo treneris Andrius Norkus ir zumbos trenerė Justė Dambinskaitė. A.Norkus supažindino vaikus su „gyvūnų“ mankšta, kurioje aktyviai dalyvavo visi antrų klasių berniukai, o J.Dambinskaitė kartu su antros klasės mergaitėmis judėjo zumbos rimtu.

  Rugsėjo 20 dieną, bendradarbiaujant su „Romuvos“ progimnazija, buvo organizuojamos ketvirtokų kvadrato tarpklasinės varžybos. Šioms varžyboms teisėjavo „Romuvos“ progimnazijos mokiniai ir kūno kultūros mokytojas Mantas Bakas. Po varžybų komandos buvo apdovanotos taurėmis ir diplomais: 4c klasė – 3 vieta, 4b klasė – 2 vieta ir 4a klasė – 1 vieta.

  Rugsėjo 21 dieną mokykla prisidėjo prie akcijos „Apibėk mokyklą“, kurią pradėjo 2-ų klasių mokiniai. Ši akcija truks iki spalio 3 dienos, iš viso – 2 savaites, per kurias, nepriklausomai nuo vaikų asmeninių ar fizinių galimybių, tikimasi paskatinti visus vaikus daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą.

  Rugsėjo 22 dieną mokykloje buvo minima akcija „Tarptautinė diena be automobilio“, kurios metu, priešmokyklinio ugdymo grupių (toliau – PUG) mokytojos Ilona Virmauskienė ir Edita Česnauskienė organizavo PUG ir 1-ų klasių mokinių paspirtukų varžybas, aktyvius užsiėmimus lauke bei piešinių parodą „Keliauju be automobilio“.

      

  Socialinė pedagogė Greta Šiaučiulytė 

 • Akcija „Sveriame kuprines“

  Rugsėjo 19 d. mokykloje vyko kuprinių svėrimo akcija „Kiek sveria mokinio kuprinė?“, kurios metu visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rasa Dunajavienė svėrė 3-4 klasių mokinių kuprines ir visus akcijos dalyvius apdovanojo atšvaitais. Pastebėta, kad vaikai vis dar mėgsta įsidėti nereikalingų daiktų ugdymo procesui - papildomų knygų, didelės talpos gėrimo buteliukų, žaidimų. Mokinių tėvelių prašome leisti vaikams patiems, savarankiškai susiruošti pamokoms, tačiau nejučia pažiūrėti, ar tikrai kuprinės svoris yra pagrįstas. Saugokime savo vaikų sveikatą.

  Socialinė pedagogė Greta Šiaučiulytė

 • „Rudens mozaika 2017. Gėlių simfonija“

  Rugsėjo 21 d. „Saulės“ pradinės mokyklos bendruomenės atstovai dalyvavo lopšelio-darželio „Coliukė“ organizuotame plenere, skirtame 781 Šiaulių miesto gimtxadieniui ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėtĮ.

  Dėkojame visiems prisidėjusiems prie mozaikos kūrimo!

 • Nuostabi akvarelės galia

  Kokia graži spalvų gama už lango! Rudenėja! Visi pastebime šį nuostabų paveikslą, tačiau, kaip pavaizduoti tai popieriaus lape? Čia į pagalbą antrokams atskubėjo Rasytės mama – dailės mokytoja Irma. Ji papasakojo vaikams, kad akvarelė tai vandeniniai  arba skysti dažai su kuriais labai patogu lieti. Tai puikus įrankis norint savo darbuose atspindėti tam tikrą nuotaiką, jausmus. Mokiniai sužinojo, kad tapyba akvarele reikalauja kruopštaus planavimo, detalės turi būti apgalvotos. Labai svarbu tinkamai pasirinkti popierių... Antrokai mokėsi, kaip dėlioti spalvinę gamą, kaip teisingai lieti ir maišyti akvarelės dažus. Savo piešiniuose vaikai bandė pavaizduoti spalvingą lapų šokį ir jiems pavyko!

  Mokytoja Aušra Gricienė

 • Mažieji angelai sargai

  Šiais metais policininkai turėjo apleisti mokyklų pėsčiųjų perėjas, todėl prie jų stojo mažieji angelai sargai – vyriausieji mokyklos mokiniai. Rugsėjo 4-8 dienomis, prie mokyklos pėsčiųjų perėjos ir įvažiavimo į mokyklą išdidžiai stovėjo 4a, 4b ir 4c klasių savanoriai mokiniai, kurie ne tik padėjo mažiesiems pereiti per gatvcę, bet ir saugojo mokyklos įvažiavimą. Sakome didelį ačiū mūsų savanoriams, o tėveliams primename, jog nevažiuodami į mokyklos teritoriją ne tik išliekate nenusižengę kelių eismo taisyklėms, bet ir saugote mūsų ir savo vaikų gyvybes.          

  Socialinė pedagogė Greta Šiaučiulytė, mokytojos Giedrė Nemaniūnaitė, Jurgita Klastaitienė ir Alma Jocienė

 • „Šiaulių dienos 781“ teatralizuota eisena

  Rugsėjo 8 dieną mokyklos mokiniai, jų tėveliai, mokytojai ir specialistai dalyvavo „Šiaulių dienos 781“ šventinėje  eisenoje. Bendruomenė norėdama kartu su visu miestu sukurti istorijos dalelę, parodyti mokyklos išskirtinumą ir atspindėti miesto dienų pavadinimą – pasipuošė ištaigingomis kepurėmis-cilindrais. Šios kepurės buvo vienas iš daugelio tarpukario laikotarpio ir modernizmo simbolių. Kepures-cilindrus bendruomenė pasirinko gaminti ne tik dėl aktualumo šiam laikotarpiui, bet ir todėl, kad cilindrai buvo laikomi aukštesniosios klasės atstovų aksesuaru – tokiais mes laikome ir savo vaikus: pačiais brangiausiais, kūrybiškiausiais, išmaniausiais ir visokiais kitokiais –iausiais!

  Ačiū mūsų vaikams ir tėveliams už dalyvavimą šventėje bei didžiausi sveikinimai mūsų miestui Šiauliams – su 781 gimtadieniu!

        

  Socialinė pedagogė Greta Šiaučiulytė, mokytojos Vida Plechavičienė, Birutė Cironkienė ir Loreta Ubavičienė 

 • Ugdymo karjerai diena

  Rugsėjo 7 d. – pažintinė, ugdymo karjerai diena. 4b ir 4c klasės mokiniai vyko į Išmaniąją mokyklą. Ten vaikai buvo supažindinti su Išmaniosios mokyklos veikla, su išmaniųjų technologijų galimybėmis. Išklausę teoriją mokinukai ėmėsi praktinės veiklos. Kiekvienas gamino savo robotą pagal duotą instrukciją. Ir ką Jūs manote? Pavyko visiems! Darbas buvo sudėtingas, bet įdomus, todėl ir produktyvus. Pasigaminę robotus vaikai išmoko juos valdyti. Ir vėl pavyko visiems!

  Vaikai grįžo susižavėję ateities inžinieriaus profesija. Šiandien dienos duomenimis 4b ir 4c klasės mokiniai ateityje gausiai papildys Vilniaus Gedimino technikos universiteto gretas.

  Trečiokams rinktis gyvenimo profesiją dar toli, bet susipažinti su jomis ir pasvajoti, kuo bus užaugę, pats laikas.3b klasėje svečiavosi Šiaulių reabilitacijos centro darbuotoja Danguolė. Ji supažindino mokinius su reabilitacijos centru, jo teikiamomis paslaugomis, demonstravo gydomąsias procedūras su atsineštais mini aparatais. Vaikams buvo labai įdomu.Vėliau mokiniai važiavo į „Aušros“ muziejų ir susipažino su mokytojo profesija tarpukario pradžios mokykloje, dalyvavo istorijos pamokoje, išgirdo pasakojimą apie akmens ir geležies amžius, mokėsi atpažinti senovinius daiktus, skirti tuo metu naudotus metalus ir akmenis.Trečiokai grįžo į mokyklą kupini įspūdžių ir supratę, kad mokytojo profesija buvo svarbi ir reikalinga visada.

      


  Mokytojos: Jurgita Klastaitienė, Alma Jocienė, Vida Plechavičienė

 • „781 žingsnis“

  Mokyklos pradinukai dalyvavo estafetinio bėgimo „781 žingsnis“ varžybose „Romuvos“ progimnazijoje. Varžybos skirtos Šiaulių miesto gimtadieniui, paminėti.  Nors oras buvo vėsus, gera nuotaika neapleido. III vieta - irgi vieta!

  Šaunuoliai vaikai!


  Pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė 

 • „Mano miesto spalvos“

  Rugsėjo 6 dieną mokyklos kiemelis virto spalvinga meno, žinių ir sporto karusele. Mokiniai aktyviai įsisuko į žaismingą sūkurį. Dalyviai pasitikrino žinias apie gimtąjį miestą, prisiminė žymiausias Šiaulių vietoves, architektūros paminklus ir garsius žmones. Vaikai varžėsi, kuri komanda greičiau iš akmenėlių sudės šūkį „Šiauliai – Saulės miestas“, iš kankorėžių – miesto metus, žaidė linksmus žaidimus. Kiekvienas mokinukas padovanojo piešinį ir parašė linkėjimą Saulės miestui, sudainavo gimtadienio dainą.


  Mokytoja Aušra Gricienė 

 • Mokslo ir žinių diena

  Palengva, nejučia, su rudens spalvomis, su rudenio vėjais, su astrų kvapu, su gervių klyksmu prie kiekvieno iš mūsų atkeliauja rugsėjis...  Rugsėjis kaip reikiant papokštavo, sumanė pravėdinti skėčius, tačiau netrukus išlindo saulė ir situaciją pagerino.  Pirmokėliai, vedami ketvirtokų, drąsiai žengė pro mokyklos duris. Likę mokiniai nekantravo išvysti savo klasę, pabendrauti su klasės draugais, pasimatuoti mokyklinį suolą. Pasibaigus šventei mokykloje „Saulės“ pradinės mokyklos bendruomenė išskubėjo į miesto Mero pirmąją pamoką Ch.Frenkelio vilos parke.

  Sveikas rudenėli, sveika rugsėjo 1-oji!

    

   Pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė 

 • Rugsėjo pirmosios šventė

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Sunday the 22nd. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.