„Mokomės kitaip...“

Parašyta Trečiadienis, 01 balandžio 2020

Viskas turėtų būti taip paprasta, kaip ir yra, bet ne paprasčiau“. Fizikas Albertas Einšteinas.

Pasibaigus pavasario atostogoms, mūsų Mokykla vėl atvėrė mokiniams duris į mokslo ir žinių pasaulį, tačiau šį kartą kitaip... Nuo kovo 30–osios (pirmadienio) ugdymo procesas vykdomas nuotoliniu būdu. Mokykla šiam naujam žingsniui ruošėsi intensyviai - mokytojai peržiūrėjo ugdymo planus, pritaikė juos patogiam mokinių mokymui(si) nuotoliniu būdu. Antradienį įvykusi mokytojų ir administracijos video konferencija parodė, kad mūsų pasirinktos techninės priemonės pasiteisino. Mokytojai pasidžiaugė mokiniais, tėveliais, visų bendru noru padėti vaikams kuo sėkmingiau įsisavinti dėstomą medžiagą, tai  sėkmė, kurią lemia visos Mokyklos bendruomenės glaudus ir šiltas bendravimas, bendradarbiavimas.

Tikimės, kad šis nelengvas laikotarpis taps naudingu mums visiems – mokiniai taps savarankiškesni, labiau pasitikintys savimi ir atsakingi, o mokytojai, siekdami nuotolinio ugdymo procesą padaryti ne tik kokybišką, bet ir įdomų, patrauklų, įsimintiną, skatinantį mokinį mokytis ir siekti rezultatų savarankiškai – praturtins save nauja patirtimi, kurią vėliau sėkmingai taikys dirbdami įprastu būdu.

Linkime visiems būti sveikais, pozityviais, kantriais, kūrybiškais ir nepamiršti rasti laiko sau...

Akimirkos iš nuotolinio mokymo(si)

Mokyklos administracija