Stovykla „Saulės spindulėliai“. 2015 m. birželis.

Parašyta Pirmadienis, 01 birželio 2015

Birželio 1 dieną mokykloje prasidėjo dieninė vasaros stovykla „Saulės spindulėliai“, kuri vyks net 10 dienų. Stovykla prasidėjo nuo puikios atidarymo šventės, susipažinimo su stovyklautojais. Vaikai galvojo ir kūrė būrių pavadinimus bei stovyklos elgesio taisykles. Stovyklautojai buvo suskirstyti į būrius, vaikai piešė ant asfalto tema „Sveika vasara“, taip pat vyko žaidimai „Beržynėlio“ parkelyje ir stovyklos atidarymo šventę vainikavo linksma diskoteka.

Birželio 2 d. – antroji stovyklos „Saulės spindulėliai“ diena. Pirmasis stovyklos būrys apsilankė Išmaniojoje mokykloje. Ten vyko robotikos užsiėmimas. Vaikai konstravo robotus ir grūmėsi robotų ringe. Antrasis būrys aplankė „Pegaso“ knygyną. Jame stovyklautojai dalyvavo edukaciniame užsiėmime, klausėsi paskaitos bei žaidė įvairius žaidimus. Po pietų vaikai linksminosi „Beržynėlio“ parkelyje.

Birželio 3 d. – vaikai dalyvavo diskusijoje „Sportininkai garsinantys Lietuvą“, pliuškenosi Šiaulių plaukimo mokyklos „Delfinas“ baseine. Ten vyko plaukimo pamoka ir žaidimai vandenyje. Po pietų vaikai dalyvavo linksmosiose estafetės „Beržynėlio“ parkelyje.

Birželio 4 d. - Dailės diena. Vaikai dalyvavo diskusijoje „Kokias žinai meno rūšis?“. Stovyklautojai apsilankė edukaciniuose užsiėmimuose Dailės mokykloje, kur išbandė savo jėgas lipdant kaukes iš molio ir grafikos srityje. Mūsų stovyklautojai taip pat aplankė ir Lietuviško cento muziejų. Na o po pietų vaikučiai piešė kreidelėmis ant asfalto.

Birželio 5 d. – išmanioji stovyklos „Saulės spindulėliai“ diena. II būrys keliavo į Robotikos užsiėmimą. I būrys šį kartą aplankė edukacinį užsiėmimą „Pegaso“ knygyne. Po pietų vaikai linksminosi „Beržynėlio“ parkelyje.

Birželio 8 d. – sporto diena. Stovyklautojai žiūrėjo vaizdinę medžiagą „Geriausi Lietuvos sportininkai“, dalyvavo treniruotėje Teniso sporto mokykloje. Vėliau vaikai piešė jiems patinkančią sporto šaką.

Birželio 9 d. stovykloje – Gamtosauginių mokyklų projekto diena. Vaikai dalyvavo diskusijoje „Mus supanti aplinka“, pagilino gamtosaugines žinias tyrinėjant ir žygiuojant Talkšos ekologiniu taku. Žygio pradžioje stovyklautojai apsilankė prie įžymiosios Šiaulių skardinės lapės bei Auksinio Berniuko. Vaikučiai sužinojo apie aplink ežerą augančią augmeniją, gyvenančius vabaliukus, vandenį ir dar daug kitos naudingos informacijos.

Birželio 10 d. – saugos diena. Vaikai dalyvavo diskusijoje „Mano mėgstamiausias kino filmas“. Stovyklautojai apsilankė kino teatre „Forum Cinemas“, kuriame žiūrėjo filmuką „Meškų žemė“. Po pietų stovyklautojai rungėsi lankų sukimo varžybose, futbolo bei teniso varžybose.

Birželio 11 d. priešpaskutinė diena stovykloje. Vaikai žiūrėjo Šiaulių miesto savivaldybės kurtus filmukus apie saugų elgesį prie vandens bei gaisro metu. Stovyklautojai iškylavo Šiaulių universiteto Botanikos sode, kuriame turėjo išnarplioti detektyvą, naudodamiesi žemėlapiu rasti tam tikrus augalus, išsiaiškinti lotyniškus pavadinimus ir kuo greičiau visą tai atlikti.

Birželio 12 d. paskutinė diena stovykloje. Vaikai aplankė „Aušros“ muziejų, kuriame pynė virves bei lipdė puodus. Stovyklautojai daug sužinojo apie senovėje gyvenusius protėvius ir jų buitį. Sugrįžę į mokyklą rašė draugams palinkėjimus vasarai, piešė būrių plakatus, o stovyklą vainikavo nuostabios dainos ir šokiai.

Stovyklos vadovė Neringa Daujotienė

Friday the 29th. Custom text here