Mokinių priėmimas

PRIĖMIMAS Į MOKYKLĄ vykdomas vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintais dokumentais:

Priimami vaikai į:

• priešmokyklinio ugdymo grupę (toliau - PUG), kuriems kalendoriniais metais sueina 6 metai;
  • 1 klasę priimami vaikai, kuriems kalendoriniais metais sueina 7 metai;
  • laisvas vietas.

Mokinių priėmimo komisija, jos darbo reglamentas (skaityti čia):

Pirmininkė - Roberta Jankūnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

Nariai: Ilona Bušmaitė, specialioji pedagogė, Felicija Jocienė, bibliotekininkė, Eralda Piktūrnienė, pradinių klasių mokytoja, Irena Lunskienė, raštvedė.

Prašymai priimami kasdien nuo 8.00 iki 17.00 val. raštinėje, telefonas (8-41) 55 23 56.

Pateikiami šie dokumentai:

• prašymas (Prašymo forma į 1-4 kl.) (Prašymo forma į PUG);
  • vaiko tapatybę patvirtinančio dokumento (gimimo liudijimo) kopija;
  • nustatytos formos vaiko sveikatos patikrinimo pažyma;
  • atvykusiems mokiniams iš kitų mokyklų, tėvai (globėjai) papildomai pateikia lankytos mokyklos pažymą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje.

Priėmimas mokytis pagal priešmokyklinio ugdymo ir pradinio ugdymo programas įforminamas sutartimi.

Informaciją apie mokinių priėmimą į mokyklą, laisvas vietas teikia direktoriaus pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė.

Sunday the 25th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.