Sporto ir sveikatingumo diena + bėk aplink mokyklą

Parašyta Antradienis, 18 gegužės 2021

Mūsų mokykla – sveikatą stiprinanti mokykla, kurios esminis tikslas – aktyviai stiprinti mokinių ir kitų mokyklos bendruomenės narių fizinę, protinę, dvasinę sveikatą bei gilinti sveikatos žinias. Todėl gegužės 18 dieną nepraleidome progos surengti „Sporto ir sveikatingumo dieną + Bėk aplink mokyklą“. Renginio metu, mūsų mokiniams buvo akcentuotos 3 pagrindinės taisyklės, siekiant būti sveikam: visada laikytis švaros ir higienos, sveikai maitintis ir žinoma, aktyviai sportuoti. O, tą mūsų mokyklos PUG ugdytiniai bei 1 – 4 kl. mokiniai tikrai žino ir moka! Fizinio ugdymo mokytojas Arnoldas T. mokiniams paruošė keturių tipų fizines veiklas, atliko mankštas, aiškino(si) ir analizavo fizinių užduočių naudą fizinei, protinei bei emocinei sveikatai, apšilimui bėgo aplink mokyklą ir skatino visus mokinius bei mokytojus kiek įmanoma aktyviau sportuoti ir užsiimti kuo įvairesnėmis fizinėmis veiklomis kiekvieną dieną. Mokiniai džiaugėsi ne tik puikiu oru ir klasės draugų kompanija, bet ir puikia galimybe dieną pradėti aktyviai ir efektyviai nusiteikus! Nuotraukų galerija.

Socialinė pedagogė Sima B. ir fizinio ugdymo mokytojas Arnoldas T.

Tuesday the 23rd. Custom text here