Nuotolinis mokymas

Parašyta Trečiadienis, 25 kovo 2020

Nuo 2020 m. kovo 30 dienos P R A S I D E D A nuotolinis mokymas virtualioje erdvėje: organizuosime ir vesime pamokas, mokysimės, bendrausime šiuolaikiškai kompiuterių, planšečių, telefonų pagalba. Darbas vyks ne mokykloje, o kiekvieno Jūsų namuose.

• Mokyklos skaitmeninių technologijų administratorius – Donatas Petkevičius (tel. 863725218, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.) konsultuoja mokytojus, mokinius, jų tėvelius (globėjus) technologijų naudojimo klausimais. Administratoriaus parengta instrukcija (skaityti čia...).
  • Dėl psichologinės pagalbos galima kreiptis į mokyklos psichologą el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

S u s i p a ž i n k i t e:

„Saulės“ pradinės mokyklos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu t a i s y k l ė s (skaityti čia...).

Mokymo(si) nuotoliniu būdu t v a r k a r a š č i a i: priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių tvarkaraštis (skaityti čia...), 1-4 klasių mokinių tvarkaraštis (skaityti čia...), logopedo, specialiojo pedagogo užsiėmimų tvarkaraštis (skaityti čia...)

N a u d o k i t ė s skaitmeniniu turiniu, kuris patalpintas virtualioje erdvėje:

Linkime visiems sklandaus darbo, malonaus bendradarbiavimo ir sveikatos...

Mokyklos administracija