Filtras
 • Erasmus+ projekto tautiniai žaidimai

  Tarptautinio projekto partnerės ir toliau sėkmingai vykdo projektą. Kiekviena šalis pristatė savo šalies tautinius žaidimus, dainas bei šokius. Kviečiame pažiūrėti šeimose ir išbandyti siūlomas veiklas. Spustelėjus ant kiekvienos šalies vėliavos galite išvysti parengtus pristatymus.

      

    

                                       Slovėnų žaidimų instrukcijos anglų kalba

 • „Užkandžių fiesta“

  Tikriausiai šį pavasarį nebuvo nei vieno žmogaus, kuris nepasidavė „Geltonajai bangai“. Jai neliko abejingi ir mūsų mažieji. Priešmokyklinukai, dalyvaudami paskutiniame respublikinio projekto „Sveikatiada“ konkurse „Užkandžių fiesta“, pasirinko geltonos ir oranžinės spalvos vaisius ir daržoves bei iš jų pagamintus užkandžius. Ugdytiniai sužinojo, kad geltonos ir oranžinės spalvos vaisiuose ir daržovėse gausu karotino, nudažančio morkas, batatus (saldžiąsias bulves), moliūgus... Taip pat juose slepiasi vitaminai A, B, C, omega-3 rūgštys ir įvairūs mikroelementai. Visa tai labai naudinga ir sveika aktyviems, sportiškiems, augantiems vaikams. Ruošdamiesi konkursui ugdytiniai smalsavo, pažino, tyrinėjo, ragavo, piešė, dainavo, šoko, linksminosi. Tikimės, ir Jūs neliksit abejingi sveiko maisto „Geltonajai bangai“ ir sveikiems užkandžiams.

  Mokytoja Akvilė S.

 • STEAM pamoka mokyklos parkelyje

  Gegužės 25 dieną mokyklos parkelyje šurmuliavo pirmokai - vyko integruota pasaulio pažinimo ir matematikos pamoka. Mokinukai atliko įvairias praktines veiklas: prisiminė vaivorykštės spalvas ir jas teisingai išrikiavo, tyrinėjo gėlių žiedelius, aptarė savo pastebėjimus. Vaikai sprendė uždavinukus apie mokyklos teritorijoje gyvenančius vabzdžius ir augančius augalus, matavo, lygino storiausių ir ploniausių medžių kamienus. Vėliau, naudodami tik gamtos medžiagas, tapė paveikslus bei prisiminė taisykles, kurių reikia laikytis svečiuojantis gamtoje. Anot pirmokėlių, įdomu tyrinėti gamtą ir ją pažinti... Tik lietučiui neįsakysi, jis per anksti parginė vaikus į klasę!

      

  Mokytoja Aušra G.

 • STEAM pavasario veiklos

  Šis pavasaris PUG1 ir PUG2 grupėse knibždėte knibždėjo naujomis idėjomis ir veiklomis. Su STEAM mokytis buvo smagu ir įdomu. Užsiėmimų metu vaikai tyrinėjo, stebėjo, eksperimentavo, lipdė, piešė. Norime pasidžiaugti ir pasidalinti su visais pavasario veiklų prisiminimais.

        

  Mokytoja Indre M.

 • Mano šeimos paveikslas

  Šeima - tvirčiausias gyvenimo pamatas ir didžiausias turtas. Vaikui šeima - visas pasaulis. Gegužės 15-oji - tarptautinė šeimos diena. Ją PUG3 ugdytiniai paminėjo dalyvaudami respublikiniame virtualiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų projekte - parodoje „Mano šeimos paveikslas“. Priešmokyklinukai noriai pasinėrė į kūrybinę veiklą: pasiėmę spalvotus pieštukus, plastiliną, akvarelę ar kitas piešimo priemones, kūrė savo šeimos paveikslą. Džiaugiamės ugdytinių darbais ir gražiomis šeimomis, kuriose auga laimingi ir kūrybingi vaikai.

        

  Mokytojos Akvilė S., Felicija J.

 • Tulpių žydėjimo šventė

  PUG3 ugdytiniams labai patinka pavasaris: šylantis oras, vis skaisčiau šviečianti saulutė, atbundantys vabaliukai, sprogstantys pumpurėliai ir besiskleidžiančios įvairiaspalvės gėlės. Dėl šios priežasties, mūsų mažieji nutarė dalyvauti respublikinėje virtualioje darbų parodoje „Tulpių žydėjimo šventė“. Džiaugiamės priešmokyklinukų laimėjimu, kūrybingumu ir aktyvumu.

      

    Mokytoja Akvilė S.

 • Sporto ir sveikatingumo diena + bėk aplink mokyklą

  Mūsų mokykla – sveikatą stiprinanti mokykla, kurios esminis tikslas – aktyviai stiprinti mokinių ir kitų mokyklos bendruomenės narių fizinę, protinę, dvasinę sveikatą bei gilinti sveikatos žinias. Todėl gegužės 18 dieną nepraleidome progos surengti „Sporto ir sveikatingumo dieną + Bėk aplink mokyklą“. Renginio metu, mūsų mokiniams buvo akcentuotos 3 pagrindinės taisyklės, siekiant būti sveikam: visada laikytis švaros ir higienos, sveikai maitintis ir žinoma, aktyviai sportuoti. O, tą mūsų mokyklos PUG ugdytiniai bei 1 – 4 kl. mokiniai tikrai žino ir moka! Fizinio ugdymo mokytojas Arnoldas T. mokiniams paruošė keturių tipų fizines veiklas, atliko mankštas, aiškino(si) ir analizavo fizinių užduočių naudą fizinei, protinei bei emocinei sveikatai, apšilimui bėgo aplink mokyklą ir skatino visus mokinius bei mokytojus kiek įmanoma aktyviau sportuoti ir užsiimti kuo įvairesnėmis fizinėmis veiklomis kiekvieną dieną. Mokiniai džiaugėsi ne tik puikiu oru ir klasės draugų kompanija, bet ir puikia galimybe dieną pradėti aktyviai ir efektyviai nusiteikus! Nuotraukų galerija.

       

  Socialinė pedagogė Sima B. ir fizinio ugdymo mokytojas Arnoldas T.

 • Tarptautinė kokteilių diena

  2a klasės mokiniai paminėjo tarptautinę kokteilių dieną. Vaikai ne tik patys gamino kokteilius, bet ir aiškinosi, kokie produktai tinka ir kokie yra sveiki gaminti kokteilius. Nuotoliniu dirbantys mokiniai, mielai dalinosi savo mylimais kokteilių receptais ir demonstravo draugams, kaip juos gamina. Buvo šauni sveikuoliška diena.

      

  Mokytoja Jurgita Ž.

 • Pirmieji žiedai

  Bundanti gamta atneša daug pavasarinių džiaugsmų. Vienas iš gamtos grožių, pirmieji žiedai. 2a klasės vaikai, mokyklos kieme, ieškojo pavasarinių žiedų. Mokėsi juos atpažinti. Ypač buvo smagu tyrinėti pačių pasodintas tulpės. Jas matavo, skaičiavo, tyrinėjo žiedo vidų, vėliau lygino rezultatus su savo draugais. O su padidinamuoju stiklu, apžiūrėjo, ne tik augalus, bet ir mažuosius vabaliukus.

      

  Mokytoja Jurgita Ž.

 • Ansamblis „Sunny Kids“ respublikiniame festivalyje pelnė nominaciją

  Mokyklos vokalinis ansamblis „Sunny Kids“ dalyvavo respublikiniame pradinių klasių muzikos festivalyje „Nuspalvink pavasarį“. Virtualus festivalio dalyvių pasirodymų video buvo paskelbtas gegužės 7 dieną, Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos interneto svetainėje ir facebooksocialiniame tinkle. Pavasariu ir saulėta nuotaika dvelkiančiame renginyje dalyvavo kolektyvai ir solistai iš Šiaulių, Klaipėdos, Kauno, Kėdainių, Ukmergės, Kretingos, ir Šilutės. Mūsų dainorėlių pastangos, meilė muzikai ir uolus darbas neliko nepastebėti – komisija ansambliui skyrė nominaciją „IŠSKIRTINIAUSI“. Kiekvienas įvertinimas vaikams – motyvacija ir žingsnis laipteliu aukščiau...savo svajonės link.

      

  Vadovė, muzikos mokytoja Sonata M.

 • Tiriamoji veikla mokyklos darže

  Prasidėjo pavasariškų darbų bumas mokyklos darže! Antradienį čia šeimininkavo 1b klasės mokiniai. Vaikai apžiūrėjo jau ūgtelėjusius žieminius svogūnus ir česnakus, sužaliavusias rūgštynes, atželiančius žemuogių krūmelius, aromatinių augalų lysvėje į saulę besistiebiančius raudonėlius ir čiobrelius, pauostė mėtų ir vaistinių ramunėlių lapelius. Pirmokai išrovė piktžoles, supureno ir palaistė žemę. Vėliau pasėjo pupeles, ridikėlius, į lysvę perkėlė klasėje užaugintus bazilikų ir žirnių daigus. Vaikai noriai tyrinėjo sėklas ir augalus, domėjosi pasodintomis daržovėmis ir jų savybėmis.

      

  Mokytoja Agnė Š.

 • „Šokam, šokam rateliu“

  PUG3 ugdytiniai balandžio - gegužės mėnesiais dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Šokam, šokam rateliu 2021“, skirtame folkloro ir lietuvių liaudies muzikos puoselėjimui. Projekto metu vaikai klausėsi lietuvių liaudies muzikos, domėjosi šokiais, etnokultūra, ieškojo patinkančio šokio, bandė improvizuoti. Ugdytiniai išsirinko smagų lietuvių liaudies ratelį - žaidimą „Vai išeiki, Oželi“. Repeticijų metu netrūko spalvingų, gražių, nepakartojamų emocijų.

        

  Mokytojos Akvilė S., Felicija J.

 • „Darom 2021“ iki galo! Surenkam. Rūšiuojam. Priduodam.

  Šiandien 4-os klasės mokiniai, klasių ir anglų kalbos mokytojos, prisidėjo prie socialinės pedagogės mokykloje kuruojamos viešųjų erdvių tvarkymo akcijos „DAROM IKI GALO”. Mūsų ketvirtokams ir visai mokyklos bendruomenei tai nėra nauja, kadangi visus metus yra vykdomas tarptautinis Erasmus+ projektas, kuris koncentruotas į aplinkosaugines problemas, jų svarbą ir sprendimo būdus. To pasekoje, negalėjome nesudalyvauti ir šioje Respublikinėje akcijoje, kuri didina sąmoningumą, kad atliekų problemai spręsti reikalingi ilgalaikiai pokyčiai.

  Jau pirmųjų pamokų metu, klasės ir anglų k. mokytojos su mokiniais diskutavo apie aplinkos taršą, šiukšlinimo problemas ir atliekų rūšiavimą. O, kad viskas būtų pritaikyta ne tik teoriškai, bet ir praktiškai - švarinome teritorijas aplink mokyklą ir už jos ribų, rūšiavome atliekas, o svarbiausia, keitėme požiūrį ir supratimą, kad tvarkymasis - tai ne tik šiukšlių surinkimas, bet ir paskata tai daryti nuolat, nelaukiant tos vienintelės dienos metuose.

  Dalyvaujant akcijoje „DAROME IKI GALO!” ir derinant Erasmus+ projektą, esame atviri asmenims, kitoms organizacijoms ir įstaigoms, koncentruojamės į teigiamų pokyčių kūrimą, suprantame, kad pokyčiai vyksta žmonėms ir per žmones, o aktualiausias dalykas mokykloje – svarbių ir kitoniškų sprendimų įgyvendinimas puikiai nusiteikusių ir linksmų žmonių atmosferoje, kuri užkrečia kitus!

        

  Socialinė pedagogė Sima B. 

   

 • Kaip prisidėti prie švaresnės aplinkos kūrimo

  Brangiausias žmogaus turtas – sveikata, kuri priklauso nuo mus supančios gyvenamosios aplinkos – oro, kuriuo mes nuolat kvėpuojame, dirvožemio, kuriame išauginame žemės ūkio kultūros derlių, vandens, kurį mes geriame. Prie švaresnės aplinkos kūrimo gali prisidėti kiekvienas! Rūšiuojant atliekas labai svarbu žinoti, kaip su jomis elgtis!


  Visuomenės sveikatos specialistė Inesa Jocė

 • Sporto šventė „Zuikių lenktynės“

  Vaikai iš prigimties yra judrūs, aktyvūs ir negalintys nustygti vietoje, bet orai šiemet nelepina - lauke sportuoti šalta, šlapia ir žvarbu, o dėl COVID-19 ribojimų susirinkti visiems į būrį lenktyniauti negalima... Tačiau PUG mokytojos rado išeitį. Šiandien mokykloje linksmai striksėjo „zuikučiai“. Trys PUG klasės sportavo salėje atskirai, skaičiuojant estafečių ir rungčių atlikimo laiką. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad „Šok, bėk, lįsk“ rungtyje nugalėjo PUG3 komanda, „Bėk nuo vilko“ - PUG2 komanda, o „Zuikių ledo ritulį“ geriausiai žaidė PUG1 komanda. Kaip dažnai būna tokiose sporto šventėse - nugalėjo draugystė! Sveikiname visus laimėjusius, džiaugiamės vaikų rezultatais ir puikia nuotaika.

      

  Mokytojos Akvile S., Simona T., Edita Č.

 • Medeliai mūsų kieme

  Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla sėkmingai įgyvendina Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo programą, kuri remiama Europos Sąjungos lėšomis. Pastarosiomis dienomis mūsų mokiniai ne tik skanavo vaisius bei pieno produktus, bet ir džiaugėsi mokyklos teritoriją papuošusiu sodu, kurį pasodino MB „Arbora LT“. Dabar vaikai kasdien aplanko, stebi ir rūpinasi  5 obelų ir 3 kriaušių sodinukais.

  Ši dovana labai naudinga mūsų mokykloje besimokantiems priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniams bei pradinių klasių mokiniams. Vaikai jau turi mokykloje savo daržą, kuriame pavasarį sodina įvairias daržoves, prieskoninius augalus, arbatžoles, žemuoges, rūpinasi jo priežiūra, džiaugiasi derliumi, skanauja pačių užaugintas uogas, žirnius, mėgaujasi kvapnia žolelių arbata...Nuo šiol, kruopščiai prižiūrėsime ir jauną sodą, kuris, tikimės, ateityje mus džiugins sultingais vaisiais.

  Dėkojame VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūrai, Žemės ūkio ministerijai, už suteiktą galimybę mokyklos bendruomenei džiaugtis savo sodu.

      

  Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Gapšienė

 • Iniciatyva „Padėsiu mokytis“

  Norime pasidžiaugti, jog mūsų mokykla prisijungė prie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kartu su NVO organizacijų tinklu vykdomos iniciatyvos Padėsiu mokyti(s) įgyvendinant „Mokymosi praradimų dėl Covid-19 pandemijos kompensavimo planą 2021 metams” tiek dalyvaujant mokymuose, tiek koordinuojant savanorių veiklą savojoje mokykloje. Smagu, jog mokykla jau priima savanorius ir teikia pagalbą mokiniams, talkininkauja mokytojams klasėse. Jei norite padėti ir Jūs, platesnę informaciją ir registracijos formą rasite čia.

  Socialinė pedagogė Sima B.

   

 • Pavasaris puodelyje

  Pavasaris - gražiausias metų laikas: po žiemos miego bunda gamta, lašantys varvekliai kuria gražiausią melodiją, kurią papildo grįžtančių paukščių balsai... Viskas aplinkui spindi sodriai žalia spalva, o rožinė, geltona, violetinė - liejasi tarpusavyje, susijungdamos į gražiausią natiurmortą. Vis aukščiau kylanti ir skaisčiau šviečianti saulė budina žibutes, krokus, raktažoles, šalpusnius, į kuriuos žiūrint tiesiog negali nesišypsoti ir nesidžiaugti... Kad šis pavasarinis stebuklas ir grožis taip greit neišnyktų, mokytojos Akvilė S. ir Jurgita Ž., padedant IT specialistui Donatui, organizavo respublikinę mokinių kompozicijų nuotraukų parodą „Pavasaris puodelyje“. Kviečiame visus pasigrožėti įamžintu nuostabiu pavasariu bei pačių vaikų darytomis fotografijomis.

  Mokytojos Akvilė S. ir Jurgita Ž.

 • Kaip zuikis jausmus pažino

  Balandžio 28 dieną 2a, 3a, 3b ir 3c klasių mokiniai dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialo inicijuotame virtualiame susitikime su rašytoja Šarūne Baltrušaitiene, kuri jiems jau žinoma iš knygelių „Domas ir herojų pusryčiai“, „Kariesas, Ėduonis ir Domo dantukai“, „Margarita (ne)tobulų piešinių šalyje“ ir „Kaip zuikis jausmus pažino“.

  Susitikimo metu vaikai kartu su rašytoja ir jos knygos herojumi - zuikiu keliavo į jausmų pasaulį. Mokiniai klausėsi rašytojos įtaigiai skaitomo teksto ir patyrė daug įvairių nuotykių bei kartu pažino ir išgyveno įvairius jausmus: liūdesį, pavydą, baimę, pyktį, džiaugsmą. Keliaujant knygelės puslapiais, vaikai buvo įtraukti į diskusiją, mokėsi jausmus įvardinti, jų neslopinti, o vėliau atliko kūrybinę užduotį - piešė laimingo, nuliūdusio, pikto ir linksmo žmogaus emocijas.

      

  Bibliotekininkė Felicija J.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Monday the 20th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.