Respublikinė konferencija „I am so happy“

Kovo 25 dienos popietę, mūsų mokyklos 4b klasės mokinys Domas Garolis, dalyvavo Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos organizuotoje respublikinėje pradinių klasių mokinių praktinėje – pažintinėje anglų kalbos konferencijoje „I am so happy“. Konferencijos metu Domas dalinosi savo patirtais įspūdžiais, dalyvaujant mokyklos koordinuojamame tarptautiniame švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projekte „Blue shirts green shorts“, lietuviškai „Mėlyni marškinėliai, žali šortai“. Domas, savo pranešime „I'm so happy participating in the Project „Blue shirts green shorts“ džiaugėsi savo ir savo mokyklos draugų nuveiktais darbais: siekiant apsaugoti gamtą nuo užterštumo kenksmingomis medžiagomis, mokiniai gamino judriems žaidimams reikalingas priemones iš antrinių žaliavų ir linksmai žaidė ne tik patys, bet ir kvietė žaisti draugus iš Ispanijos, Italijos, Slovėnijos ir Turkijos; jaukiu Kalėdiniu laikotarpiu papuošė mokyklą įvairiomis, pačių gamintomis eglutėmis, panaudojant įvairias antrines žaliavas; mokydamiesi nuotoliniu būdu, vasario mėnesį, 3-4 klasių mokiniai, dalyvavo Zoom susitikime su savo draugais iš užsienio, kuriame visi linksmai bendravo, pristatė savo šalį, jos sostinę, savo mokyklą, miestą. Džiaugiamės visais savo mokyklos mokiniais, jų aktyvumu, noru dalyvauti įvairiose veiklose ir dėkojame Domui už įdomų ir gražiai pateiktą pranešimą šioje konferencijoje.

Mokytoja Ilona R.

Friday the 29th. Custom text here