„Europos judrioji savaitė“

Kaip ir kasmet rugsėjo 16-22 dienomis visose Europos Sąjungos šalyse yra organizuojama Europos judrioji savaitė. Europos judriosios savaitės tikslas – raginti žmones aktyviai judėti, sportuoti, praleisti daugiau laiko lauke bei atsižvelgti į sveiką gyvenseną. Ne išimtis ir mūsų mokykla. Nepabūgę rudeniškų oro sąlygų, mokyklos mokiniai pirmadienį pradėjo aktyviomis pertraukomis lauke. Jų metu vaikai šoko, atliko mankštas, bėgo aplink mokyklą.

      

 

Antrąją „Europos judriosios savaitės“ dieną nuo pat ryto mokykloje stuksėjo krepšinio kamuoliai. Pas mus svečiavosi Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė“ treneris Arūnas Kačerauskas, kuris moksleivius supažindino su krepšinio sporto šaka. Mokiniai atliko judrias užduotis ir linksmus pratimus bei įnirtingai žaidė krepšinį. Vaikai buvo aktyviai nusiteikę ir motyvuotai įsitraukė į pamokėles.

    

Trečioji „Europos judriosios savaitės“ diena buvo ypač ypatinga, kadangi mokykloje lankėsi Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ imtynių sporto šakos treneris Tomas Gricius. Mokyklos berniukai buvo supažindinti su graikų – romėnų imtynėmis. Treneris nupasakojo šios sporto šakos taisykles, su vaikais aiškinosi apie draudžiamus veiksmus imtynių metu bei mokė mokinius graikų – romėnų imtynių judesių ir veiksmų. Kol berniukai gilino teorines ir praktines žinias apie imtynes, mergaitės dalyvavo susitikime su „Kangoo Jump“ trenere Rūta. Trenerė entuziastingai įtraukė mergaites į aerobinius užsiėmimus. Šokių salėje skambėjo muzika ir tuo pačiu buvo atliekami  sportiniai judesiai, kurių metu buvo siekiama įtraukti kuo daugiau raumenų grupių. Tiek berniukai, tiek mergaitės buvo sužavėti ir labai patenkinti, jog galėjo sudalyvauti puikiuose užsiėmimuose!

      

Ketvirtadienį pas mus svečiavosi Šiaulių futbolo akademijos treneriai, kurie mokiniams pristatė futbolo sporto šaką. Mokiniai intensyviai sportavo, susipažino su futbolo taisyklėmis, motyvuotai dalyvavo sportinėse rungtyse ir užduotyse bei aktyviai žaidė futbolą. Taipogi, mokykloje buvo suorganizuotas ir jogos užsiėmimas. Jo metu, moksleiviai buvo supažindinti su joga, kaip indų filosofijos mokymu, apimantį įvairius fizinius ir mentalinius pratimus. Pamokėlės sulaukė didelės vaikų nuostabos ir susižavėjimo!

      

 

Kadangi „Europos judriąją savaitę“ mokykloje pradėjome aktyviomis pertraukomis lauke, nusprendėme tuo ir užbaigti. Besidžiaugiantys penktadieniu ir nuostabiu rudenišku oru, mokiniai lauke daug šoko, lakstė, mankštinosi, žaidė kvadratą, atliko daug fizinių pratimų. Taip pat nepamiršome ir Tarptautinės dienos be automobilio, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, raginti miestų gyventojus asmeniškai prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo, atsisakant važiavimo automobiliu ir pasirenkant mažiau orą teršiantį visuomeninį transportą, dviračius, keliauti pėsčiomis.

       

Nuoširdžiai dėkojame įvairių sporto šakų treneriams, kurie šią savaitę  nepasididžiavo ir pas mus atvyko, taip be galo pradžiugindami mokyklos mokinius. Taip pat norime pasidžiaugti ir nuostabiomis 2a klasės mergaitėmis už puikius šokius ir mankštų pravedimus savo bendramoksliams bei visais kitais, prisidėjusiais ir maloniai sudalyvavusiais mūsų mokyklos „Europos judriosios savaitės“ iniciatyvoje!

Socialinė pedagogė Sima B.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Friday the 22nd. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.