100 dienų, kaip pirmokas esu!

Parašyta Penktadienis, 29 sausio 2021

Štai ir atėjo diena, kai pirmokai drąsiai gali teigti, jog yra patys pačiausi ir visaverčiai mūsų mokyklos mokiniai! Praėjusios 100 dienų praskriejo, kaip raketa, o pirmokai turbo greičiu semiasi naujų žinių iš mūsų puikių mokyklos mokytojų.

Nors šiuo metu, pirmokėliai drauge nesimoko klasėse, nežaidžia žaidimų kambariuose, o koridoriuose nesigirdi jų klegesio, - mes neliūdime! Susimojuojame nuotoliniu būdu ir tęsiame renginio tradiciją paminėti „100 dienų, kaip pirmokas esu!“.

O, ko pirmokai tik nedarė, kad įrodytų savo, kaip mokinio vertę! Skaitė patį ilgiausią lietuvišką žodį. Ar atsimenate, koks jis? Pabandykite ir patys perskaityti: NEBEPRISIKIŠKIAKOPŪSTELIAUJANTIESIEMS! Nelengvas darbelis, tiesa? Bet pasirodo, mūsų pirmokams tai vieni juokai! Mokiniai taip pat, ne tik judino bei krutino kaulus, bet ir mankštino smegenis mindami mįsles bei fanatazuodami, kaip atrodytų jau būdami ketvirtokais. Tam, kad dirbtų ir rankytės, pirmokai visas fantazijas perkėlė į baltą popieriaus lapą. Ir galiausiai, mokiniai tikrai įrodė, jog, visgi, pasiilgo mokyklos, savo klasės, mokytojų ir draugų, papuošdami savo veidus pačiomis nerealiausiomis emocijomis.

Džiaugiamės, jog mūsų mokykloje mokosi patys „kiečiausi“ pirmokai! Labai Jūsų pasiilgome ir laukiame grįžtančių į mokyklą, nes už puikius užduočių atlikimus laukia staigmenėlė.

Socialinė pedagogė Sima B.