Pasakos - neatsiejama vaikų gyvenimo dalis

Visos dienos mokyklos pirmokai ir PUG 3 ugdytiniai lapkričio antrąją savaitę keliavo po stebuklingą pasakų pasaulį. Pirmadienį vaikai dalyvavo viktorinoje ,,Keliauju po pasakų šalį“: turėjo įvardyti pasislėpusią pasakėlę, pasakyti personažų vardus, atspėti ką sapnuoja nykštukas. Dalyviai prisiminė senąsias lietuvių liaudies, kaimyninių šalių ir rašytojų sukurtas pasakas, sėkmingai atsakinėjo į viktorinos klausimus, dalijosi mintimis apie šių pasakų herojus bei jų patirtus nuotykius. Trečiadienį mokiniai stebėjo dramos būrelio repeticiją, apžiūrėjo lėlių kolekciją, žaidė improvizacinius žaidimus „Lietimų medis“ ir „Veidrodis“. Penktadienį mažieji vaidino pasakas „Ropė“ ir „Trys paršiukai“. Smagu buvo stebėti, kaip mažieji aktoriai, vaidindami ir spontaniškai improvizuodami, įgijo vaidybinės patirties bei pasitikėjimo savimi. Inscenizacijos suteikė vaikams kūrybinio džiaugsmo, o stebėjimas, kaip vaidina draugai, dovanojo puikias emocijas. Džiugu, kad mokinukai puikiai susidorojo su visomis užduotimis, žino daug pasakų, yra sumanūs ir kūrybingi!

Mokytojos Elvyra L. ir Felicija J.