Dėkojame už paramą

Kategorija: 2 proc.
Paskelbta: Trečiadienis, 01 kovo 2017

DĖKOJAME UŽ PARAMĄ visiems, kurie prisidėjo prie mokyklos materialinės - techninės bazės gerinimo.

Parama iš gyventojų sumokėtų pajamų mokesčio teikiama, pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai iki einamųjų metų gegužės 2 d. Užpildytą prašymą reikia nunešti arba išsiųsti paštu adresu: Šiaulių apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai Šiaulių skyriui Vilniaus g. 265, LT – 76337, Šiauliai.

Prašymą galima pateikti elektroniniu būdu arba užpildytą ranka. VMI forma FRO512.

Formoje FR0512(02) paramos teikėjas turi nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, nuolatinę gyvenamąją vietą (adresą) ir šiuos duomenis apie paramos gavėją:

• Paramos gavėjo tipas: 2
  • Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) 190529680
  • Mokesčio dalies paskirtis: Parama mokyklai
  • Mokesčio dalies dydis (procentais) - 2,00
  • Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio - Įrašomas laikotarpis neilgesnis nei 5 metai

Mokykla nuolat ieško formų, būdų ir galimybių, kaip vaikams ugdymo (si) procesą padaryti kuo įdomesnį, modernesnį ir kūrybiškesnį. Deja, mokyklos galimybės yra ribotos. Mokinio krepšelio lėšų nepakanka, norint aprūpinti mokyklą šiuolaikinėmis, pažangiomis ugdymo(si) technologijomis. Visos 2 % paramos lėšos už praeitus metus panaudotos mokinių ugdymo(si) aplinkos gražinimui ir gerinimui.

Dėkojame Jums ir tikimės jūsų paramos!

Mieli Tėveliai,

Džiaugiamės, kad esate aktyvūs mūsų mokyklos bendruomenės nariai, kad Jums rūpi mokinių, klasės, visos mokyklos reikalai. Nuoširdžiai dėkojame visiems Tėveliams, mokyklos darbuotojams už mokyklai pervestus 2% GPM. Jūsų finansinė parama labai reikalinga mūsų mokinių, Jūsų vaikų, ugdymo kokybei kelti, edukacinėms aplinkoms gerinti.

Už 2015 mokestinius metus surinkome 1953,34 eurus.

2016 metais 2% GPM  lėšas panaudojome:

• Mokyklos edukacinės aplinkos tvarkymui (klasių grindų dangai atnaujinti, einamajam remontui, priešmokyklinės ugdymo grupės baldų pirkimui ir kt.).

• Mokinių draudimui.

Ačiū, kad remiate mūsų mokyklą!

Sunday the 25th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.