Rugsėjo 1-osios akimirkos

Šiltą rugsėjo 2 – osios rytą mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai atskubėjo į gražiausią rudens šventę – mokslo ir žinių dienos paminėjimą. Šią nuostabią dieną, mokykla savo mokinukus pasitiko ypač šventiškai pasipuošusi, aplink vyravo pakilios ir šurmulingos nuotaikos. Per vasarą vieni kitų išsiilgę tiek mokiniai, tiek mokytojai dalijosi įspūdžiais, nutikimais bei naujienomis. Šventė tradiciškai prasidėjo giedant „Tautišką giesmę“, sveikinimo žodžius mokiniams, jų tėveliams ir mokytojoms skyrė mokyklos direktorė Regina Miežienė ir pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė. Taip pat visus džiugino nuotaikingi antrokėlių pasirodymai bei ketvirtokų eilės. Sveikinimo žodžius tarė ir pirmokų mokytojos Vida Plechavičienė ir Jurgita Žukauskienė. Šventės pabaigoje nuskambėjo pirmasis mokslo metų skambutis, simbolizuojantis klasės valandėlės pradžią mokykloje. Ketvirtokai nedrąsius pirmokėlius palydėjo į jų klases, o likę mokinukai grįžo į savo išsiilgtus mokyklos suolus. Dar ilgai mokykloje aidėjo juokas ir pakilios nuotaikos, blyksėjo fotoaparato blykstės, o mokytojų rankose žydėjo rudeninės gėlės!

Sveikiname visus su mokslo metų pradžia ir tikimės, kad jie mūsų mokyklai ir mokiniams bus sėkmingi bei puikūs!

Nuotraukų galerija