Filtras
 • „Sveikatiada“ stendas

  Mažiausi mokykloje, bet žinom sveikos gyvensenos svarbą. Norime užaugti žvalūs, stiprūs ir sveiki. Didžiuojamės atlikta trečiąja respublikinio projekto „Sveikatiada“ užduotimi – atnaujintu stendu. Pasidžiaukime mūsų atliktais darbais visi kartu!

        

  Mokytoja Akvile S.

 • „Pirštinėlių daug turiu – medelius apkabinu“

  Artėja žiema, o ji atsineša su savimi sniegą ir šaltį. Šalta visiems ir paukšteliams, ir žvėreliams, ir medeliams... Todėl PUG1 vaikai dalyvauja respublikinėje parodoje  „Pirštinėlių daug turiu – medelius apkabinu“, kuri vyksta Vilkaviškio l. d. „Pasaka“.  Reikėjo namuose surasti senas, mažas, nebenešiojamas pirštines ir klasėje iš jų pagaminti girliandą, kuri papuoštų kiemo medelius. Mūsų girlianda labai ilga... 3 m 70 cm, o panaudojome jai 50 įvairiausių pirštinėlių, įvairių papuošimų ir kaspinėlių. Vaikams tai atrodė įspūdingai. Tikime, kad nusiųsta girlianda ne tik sušildys ir papuoš medelius, bet ir džiugins praeivių akį.

   Mokytoja Edita

 • Muzikinė popietė Visos dienos mokykloje

  Paskutinė rudens savaitė, langu rieda maži lietaus lašeliai. Liūdna... Tačiau visos dienos pirmokėlių klasėse linksma, nes į svečius atėjo muzikos mokytoja Ainė. Ji išmokė vaikus naujos dainelės - šokio „Ciliukė – Marceliukė“ ir „Bučiukas“. Visos dienos pirmokėliai linksminosi plodami ritminius pratimus. Muzikinė popietė prabėgo greitai ir žaismingai.

      

  Mokytojos Ainė B., Elvyra L., Aušra G.

 • Rudens mozaika

  Mokykla vykdo Gamtosauginių mokyklų programą. Šį mėnesį viena iš numatytų veiklų – rudens mozaika. Lapkritis eina į pabaigą, dienos trumpėja, žemę dažnai merkia lietūs, gamtoje mažėja spalvų... Visą savaitę PUG, 1-4 klasių mokiniai su tėveliais rinko gamtinę medžiagą ir ankstų pirmadienio rytą, mokyklos kieme nutiesė spalvingą  taką. Juo Rudenėlis iškeliaus ir užleis vietą Žiemai. Dėkojame visiems bendruomenės nariams, prisidėjusiems prie priemonių mozaikai rinkimo ir jos kūrimo.

  Nuotraukų galerija

      

  Mokytojos Eralda P. ir Birutė A.

 • Tyrinėja priešmokyklinukai

  Trumpėjant rudens dienoms, ilgėjant vakarams, vis dažniau lyjant lietui, nebegalime tiek laiko praleisti lauke, kiek norėtume, bet PUG3 ugdytiniai neliūdi. Nuolat tyrinėja, eksperimentuoja, bando... Mažieji tyrinėtojai atliko tyrimus su žvakėmis ir duona. Pirmojo eksperimento metu, mokinukai sužinojo, kad žvakei degti reikalingas oras: į indą pripylė vandens, įstatė žvakę, ją uždegė ir uždengė stikliniu indu. Nespėjus suskaičiuoti iki dvidešimties išdegė deguonis, žvakė užgeso, pasikeitus slėgiui – vanduo subėgo į indą. Antrojo eksperimento metu, vaikai bandė išsiaiškinti ir vaizdžiai pamatyti, kodėl visgi būtina plauti rankas, kas įvyksta, kai nešvariomis rankomis liečiamas tam tikras paviršius. Ir mums pavyko. Ant duonos riekelių, kurios buvo liestos purvinomis rankomis ir patrintos į nenuvalytą knygos viršelį, užaugo toks pelėsis, kad vaikų žodžiais tariant: „pilkai mėlynas kažkoks, fui...“ Tad išvada viena: jei nori būti sveikas – plauk rankas.

      

    Mokytoja Akvilė S.

 • Erasmus+ kampelis


  Mūsų Erasmus+ projekto „Blue shirts green shorts“ kampelis

        

 • „Europos supratimo apie antibiotikus diena“

  Kasmet, lapkričio 18 - ąją yra pažymima Europos supratimo apie antibiotikus diena. Gausus ir netinkamas antibiotikų vartojimas paspartina antibiotikams atsparių bakterijų atsiradimą ir plitimą. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) įspėja apie vaistams atsparių infekcijų plitimo didėjantį pavojų ir kviečia visus į kovą su šia problema.

  Daugiau informacijos galite rasti šioje nuorodoje.

 • Tarptautinė tolerancijos diena

  Lapkričio 16 d. mokykloje minėta Tarptautinė tolerancijos diena. Šios dienos paminėjimui, kasmet, pasiūlomas vis kitoks simbolis. 2020 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos dėlionė. Dėlionės tema reiškia nedideles detales, kurias sujungus į vieną visumą, gauname piešinį ar paveikslą, žodį ar sakinį. Šių metų temą padiktavo išgirsta mintis, jog mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių, kurias sujungus – gauname visos visuomenės paveikslą. Mūsų mokyklos mokiniai ir klasių mokytojai taip pat buvo pakviesti paminėti ir įprasminti šią dieną: buvo diskutuojama ir aiškinamasi žodžio ,,tolerancija“ reikšmė ir prasmė, norintys galėjo piešti, klijuoti plakatus, dėlioti tolerancijos dėlionę. Svarbiu aspektu tapo ir bendrakultūriškumo ugdymas per bendravimą ir diskusiją prie arbatos puodelio, apie arbatos gėrimo tradicijas skirtingose pasaulio vietovėse. Taip mokiniai stengėsi suprasti, jog tolerancija mus moko pakantumo, įpareigoja į pasaulį, jo įvairovę žvelgti kitaip – atvirai, plačiai, suvokiant, kad esame unikalūs savo skirtingumu, kultūrų, požiūrių įvairove ir priimti kiekvieną toks, koks yra. Būdami tolerantiški, mes mokomės vertinti savarankiškai, mąstome kritiškai, samprotaujame etiškai.

      

  Socialinė pedagogė Sima B. ir mokytoja Jurgita Ž.

   

 • „Matau tave“

  Gražiausiai apie draugystę gali pasakyti patys vaikai. Pasak priešmokyklinuko Armando, „draugystė – kai draugas su tavimi žaidžia visada, draugauja, leidžia viską, kai draugai būna susikabinę už rankų, kai draugas padeda, paguodžia“. Melita: „draugai visada gražiai elgiasi“. Danielius: „reikia draugų turėti, kad nebūtum vienas ir liūdnas“. Reinaldas: „Draugai visada kalba gražiai ir padeda“. Tolerancijos dieną priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai paminėjo prisijungdami prie tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvos „Matau tave“. Matykime vieni kitus, priimkime visus, juk visi esame skirtingi, būkime draugiški, padedantys, tolerantiški.


  Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Edita Č., Simona T., Akvilė S.

 • Lauko teniso treniruotė

  Visos dienos mokyklos mokiniai džiaugiasi, kad rudenėlis dar lepina saulutės spinduliais. Smagu po pamokų pažaisti mokyklos kieme. Šį kartą fizinio ugdymo mokytojas Arnoldas ir VDM mokytojos – Elvyra ir Aušra pakvietė vaikus susipažinti su lauko tenisu ir jo žaidimo taisyklėmis. Mokytojas Arnoldas per pratybas atskleidė vaikams žaidimo subtilybes, taktinius ir strateginius žaidimo veiksmus. Treniruotės metu mažieji atliko įvairius pratimus ir smagias užduotis teniso technikos elementams išmokti. Pirmokėliai dalyvavo mini mače, kurio metu jie varžėsi, kuris taikliau atmuš kamuoliuką ir surinks daugiau taškų.  Lauko teniso žaidimas suteikė vaikams daug teigiamų emocijų.

        

  Mokytojai Arnoldas T., Elvyra L., Aušra G.

 • Sveikatos fiesta

  2019 - 2020 m. m. priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai visus metus dalyvavo konkurse - akcijoje „Sveikatos fiesta 2020“. Šis konkursas įtraukė beveik 5000 dalyvių. Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos priešmokyklinukai buvo išrinkti nugalėtojais, kurie kūrybiškai pristatė savo nuveiktus darbus. Ugdytiniai apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro padėkos raštu ir prizais. Džiaugiamės šiuo gražiu laimėjimu ir dėkojame mūsų šaunioms mokytojoms Editai ir Simonai, kurios visų veiklų metu siekė stiprinti vaikų suvokimą, kokių asmeninių savybių, žinių bei įgūdžių reikia užtikrinant sveikos gyvensenos gebėjimus.

      

  Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Simona T.

 • Gerumo diena

  Lapkričio 13 diena – Pasaulinė gerumo diena, todėl ir mūsų mokyklos mokiniai skleidė gėrį. Šįkart, pasirinkome, jog gerumą turi simbolizuoti pačių vaikų išlankstytas baltas lėktuvėlis, kurio sparnus puošė nuoširdžiai parašyti geri ir nuoširdūs žodžiai ar palinkėjimai draugui. Mokiniai skraidino lėktuvėlius klasės draugams, o skaitydami džiaugėsi gautais palinkėjimais ir gerumo žodžiais. Gera būti kartu ir dalintis net mažiausiu gėriu!

        

   

  Socialinė pedagogė Sima B.

   

 • Žibintų švieselės

  Lapkritį prasideda tamsos metas. Visa gamta nutyla, nurimsta ir ruošiasi panirti į žiemos miegą. Tad lapkričio 11-tą dieną švenčiama Žibintų arba Šviesos šventė bei minima šv. Martyno diena.

  Vėlyvą lapkričio 11 d. popietę Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos kiemo takeliai pasipuošė žibintų švieselėmis. Vaikai su tėveliais gamino, puošė, šildė savo rankose darbelį. Kiekvienas žibintas buvo išskirtinis, savitas, nepakartojamas. Žibintų šviesa mums visiems primena, kad nors lauke šalta ir tamsu, bet mūsų visų širdyse, tiek namuose - visada  šilta ir šviesu.

  Renginio organizatorės – mokytojos Edita ir Rita

   

 • Padėka prisidėjusiems

  Dar kartą norime pasidžiaugti įvykusia akcija ir jos rezultatais. Mūsų geri darbai spausdinami laikraštyje „Šiaulių kraštas“. Dėkojame, kurie prisidėjote prie šios akcijos. Ačiū.

  Mokytojos Rita ir Edita

 • Rudeninės veiklos

  Ruduo - puikus metas džiaugtis spalvų gausa. Vaikučiai su grupės mokytojomis iš gamtinių medžiagų kūrė rudeninius paveikslus ir jais puošė klasę. Veiklos metu vaikai praplėtė žodyną, praktiškai susipažino su rudens gėrybėmis, kas būdinga šiam gražiam metų laikui ir savo idėjas realizavo meninėje veikloje.

      

  Mokytoja Indrė M.

 • Lietuvos Maximalistė

  Mokykla sveikina 3a klasės mokinę Heidę Eluną tapus šauniąja Lietuvos Maximaliste.

 • Ruduo užburia!

  Ruduo įkvepia kurti, atrasti, pažinti. Neįsivaizduojame rudens be pasivaikščiojimų mokyklos kieme. Jame daugybė gražiausių spalvų. Visos dienos mokyklos pirmokai netradicinėmis piešimo priemonėmis čia „spalvino“ katiną, vilką, mešką, net patį rudeninį lapą. Mokiniai, naudodami išmaniuosius telefonus, trumpam tapo meninių nuotraukų fotografais. Koks puikus spalvų kontrastas!

      

  Mokytojos Aušra G. ir Elvyra L.

 • Pasaulinė gyvūnų globos diena

  Spalio mėnesį minima pasaulinė gyvūnų globos diena. Šia proga Šiaulių miesto „Saulės“ pradinės mokyklos bendruomenė (mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai) dalyvavo akcijoje „Ištiesk gerumo ranką“, kuri buvo skirta gyvūnų globos namams „Šiaulių letenėlė“ bei „Binada“ paremti. Akcijos metu buvo surinkta apie 97 kg šunų bei 53 kg kačių maisto, 20 kg kraiko, paklotukų bei įvairių žaisliukų. Mokytojos Rita ir Edita nuoširdžiai dėkoja visiems už meilę bei paramą nuskriaustiems ir išduotiems gyvūnams. Gerumo niekada nebūna per daug!

        

  Mokytoja Rita P.

 • Epidemiologinė situacija Šiaulių mieste

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Monday the 21st. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.