Akcija ,,Padėkime žvėreliams iškęsti žiemą“

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias
Parašyta Penktadienis, 25 sausio 2019 Paskelbta: Penktadienis, 25 sausio 2019

Šiemet, kaip niekada, žiema dovanoja gražias akimirkas. Sniegu dabina miškus ir laukus, tiesia kelius ir takelius. Vaikai džiaugiasi galėdami braidyti po pusnis, važinėtis rogutėmis, lipdyti sniego senį. Bet šis grožis mielas ne visiems. Daug žvėrelių kenčia baltąjį badą, net drąsiausiems sunku rasti maisto. Žiema užgrūdina visa, kas gyva, bet pavasario sulauks tik stipriausi ir tie, kuriems ištiesime pagalbos ranką.

Nors mūsų širdelės mažos, bet gėrio jose daug. Bendradarbiaudami su Šiaulių gamtininkų centru ir užsienio šalių projekto Erasmus+ partneriais, inicijavome akciją ,,Padėkime žvėreliams iškęsti žiemą“. Visą savaitę į mokyklą nešėme lauktuves miško gyventojams: bulves, morkas, obuolius, kopūstus. Penktadienį, nuvykę į Šiaulių gamtininkų centrą, vaišes sukrovėme į arkliuko traukiamas roges ir palydėjome jas į šalia esantį mišką: čia apžiūrėjome kiekvieną rastą pėdsaką, apgraužtą šakelę ar stirnos išgulėtą guolį.

Akcijos dalyviams sušalti neleido Gamtininkų centro kieme užkurtas laužas, šokiai ir dainelės. Mokinius ir mokytojus kalbino bei filmavo Šiaulių televizija. Vaikai į mokyklą grįžo kupini gerų emocijų, nes padėti visada smagu.

Mokytojos Ilona R. Ir Ilona V.

Friday the 29th. Custom text here