Straipsniai

Akcija „Apibėk mokyklą“

Parašyta Trečiadienis, 04 spalio 2017

Rugsėjo 19 – spalio 3 dienomis Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla dalyvavo akcijoje „Apibėk mokyklą“. Pasak akcijos organizatorių, judėjimas yra būdingas nuo pat žmogaus gimimo, tačiau šiuolaikinė gyvensena ne tik neskatina vaikų judėti, bet netgi riboja. Norėdami prisidėti prie vaikų skatinimo daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą, mokyklos bendruomenė prisijungė prie akcijos „Apibėk mokyklą“ ir kasdien, „Judriosios pertraukos“ metu, bėgdavo aplink mokyklą.

Prieš pirmuosius bėgimus mokytojos klasėse vaikams paaiškino šios akcijos tikslus, pristatė informaciją apie bėgimo trukmę, supažindino su saugaus bėgimo instrukcijomis ir pan. Mokytojos bėgimą interpretavo įvairiai: strikinėdavo, bėgdavo ir eidavo, keisdavo bėgimo ir ėjimo tempus, bėgdavo pristatomu žingsneliu ir pan. Kasdien viskas vyko vis aktyviau, o mokinių įspūdžiai ir atsiliepimai tik dar kartą patvirtina, jog fizinis aktyvumas ne tik gerina fizinę, bet ir psichologinę būseną.

Vaikų mintys: „Man akcija patiko, nes buvo smagu, buvo gražus oras, labai smagu sportuoti su visa klase“, „Man patiko, nes labai gera palakstyti“, „Man patiko, nes buvo gražus oras, patiko bėgti su mokytoja“, „Man patiko, nes man labai patinka bėgti“, „Man patiko, nes bėgome visi kartu“, „Man patiko, nes visi susikabinome ir bėgome kartu“.

Socialinė pedagogė Greta Šiaučiulytė

Saturday the 20th. Custom text here