Straipsniai

Ugdymo karjerai diena

Parašyta Penktadienis, 08 rugsėjo 2017

Rugsėjo 7 d. – pažintinė, ugdymo karjerai diena. 4b ir 4c klasės mokiniai vyko į Išmaniąją mokyklą. Ten vaikai buvo supažindinti su Išmaniosios mokyklos veikla, su išmaniųjų technologijų galimybėmis. Išklausę teoriją mokinukai ėmėsi praktinės veiklos. Kiekvienas gamino savo robotą pagal duotą instrukciją. Ir ką Jūs manote? Pavyko visiems! Darbas buvo sudėtingas, bet įdomus, todėl ir produktyvus. Pasigaminę robotus vaikai išmoko juos valdyti. Ir vėl pavyko visiems!

Vaikai grįžo susižavėję ateities inžinieriaus profesija. Šiandien dienos duomenimis 4b ir 4c klasės mokiniai ateityje gausiai papildys Vilniaus Gedimino technikos universiteto gretas.

Trečiokams rinktis gyvenimo profesiją dar toli, bet susipažinti su jomis ir pasvajoti, kuo bus užaugę, pats laikas.3b klasėje svečiavosi Šiaulių reabilitacijos centro darbuotoja Danguolė. Ji supažindino mokinius su reabilitacijos centru, jo teikiamomis paslaugomis, demonstravo gydomąsias procedūras su atsineštais mini aparatais. Vaikams buvo labai įdomu.Vėliau mokiniai važiavo į „Aušros“ muziejų ir susipažino su mokytojo profesija tarpukario pradžios mokykloje, dalyvavo istorijos pamokoje, išgirdo pasakojimą apie akmens ir geležies amžius, mokėsi atpažinti senovinius daiktus, skirti tuo metu naudotus metalus ir akmenis.Trečiokai grįžo į mokyklą kupini įspūdžių ir supratę, kad mokytojo profesija buvo svarbi ir reikalinga visada.

Mokytojos: Jurgita Klastaitienė, Alma Jocienė, Vida Plechavičienė