Straipsniai

Mokinių konferencija „Kodėl svarbu būti sveikam?“

Parašyta Ketvirtadienis, 06 balandžio 2017

Mokykla dešimtus metus vykdydama tarptautinę Gamtosauginių mokyklų programą, 2016-2017 mokslo metais pasirinko Sveikos gyvensenos sritį. Ugdymo proceso metu programa buvo integruota į dalykų ugdymo turinį, organizuotos išvykos, parodos, viktorinos, konkursai, diskusijos, akcijos, atlikti stebėjimai, tyrimai.

Veiklos apibendrinimas vyko balandžio 6 dieną konferencijoje „Kodėl svarbu būti sveikam?“, kurioje dalyvavo mūsų mokyklos pradinukai, svečiai iš „Romuvos'“, Medelyno, Dainų progimnazijų, Kairių pagrindinės mokyklos. Visus susirinkusius pasveikino ir sėkmingo darbo palinkėjo mokyklos direktorė Regina Miežienė. Mokykloje svečiavosi aerobikos, jogos trenerė, šiaurietiško ėjimo instruktorė Jurga Mikelionienė, kuri pasiūlė keletą linksmų, paprastų jogos pratimų, padedančių gyvenime palaikyti sveikatą, ramybę ir pusiausvyrą. Konferencijos dalyviai skaitė parengtus pranešimus, diskutavo, priėmė keletą svarių nutarimų: kad augtume sveiki turime laikytis dienos režimo, keisti mitybos įpročius, saikingai ir sveikai maitintis, daug judėti, grūdintis, tinkamai ilsėtis, vengti žalingų įpročių, rūpintis savo ir aplinkos švara, maloniai bendrauti su aplinkiniais. Mokiniai suprato, kad sveikata - tai kelias, kuris nutiesiamas, kai juo einama, o vaikystėje įgyti įpročiai yra patvariausi ir ilgiausiai išlieka.

Mokytoja Birutė Atutienė

Friday the 29th. Custom text here