Straipsniai

„Metų Knygos rinkimai“

Parašyta Trečiadienis, 01 vasario 2017

Mokyklos mokiniai uoliai skaito ir lankosi mokyklos bibliotekoje. Sausio mėnesį vyko populiariausios, labiausiai skaitomos knygos rinkimai. Šiemet mėgstamiausia pradinukų knyga tapo vokiečių rašytojo Knister „Ragana Lilė“. Išdykusios mergaitės Lilės nuotykiais susižavėjo net 69 mokiniai. Antroje vietoje - Francesca Simon knyga „Blogiukas Henris“, trečioje – Rachel Renée Russell „Prietrankos dienoraštis“. Mokiniai džiaugėsi perskaitytomis knygelėmis: Astridos Lindgren „Pepe Ilgakojine“, Vytauto Račicko „Lukošiuku, Cornelia Funke „Vaiduoklių medžiotojais“ ir kt. Pirmokų, antrokų tarpe ypač skaitoma Linos Žutautės „Kakė Makė“, pasaka „Liūtas karalius“, istorija apie linksmo beždžioniuko nuotykius – „Smalsutis Džordžas“. Daugiausiai knygelių perskaitė 1b klasės mokinukai. Jie net nupiešė knygų iliustracijas, kuriomis gali grožėtis visi mokyklos bibliotekos lankytojai.

Smagu, kad populiariausios knygos nedulka lentynose. Pripažinti kūriniai, vos grąžinti į biblioteką, neilgai trukus, keliauja į naujus namus ir teikia džiaugsmą naujiems skaitytojams.

Bibliotekos vedėja Felicija Jocienė

Saturday the 20th. Custom text here