Straipsniai

Įdomiausios akimirkos klasėse

Parašyta Antradienis, 10 sausio 2017

Susitikimas su knygos autoriumi (pedagogės E. ČESNAUSKIENĖ ir  I. VIRMAUSKIENĖ)

Kur gyvena „Skaniausias vaikas“ ir kur rasti „Blynų slibiną“ priešmokyklinukai sužinojo bendraudami su knygų autoriumi ir dailininku Dainiumi Šukiu. Autorius pristatė savo iliustruotas knygas, pasakojo apie jų veikėjus. O knygos „Skaniausias vaikas“ herojų katiną vaikai patys kirpo, klijavo, kūrė jo nuotaiką.

Šis susitikimas paliko daug gražių įspūdžių ir noro domėtis knyga ir ją kurti.

Mokinių savivaldos atstovų veikla (pavaduotoja ugdymui R.JANKŪNIENĖ)

Mokyklos mokinių savivaldos atstovai, trečiokai Anna ir Erikas, nusprendė „pasimatuoti“ žurnalisto profesiją. Jie aplankė mokinius klasės valandėlių metu ir išsiaiškino, kokios veiklos vyksta jų klasėse. Mokiniai pasakojo, kad dalyvavo mįslių, pasakų veikėjų atpažinimo konkursuose, bet labiausiai patinka išvykos. Įsimintiniausias buvo edukacinis užsiėmimas „Duonos kepimas“, kuris vyko Žaliūkių malūnininko sodyboje. Dabar vaikai ypatingai laukia išvykos į vaistinę.

Mokytojai teigė, kad svarbiausia, jog vaikai būtų laimingi, noriai dalyvautų pamokose, nenuliūstų jei nepasiseka, o mėgintų dar kartą.

Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai knygyne „Pegasas“ (pedagogės E. ČESNAUSKIENĖ ir I. VIRMAUSKIENĖ)

Priešmokyklinio ugdymo mokinukai ketvirtadienį (sausio 19 d.) keliavo į Akropolio prekybos centre esantį „Pegaso“ knygyną. Vaikai susipažino su knygyne esančiomis knygomis, dalyvavo „Pegasiuko“ pamokėlėje, kurios metu daug sužinojo apie knygas ir knygyne dirbančius darbuotojus. Atliko smagų darbelį „Kas gyvena pasakoje“. Vaikai grįžo kupini gerų emocijų ir įspūdžių.

1b klasės mokinių tyrinėjimai mokyklos kieme (mokytoja E. LABANAUSKIENĖ)

1b klasės mokinukai nusprendė ištirti artimiausią aplinką – mokyklos kiemą. Matavo sniego dangą, stebėjo žaliuojančių medžių šakeles, apžiūrėjo sniege paliktus paukščių atspaudus. Patyrė daug puikių įspūdžių, kuriuos užfiksavo savo stebėjimų lape.

Antrokai gelbsti sparnuočius (mokytoja V. PLECHAVIČIENĖ)

Sausio šalčiai sukaustė žemę, paukšteliams prasidėjo baltasis badas. 2b klasės mokiniai supranta, kad sparnuočiams sunku ištverti žiemos speigus, todėl nutarė gelbėti skrajūnus nuo bado ir šalčio. Mokiniai atsinešė trupinėlių, saulėgrąžų, smulkių kruopų ir, pakabinę lesyklėlę ant medelio šakos, pabėrė maistelio. Pro klasės langą buvo smagu stebėti kaip paukšteliai lesyklėlėje vaišinasi antrokų dovanomis.

Saturday the 20th. Custom text here