Straipsniai

Tarptautinė konferencija „Kartu su „Saule“

Parašyta Pirmadienis, 07 lapkričio 2016

Lapkričio 3 d. penki mūsų mokyklos pedagogai dalyvavo tarptautinėje mokslinėje - praktinėje konferencijoje „Kartu su Saule“, kuri vyko Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje, švenčiančioje 80 savo gyvavimo metų.

Konferencijos tikslas - pasidalinti gerąja patirtimi, atradimais, sumanymų sklaida, organizuojant ir vedant mokyklos renginius, puoselėjant mokyklos savitas tradicijas, formuojant jos įvaizdį bei palaikyti glaudesnį ryšį su įvairiomis bendrojo ugdymo mokyklomis, suburiant respublikos „Saulės“ mokyklas bendradarbiavimui. Konferencijoje dalyvavo svečiai iš Alytaus, Kauno, Švėkšnos, Utenos, Plungės, Telšių, Biržų, Pasvalio, Šiaulių, Pakruojo, Žagarės, Meškuičių, Skaistgirio, Rygos, Jelgavos. Pasidalinta mokyklų tradicijomis, patirtimi, vertybėmis.

Mūsų mokyklos pedagogai pristatė pranešimą „Iš darželio į mokyklą: mokinių, tėvų ir mokytojų partnerystė“. Buvo išklausyti net 25 pranešimai, kuriuos skaitė mokyklų direktoriai, jų pavaduotojai, lektoriai, dekanai, docentai, ekspertai, mokytojai metodininkai, mokytojai ir mokiniai.

Smagu buvo matyti net šešias „Saules“ vienoje vietoje - Biržų, Kauno, Utenos ir Švėkšnos „Saulės“ gimnazijas, Šiaulių „Saulės“ pradinę mokyklą  ir šeimininkus – Joniškio „Saulės“ pagrindinę mokyklą.

Pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė

Friday the 19th. Custom text here