Straipsniai

Įdomiausios akimirkos klasėse

Parašyta Pirmadienis, 26 rugsėjo 2016

Pirmokų popietė „Čia gyvena pasaka“ (mokytoja  Aušra GRICIENĖ)

Rugsėjo 30 d. 1a klasės mokiniai dalyvavo viktorinoje – žaidime „Iš kokių mes pasakų“. Vaikus kelionėn į pasaką pakvietė geroji Elenytė. Ji suskirstė visus dalyvius į komandas ir už teisingus atsakymus dalijo prizus. Ragana sumaišė pasakas, tačiau pirmokėliai puikiai atspėjo visų pasakų pavadinimus ir veikėjus. Geroji fėja vaikus pakvietė į teatro pievelę, kurioje vaikai inscenizavo pasakas, žiūrėjo animacinių filmukų ištraukas. Žaliasis smuikininkas žiogelis suskaičiavo taškus ir paskelbė nugalėtojus.

2b klasėje (mokytoja Vida PLECHAVIČIENĖ)

Rugsėjo 26 dieną mokiniai pristatė per rugsėjo mėnesį perskaitytas knygeles. Daug jų perskaitė ir įdomiai apie jas pasakojo Emilija Pociūtė, Deimantė Subačiūtė, Dominykas Pivoriūnas, Rugilė Lygutaitė, Emilis Valančius, Jonas Gedvilas ir Deimantė Sirusaitė. Stropiausių skaitytojų laukė saldus siurprizas.

1b klasėje (mokytoja Elvyra LABANAUSKIENĖ)

Rugsėjo 23 d. 1b klasės mokiniai valandėlės metu susipažino su saugaus eismo taisyklėmis, mokėsi pažinti kelio ženklus, aptarė atšvaitų svarbą. Juk svarbu saugus kelias į mokyklą ir į namus.

„Judrioji savaitė“ priešmokyklinio ugdymo grupėse (mo­ky­to­jos Edi­ta ČES­NAUS­KIE­NĖ, Ilo­na VIR­MAUS­KIE­NĖ)

Jud­rio­ji sa­vai­tė priešmokyklinukams buvo skirta atkreipti dė­me­sį į nei­gia­mą trans­por­to po­vei­kį ap­lin­kai ir žmo­nių svei­ka­tai. Jų tėveliai, at­vy­kę į mo­kyk­los kie­mą su au­to­mo­bi­liais, ga­vo skra­ju­tes, pri­me­nan­čias apie au­to­mo­bi­lio ža­lą ap­lin­kai, nes mokykloje tą dieną vyko akci­ja „Die­na be au­to­mo­bi­lio“. Prieš­mo­kyk­li­nu­kai su­ren­gė pie­ši­nių pa­ro­dą lau­ke ir ak­ty­viai važinėjo­si pa­spir­tu­kais, at­li­ko ryti­nę mankš­tą lau­ke ir da­ly­va­vo ak­ty­vio­joje per­trau­koje. Pa­žin­tis su jo­ga priešmo­kyk­li­nu­kams su­kė­lė daug gerų emo­ci­jų, nes užsiėmimą ve­dė spor­to tre­ne­rė.

Friday the 29th. Custom text here