Straipsniai

Rugsėjo 16 - 22 d. - Europos judrioji savaitė bei Diena be automobilio

Parašyta Pirmadienis, 21 rugsėjo 2015

Mūsų mokyklos bendruomenė, vykdanti Gamtosauginių mokyklų programą, entuziastingai įsijungė į Europos judriosios savaitės renginius.

Rugsėjo 16-ios rytą visoje mokykloje 10 minučių buvo skirta pokalbiams apie šios akcijos svarbą ir naudą. Mokytojai supažindino mokinius su renginiais, vyksiančiais šią savaitę mokykloje. Ketvirtadienio rytas pradėtas mankšta klasėse. Penktadienį, po pamokų, visa bendruomenė būriavosi prie mokyklos. Eisenos dalyviai, nešini plakatais, raginančiais sportuoti, judėti, saugoti aplinką, nukeliavo į netoliese esantį Beržynėlį, kur mankštinosi, žaidė žaidimus, aktyviai leido laiką. Vaikai į namus grįžo su raginimu, kad ir tėveliai prisidėtų prie švarios aplinkos išsaugojimo: nors vieną dieną per metus atsisakytų automobilio, važiuotų visuomeniniu transportu ir, kiek įmanoma, dažniau keliautų pėsčiomis, dviračiu. Rugsėjo 21-ąją, per pertraukas, visi rinkosi į mokyklos salę kartu pašokti su šokių mokytoja Loreta. Europos judriosios savaitės renginius baigėme surengdami piešinių parodą.

Tikimės, kad ši akcija paskatins mokinius, jų tėvelius, mikrorajono gyventojus pasirinkti geriausią keliavimo būdą mieste. Tai padės sutaupyti pinigų, išsaugoti švarią aplinką ir puikią sveikatą.

Mokytoja Birutė Atutienė

Friday the 29th. Custom text here