Straipsniai

PAŽĮSTAME LIETUVOS ISTORIJĄ, ĮGYVENDINDAMI TARPTAUTINĮ „ERASMUS+“ PROJEKTĄ „SHARE YOUR CULTURE WITH MASTERPIECES BY GREAT ARTISTS, SCIENTISTS AND YOUR RICH CULTURAL HERITAGE“

Parašyta Ketvirtadienis, 26 sausio 2023

Sausio 26 dieną mūsų mokyklos 4 klasių gabieji mokiniai pakvietė draugus iš Turkijos ir Graikijos, turėdami tikslą – prasmingai, įdomiai bei patraukliai, naudojant IK technologijas, supažindinti juos su Lietuvos Laisvės gynėjų diena –Sausio 13-ąja. Šiai idėjai įgyvendinti pasikvietėme „TRYS KŪBAI“ komandos atstovą, mokytoją Paulių Jagminą, kuris padėjo mūsų mokyklos, Graikijos ir Turkijos šalių mokiniams, naudojant MINECRAFT programėlę, pažinti Sausio 13-osios dieną vykusius įvykius: mokiniai tapo virtualiais šios įsimintinos ir istorinės dienos dalyviais, atsakingai vykdė anglų kalba pateiktas užduotis, padėjo kovotojams, komandose kūrė simbolį Lietuvai ir jį apibūdino.

Šio žaidimo metu, visi tarptautiniame „Erasmus+“ projekte „Share your culture with masterpieces by great artists, scientists and your rich cultural heritage“ dalyvaujančių šalių iš Lietuvos, Turkijos ir Graikijos mokiniai ne tik gilino skaitmeninę kompetenciją, anglų kalbos žinias, bet ir patyrė daug įspūdžių, suprato tikrąją žodžio LAISVĖ prasmę ir LAISVĖS svarbą kiekvienai šaliai, tautai, kiekvienam žmogui.

    

Pavaduotoja ugdymui Vilma G.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Mokomoji kalba: lietuvių kalba
Mokyklos tipas: pradinė mokykla

Adresas Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel. / faks.  (8 41) 55 23 56
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Thursday the 7th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.