Straipsniai

Tarptautinio KA2 mažos apimties partnerysčių (KA210) švietimo mainų fondo Erasmus+ projekto „Sha.C.H." virtualios savaitės ketvirtoji diena

Parašyta Ketvirtadienis, 26 gegužės 2022

Šiandien projekte dalyvaujančių šalių mokiniai susirinko į kultūros ir muziejaus dieną. Nafplijo miesto mokyklos direktorė Argyri M. pristatė skaitmeninę - istorinę platformą „Europeana“ ir jos naudą ugdymo procese. Ji pabrėžė, kad ši platforma labai naudingas skaitmeninis įrankis gilinti žinioms apie istorines asmenybes, šalių istorijas. Graikijos mokyklos mokiniai pakvietė į virtualią kelionę, kurioje pristatė savo mokykloje eksponuojamą parodą kultūros tema. Šios dienos susitikimo metu ypatingai buvo kreipiamas dėmesys muziejų svarbai. Direktorė Argyri M. akcentavo, kad kelionės po muziejus padeda ugdyti mokinių domėjimąsi dėstomais dalykais, praplečia žinias apie pasaulį, kultūrą, moko kritiškai mąstyti bei skatina empatiją. Mokiniai: ieško, stebi, renka informaciją, dalijasi žiniomis, turiningai planuoja laisvalaikį. Susitikimo metu buvo pristatytos dar dvi skaitmeninės mokomosios platformos: „ArtSteps“ ir „Historiana“. Susipažinę su jomis mokiniai žaidė interaktyvų žaidimą „Kahoot“. Reikia pažymėti, kad platformos labai naudingos žinių apie savo ir kitų šalių kultūras turtinimui, skaitmeninių įgūdžių lavinimui ir anglų kalbos gebėjimų gilinimui. Susitikimo pabaigoje Graikų mokyklos mokiniai pateikė staigmeną, sudainuodami nuotaikingą dainą. Po dainos šalių mokiniai platformoje „Metimeter“ atliko grįžtamojo ryšio anketą įvertindami projekto virtualią savaitę. Reikia pasidžiaugti nuotaikingais ir tik gerais mokinių vertinimais.

Mokytoja Ilona R.

Wednesday the 24th. Custom text here