Straipsniai

Žemė – motutė

Parašyta Penktadienis, 02 balandžio 2021

Minint Pasaulinę Žemės dieną, mokykloje vyko jau tradiciniu tampantis respublikinis priešmokyklinių grupių ugdytinių ir pradinių klasių mokinių piešinių nuotraukų konkursas - paroda „Žemė - motutė”. Mokiniai buvo skatinami domėtis lietuvių liaudies smulkiąja tautosaka - mįslėmis ir jas iliustruoti. Dalyviai, pasitelkę įvairias piešimo technikas, piešė pasirinktą mįslę apie Žemę. Į mokyklą atkeliavo 38 laiškai su nuostabiais darbais iš visos Lietuvos. Džiaugiamės vaikų kūrybiškumu, dėkojame visiems dalyvavusiems, sveikiname nugalėtojus!

Pirmosios amžiaus grupės nugalėtojai: 1 vieta: Arnas Antužis PUG, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, dizaino studija „Kukutis“; mokytoja Renata Sondaitė – Bunevičienė; 2 vieta: Austėja Martinaitytė PUG, Šiaulių l/d „Žiburėlis“, mokytoja Ieva Švėgždienė; Urtė Jankutė PUG, Šiaulių Medelyno progimnazija, mokytoja Ugnė dryžienė; 3 vieta: Augustė Šuikaitė 1 kl., Šakių „Varpo“ mokyklos Slavikų pradinio ugdymo skyrius, mokytoja Judita Čereškevičienė Danielė Penikaitė PUG, Šiaulių Medelyno progimnazija, mokytoja Rita Toleikienė; Luka Pilibavičiūtė PUG, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla, mokytoja Ingrida Jonkienė.

Antros amžiaus grupės nugalėtojai: 1 vieta: Greta Lukšaitė 3 kl., Kauno Juozo Grušo meno gimnazija, mokytoja Loreta Marčiulionytė; 2 vieta: Liepa Dirvonskaitė 2 kl., Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytoja Aurelija Žvinklytė – Rimšienė; Gustė Krauzaitė 3 kl., Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija, mokytoja Vaida Meirytė; 3 vieta: Erika Leškauskaitė 2 kl., Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, dizaino studija „Kukutis“; mokytoja Renata Sondaitė – Bunevičienė; Justas Antužis 2 kl., Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytoja Aurelila Žvinklytė – Rimšienė; Agota Briedytė 3 kl. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija, mokytoja Vaida Meirytė.

Atspausdinti darbai papuošė Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Aido filialą.

Mokytojos Akvile S., Elvyra L., Felicija J.

Friday the 29th. Custom text here