Filtras
 • 13 -TOJI ŽALIOJI VĖLIAVA

  Šiais metais „Saulės“ pradinė mokykla švenčia 25 metų jubiliejų ir iš jų 13-tus metus vykdo tarptautinę Gamtosauginių mokyklų programą. Gegužės 29 dieną Gamtosauginių mokyklų koordinatorius Lietuvoje Renaldas Rimavičius įteikė 13-ąją Žaliąją vėliavą ir tarptautinį sertifikatą. Mokykla nuo pat įsikūrimo pradžios pasirinko ekologinę - aplinkosauginę ugdymo pakraipą ir ją sėkmingai vykdo, kryptingai gilindama ir plėtodama mokinių ekologinę patirtį. Dar prieš šios programos vykdymą, 1999 metais buvo paskirta Suomijos Aplinkos ministerijos premija už aktyvią aplinkosauginę veiklą ir kūrybiškus projektus. 2000 metais mokyklos Gamtosauginis klubas „Žalioji svetainė“ paskelbtas Valdo Adamkaus aplinkosaugos premijos konkurso laureatu. 2004 metais įteiktas sertifikatas, kuriuo pažymima, kad Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla aktyviai dalyvavo Baltijos jūros projekto programose.

  Ačiū visai mokyklos bendruomenei už bendradarbiavimą ir kartu pasiektą tikslą. Tikimės tolimesnės sėkmingos gamtosauginės veiklos. 

  Mokytoja Birutė A.

 • KETVIRTOKŲ RENGINIAI, SKIRTI MOKYKLOS 25- MEČIUI

  4 klasių mokiniai, ruošdamiesi mokyklos 25–mečiui, aktyviai įsijungė į įvairias smagias veiklas. Dvi savaites kiekvieną dieną jie puošėsi skirtingomis, pasirinktomis spalvomis savo klasėje. Kūrybinėse dirbtuvėlėse „Žiedų pasaka“ gamino gėlių žiedus - jais puošė mokyklą. Vykdė projektą „Ketvirtokai gali!“, kur kiekvienas galėjo pademonstruoti savo sugebėjimus pasirinktoje veikloje.

  4 klasių mokytojos Jurgita, Alma ir Giedrė

 • ŠEIMOS DIENA

  Gegužės 24 dieną mažiausieji mokyklos ugdytiniai (PUG2) sukvietė šeimos narius į šventę, kurioje skambėjo šilčiausi žodžiai seneliams ir tėveliams. O vaikų ir tėvelių užrašyti linkėjimai bei norai pakilo aukštyn.

   

  Pedagogė Ilona

 • PIEŠINIŲ FIESTA

  Gegužės 24 d. mokyklos kiemelis virto kūrybos studija.

  Antrokai surengė piešinių fiestą „Mano mokyklai – 25“. Pasiskirstę grupelėmis mokiniai kreidelėmis piešė mokyklą ir rašė jai palinkėjimus. Visas mokyklos kiemelis virto vienu didžiuliu piešiniu su daug daug besišypsančių „Saulių“.

   Mokytojos Aušra ir Elvyra

 • SAUGAUS EISMO PAMOKĖLĖ

  Saugaus eismo būrelio nariai paskutinę mokslo metų savaitę aplankė visų klasių mokinukus ir priminė, kur ir kaip saugiai pereiti gatvę mieste, ką daryti, kai, nespėjus jos pereiti, užsidega raudonas šviesoforo signalas arba pamatome artėjantį automobilį, kokie pavojai tyko, kai gatve automobiliai važiuoja keliomis eismo juostomis. Taip pat perspėjo apie pavojus užmiesčio keliuose ir davė patarimus, kaip saugiai keliauti per juos ir jais. Pamokėlės pabaigoje palinkėjo visiems mokyklos mokinukams rudenį sveikiems grįžti į mokyklas.

      

  Saugaus eismo būrelio vadovė Jurgita

 • VIKTORINA „MES – SAULĖS VAIKAI“

  Gegužės 22 d. 1a ir 1b klasėse vyko viktorina „Mes – Saulės vaikai“ skirta mokyklos 25 metų jubiliejui. Pirmokai stebėjo pateiktis, vartė metraščius, nuotraukų albumus, atsakinėjo į klausimus apie mokyklos istoriją, įvykius, faktus. Renginio pabaigoje mokinukai piešė mokyklos simbolį – Saulutę.

     

  Mokytojos Eralda ir Birutė 

 • PAŽINTIS SU REGBIU

  Gegužės 21 dieną priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai (PUG2) lankėsi Regbio klube „Vairas“. Herkaus tėtis vaikams pristatė klubo veiklą ir plačiau papasakojo apie regbio žaidimą. Vaikai išbandė ne tik žaidimą, bet ir sporto inventorių. Grįžome pilni įspūdžių ir noru dar kartą ten sugrįžti.

    

  Pedagogė Ilona V.

 • NEPAKARTOJAMA TRENIRUOTĖ

  Antradienį ketvirtokai susitiko su profesionaliais treneriais Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre. Mokomosios treniruotės metu galėjo išbandyti savo jėgas ir galimybes įvairiose lengvosios atletikos rungtyse: trumpų ir vidutinių nuotolių bėgime, šuoliuose į tolį, į aukštį. Sportnės ugnelės netrūko niekam. Būrelis aistringiausių sporto gerbėjų jau planuoja tęsti treniruotes ir vasarą.

   

  Mokytoja Alma

 • MOKYKLOS GIMTADIENIS

                             Renginiai skirti mokyklos gimtadieniui:

  Gegužės 21 d.

  1993-2018 metų mokyklos istorijos - metraščių paroda.

  Gegužės 22 d.

  Viktorina „Mes – Saulės vaikai“.

  Gegužės 23 d.

  Kūrybinės dirbtuvės „Žiedų pasaka“.

  Gegužės 24 d.

  Piešinių fiesta „Mano mokyklai – 25“.

  Gegužės 25 d.

  Kūrybinių darbų paroda „Mano mokykla“ ir projektas „Ketvirtokai gali!”.

  Gegužės 28 d.

  Vaikų eilėraščiai apie mokyklą „Mano mokykla“. Gimtadienio dovana mokyklai „Saulytės“, bendruomenės šventė su socialiniais partneriais.

  Gegužės 29 d.

  Šventinis koncertas „Mano mokyklai - 25 metai“ „Romuvos“ progimnazijoje.

  Gegužės 30 d.

  Ekskursijų, išvykų diena.

  Gegužės 31 d.

  Mokyklos bendruomenės šventė „25“.

  Birželio 3 d.

  Šeimų šventė „Devintinės“ Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje.

   

   

 • INFORMACIJA BŪSIMIESIEMS MOKINIAMS

  Kviečiame susipažinti su mokykla ir mokytoja:

  • birželio 4 ir 5 dienomis nuo 9:00 val. iki 11:00 val. - būsimųjų pirmokų pamokėlės;
  • birželio 5 d. nuo 9:00 val. iki 11:00 val. - būsimųjų priešmokyklinukų veiklos.

  Tėvelius kviečiame į savo vaikų grupės, klasės pirmąjį susirinkimą birželio 5 d. 11:00 val.

   Laukiame Jūsų!

   

 • EDUKACINĖ PAMOKA KNYGYNE

  Gegužės 11 dieną buvome laukiami „Pegaso“ knygyne. Vaikai sužinojo, kaip atsirado raštas, kiek abėcėlė turi raidžių. Kiekvienas piešė savo vardo raidę, ją puošė, o tada visas raideles surišo į knygelę. Vaikai buvo pakvieti žaisti žodžių žaidimo. Pasibaigus edukacijai vaikai gavo dovanų po  balioną ir „Pegasiuko“ diplomą. Visi džiaugėsi apsilankymu knygyne, grįžome į mokyklą pilni įspūdžių.

   

  Pedagogė Edita Č.

 • SAULĖTA POPIETĖ

  Gegužės 10 dieną Šiaulių miesto 3-4 klasių mokiniai, dalyvavę pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, matematikos olimpiadose, buvo pakviesti į gražų renginį Jėzuitų mokykloje. Mūsų mokyklą atstovavo Airidas B., Kamėja J., Simas R., Faustas P., Modestas K., Danas K. Šiaulių Švietimo centro darbuotojai pasveikino šventės dalyvius, mokiniams įteikė padėkas. Visus linksmino Lauros studijos dainininkės ir nuostabusis Saulės personažas. Karštą popietę šventės dalyviai buvo pakviesti atsigaivinti gardžiais ledais.

   

                                                                                                                                               Mokytoja Alma J.

 • KAIP IŠVENGTI PAVOJŲ?

  Anot pasakų tyrėjos Klarisos Estes – „Pasakos - tai vaistai. <...> Pasakose yra pamokymų, padedančių mums brautis per gyvenimo sunkumus“. Tuo gegužės 11 dieną įsitikino 2b klasės mokiniai. Etikos pamoka „Kaip išvengti pavojų?“ vyko mokyklos kiemelyje. Vaikai prisiminė pasakas: „Raudonkepuraitė“, „Vilkas ir septyni ožiukai“, „Katinėlis ir gaidelis“. Antrokai aptarė, kaip turėtų elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, mokėsi, kaip išvengti pavojų, pasitikėti savimi ir pasiekti tikslą.

  Mokytoja Elvyra L.

 • ANTROKŲ MAMYČIŲ ŠVENTĖ

  Trečiadienio pavakarę į mokyklą sugužėjo ne tik mamytės, bet ir gausus būrys giminaičių. Matyt, žinojo, kad mokyklos salėje vyks kažkas neįprasto. Taip ir atsitiko... visus pasitiko du teletabiai: Pou ir Dipsis. Jie padėjo vaikams sukurti linksmą šventę savo mamytėms. Dainelių, šokių, eilėraščių sūkuryje teletabiai surengė mamytėms smagius išbandymus: dalyvės mokėsi šiuolaikinio šokio, kūrė ritminę kompoziciją, kuri buvo sutikta ovacijomis. Mamytės varžėsi nėrimo vašeliu, sagos siuvimo konkursuose. Šaunieji teletabiai nepamiršo ir vaikučių, išmokė keletą žaidimų. Salėje pulsavo ritmas, dainos, gera nuotaiką ir nenusakoma gerumo atmosfera. Mamytės buvo laimingos, gavusios savo vaikų rankų darbo dovanėlę – molinę glazūruotą gėlelę. Anot, mamyčių šventė pradžiugino ir suteikė daug pozityvių emocijų.

    

  Mokytojos Aušra G. ir Elvyra L.

 • KIBIRKŠTYS – AKYSE, ŠYPSENOS – VEIDUOSE

  Kai oras geras, o pamokos jau baigtos, taip norisi atsipūsti... Vienas iš būdų - ritmas. Mokykloje svečiavosi svečiai iš Vilniaus, kurie atvežė tikrą bombą - Afrikos būgnų šou! Išmokome ne tik muzikuoti  mušamaisiais instrumentais, bet ir dainuoti afrikietiškas dainas, kurios aidėjo mokykloje net ir svečiams išvykus.

       

                                                                                                                  Muzikos mokytoja Sonata M.

 • ABĖCĖLĖS ŠVENTĖ

  Gegužės 3 dieną Pepė pirmokėlius ir jų tėvelius pakvietė į mokyklos salę, kur vyko „Abėcėlės“ šventė. Mokinukai dainavo, šoko, deklamavo eiles apie raideles, pavasarį, mamas, atsakinėjo į suktus Pepės klausimus. Veiklos netrūko ir tėveliams. Jie turėjo prisiminti mokyklinius laikus ir pasakyti, kelinta abėcėlėje yra jiems tekusi raidė, groti ritmą įvairiais instrumentais, šokti. Pepė dalyvius pavaišino saldumynais.

    

  1 klasių mokytojos Birutė A. ir Eralda P.

 • NETRADICINĖ PAMOKA

  „Saulės” pradinės mokyklos mokiniai nedažni svečiai Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre. Šią savaitę centre vyko netradicinė kūno kultūros pamoka trečiokams. Erdvus stadionas, platūs bėgimo takai vaikams labai patiko.

  Mokytojas Mantas B. 

 • SVEIKINAME SAVO MAMĄ

  Artėja Motinos diena, visi skubame pasveikinti brangiausią žmogų... Gegužės 4 d. PUG1 ugdytiniai savo eilėmis, dainomis, šokiu, mažomis dovanėlėmis pasveikino savo mamytes. Vaikams buvo gera regėti mamos veidą pasipuošusį šypsena ir jų spindėte spindinčias akis. Po koncerto vaikai pakvietė savo mamas į portretų parodėlę. Dar ilgai mamų širdyse išliks vaikų išsakyti gražūs žodžiai ir skambus juokas.

    

  Pedagogė Edita Č ir Lina P.

 • „TŲ VARDŲ SKAMBUMAS, TŲ RAIDŽIŲ GRAŽUMAS"

  1b klasės mokiniai per dailės ir technologijų pamoką įvairia technika dekoravo pirmąsias savo vardo raides: gėlytėmis, šiaudeliais, siūlais, medžiaga, plastilinu... Vaikų kūrybiniai darbai nuo kovo 16 dienos puikavosi Medelyno progimnazijoje surengtoje parodoje. Balandžio 30 dieną penki pirmokai dalyvavo šioje mokykloje vykusioje konferencijoje „Tų vardų skambumas, tų raidžių gražumas“. Vaikai papasakojo draugams apie savo vardų reikšmę, kilmę, išklausė kitų dalyvių pasisakymus, lankėsi parodoje. Konferencijos organizatoriai visus dalyvius apdovanojo padėkos raštais bei saldžiais prizais.

      

  Mokytoja Birutė A.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Tuesday the 14th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.