Filtras
 • Informacija apie pirmųjų klasių komplektavimą 2018-2019 m.m.

  Skelbiamas gautų prašymų į naujai formuojamas pirmąsias klases 2018-2019 m.m. bei laisvų vietų skaičius. Gauta - 53 tėvų prašymai į pirmąsias klases. Laisvų vietų pirmose klasėse yra 13.

  Nuo 2018 metų gegužės 1 d. priimami prašymai į laisvas vietas.

   

 • Edukacinis rytmetys „Žaismingas ir stebuklingas knygų pasaulis“

  Balandžio 25 d. Šiaulių miesto Aido bibliotekos filiale PUG1 ugdytiniai dalyvavo edukaciniame rytmetyje „Žaismingas ir stebuklingas knygų pasaulis“. Knygose telpa visas pasaulis: gražios ir pamokančios istorijos, nuostabūs piešiniai. Vaikams labai patiko vartyti pasakų knygeles. Pasakos moko reikšti jausmus, lavina vaizduotę, kviečia svajoti. Bibliotekininkė atkreipė vaikų dėmesį, kad knygelės susidėvi, suplyšta, jas reikia suklijuoti, saugoti, negalima mėtyti kartu su žaislais. Knygas reikia mylėti kaip savo mamą. Šis edukacinis rytmetys suteikė ne tik daug džiaugsmo, gerų emocijų, bet ir praplėtė vaikų akiratį.

    

  Pedagogė Lina P.

 • Darželinukai svečiavosi mokyklos bibliotekoje

  Pirmadienį sulaukėme svečių iš lopšelio – darželio „Rugiagėlė“. Darželinukai svečiavosi bibliotekoje. Jie vartė paveikslėlių knygeles, deklamavo išmoktus eilėraštukus, žaidė stalo žaidimus, mokėsi kaip elgtis bibliotekoje. Vaikai jautėsi mokykloje tikrais bibliotekos lankytojais ir skaitytojais.

  Bibliotekininkė Felicija J.

   

 • ,,Aš – už švarią žemę"

  Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai mokyklos lauko klasėje surengė piešinių parodą ,,Aš – už švarią žemę", kurios tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, ugdyti domėjimąsi aplinkosauginėmis problemomis. Savo piešiniuose jie skatino draugus nemėtyti šiukšlių, džiaugtis bundančia gamta. Lauko klasę ugdytiniai papuošė įvairiaspalvėmis gėlėmis.

     

  Pedagogės Ilona V. ir Lina P.

 • Evakuacija

  Balandžio 20 dieną mokykloje vyko funkcinės civilinės saugos pratybos. Pratybų metu buvo nuspaustas pavojaus mygtukas, pastebėjus tariamą gaisro židinį. Mokiniai, išgirdę gaisrinės signalizacijos sireną, vadovaujami mokytojų paliko mokomąsias patalpas ir susirinko susirinkimų vietoje mokyklos kieme. Evakuacija truko apie 4 minutes. Pratybos savo tikslą pasiekė. Mokiniai prisiminė saugaus elgesio taisykles galimo gaisro metu.

   

 • Išvyka į ugniagesių gelbėjimo stotį

  Balandžio 19 dieną PUG2 ugdytiniai lankėsi Šiaulių apskrities ugniegesių gelbėjimo stotyje. Ekskursiją vedė ugdytinio Beno tėvelis. Vaikai apžiūrinėjo ugniagesių darbo patalpas, rūbus ir, žinoma, ugniagesių automobilius. Išsiaiškino kuo skiriasi automobiliai ir ko reikia, kad taptum ugniagesiu. Po šios ekskursijos norinčių tapti ugniagesiais buvo nemažai.

     

  Pedagogė Ilona V.

 • Patyriminio ugdymo (STEAM) diena

  2b klasės mokiniai smalsūs ir žingeidūs. Jiems patinka atlikti įvairius bandymus, tyrinėti daiktų ir reiškinių savybes. Tuomet vaikai patiria daugiausia gerų emocijų, įgauna naujų žinių ir įgūdžių. Pažintinės dienos metu mokiniai stebėjo kuo skiriasi augalai, augantys saulės šviesoje ir šešėlyje, aiškinosi kur pradingo kiaušinio lukštas? Antrokai atliko bandymus su balionais: panaudodami actą ir sodą juos pripūtė bei pradūrė ir nesusprogdino!

   

  1a klasės mokinukai klasėje atliko įvairius bandymus: mėgino nesušlapę rankų ištraukti iš vandens monetą, stebėjo, kiek ilgai, negaudama oro, dega žvakė. Vaikai į vilnonį drabužį įelektrino balioną, rašiklį ir su jais traukė popieriaus skiauteles, siūlus. Pirmokai tirpino cukrų, įmetė į vandenį kreidą ir išsiaiškino, kodėl į viršų kyla burbuliukai. Lauke su lupomis tyrinėjo medžio žievę, pumpurus, skaičiavo žydinčias gėles, mokėsi pagal saulę nustatyti pasaulio kryptis.

  3b klasės mokiniai iš pat ryto ruošėsi tapti gamtos detektyvais. Klasėje stebėjo vaizdinę medžiagą, aptarė pavasario požymius. Vėliau, nešini „Gamtos detektyvo“ užrašais, pasklido po mokyklos kiemą. Trečiokai labai nustebo, kad pavasario požymių jau išties daug: sužaliavo beržas, didžiulius pumpurus sukrovė kaštonas, šermukšnis, liepa, pražydo tulpės, atokaitoje pirmus žiedus išskleidė pienės, iš tolo mėlynuoja žydrės. Vaikai pastebėjo bėgančią skruzdėlę, skrendančią kamanę, šliaužiančią sraigę, medyje čiulbančius varnėnus. Pavasaris jau čia!

      

  PUG1 klasės mokinukai ieškojo pavasario požymių „Beržynėlio“ parke. Pažintinės dienos metu mokiniai stebėjo beržo kamienu ropojančias skruzdes, žolėje ropojančius vabaliukus, klausėsi varnėnų švilpavimo. Vaikai, liniuočių pagalba matavo žolės aukštį. Stebėdami atbundančią gamtą, vaikai patyrė daug gerų emocijų.

    

  4c klasės mokiniai ketvirtadienį mokėsi kuriant, eksperimentuojant, atrandant. Įgijo naujų bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių dirbdami grupėse. Susikūrė laiko mašiną ir išvyko ieškoti nuotykių į nuotolinę kelionę. Vieni nukeliavo į akmens amžių, kiti lankėsi kunigaikščių menėse, treti skriejo į ateitį po šimto metų, o tiems, kam nepavyko toliau nuskristi, susirado įdomios veiklos ir šiandieniniame mūsų gyvenime. Smagu buvo pasidalinti kelionių įspūdžiais. Patyriminio ugdymo (STEAM) dienos veiklas vainikavo fantastiški eksperimentai: pagamino ir ragavo sveiką limonadą, džiaugėsi plaukiojančia medūza, o spalvotas putų šou sužavėjo puikiausiu spalvų reginiu. 

      

  Mokytojos:Elvyra L., Eralda P., Vida P., Lina P., Alma J.

 • Priešmokyklinuko mokyklėlė

  Balandžio 18 d. Šiaulių apskrities P.Višinskio bibliotekoje organizuotas koncertas „Priešmokyklinuko mokyklėlė“, kuriame miesto priešmokyklinio ugdymo vaikai dainavo, šoko, įsikūnijo į įvairius pasakų personažus, žvėrelius, žiūrovus linkmino trumpais vaidinimais. Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos mažiausieji, jie pristatė daineles „Geltoni kamuoliukai“ ir „Šviečia saulytė“, stebėjo kitų dalyvių nuotaikingus pasirodymus.

   

  Pedagogės Ilona Virmauskienė ir Lina Povilaitienė

 • Popietė „Mes iš H.K.Anderseno pasakų“

  Ar galima įsivaizduoti vaikystę be knygų ar Hanso Kristiano Anderseno pasakų?

  Galima, tačiau nelabai norisi. Kaipgi be fantazijos, nuotykių ir išbandymų, šviesaus liūdesio ir pasakojimuose tykiai slypinčios išminties? Mokyklos ketvirtokai balandžio 17 d. paminėjo Tarptautinę Vaikų knygos dieną ir prisiminė H.K.Anderseno gimtadienį: žiūrėjo vaizdo medžiagą, sprendė kryžiažodį, rebusą, prisiminė pasakų herojus, spėliojo kūrinius. Anderseno istorijos mus lydi visur. Ir patys kartais esame bjaurieji ančiukai, dar nežinantys, kad galime tapti gulbėmis, ir nepatiklūs imperatoriai, ir mylinčios undinėlės, ir iš vietos į vietą aplinkybių nešamos coliukės. Tai, kad šio rašytojo gimtadienis pasirinktas kaip Vaikų knygos diena, kad jo vardu pavadintas pagrindinis pasaulinis apdovanojimas už kūrybą vaikams, rodo, kokia svarbi vieta vaikų literatūros istorijoje skiriama šiam didžiam menininkui.

   

  Bibliotekininkė Felicija Jocienė

 • „Judu, žaidžiu – sveikas esu“

  Balandžio 12 dieną ketvirtų klasių mokiniai dalyvavo Visuomenės sveikatos biuro organizuojamame rytmetyje „Judu, žaidžiu – sveikas esu“, kuris vyko Šiaulių sporto manieže. Renginys buvo skirtas paminėti „Sveikos mokyklos“ 25-mečio sukaktį. Vaikai dalyvavo ne tik judriuose žaidimuose, bet ir atliko praktines, kūrybines užduotis, jie buvo apdovanoti biuro dovanėlėmis.

   

 • Miesto pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybos

  Balandžio 12 dieną Šiaulių Jaunųjų technikų centre vyko konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybos, kuriose dalyvavo mūsų mokyklos komanda: Jokūbas Čirvinskas (1a kl.), Klaidas Dilda (2b kl.), Noris Buivydas (3c kl.), Erikas Da Silva Guerra Teikseira (4c kl.). Mokiniai rungėsi penkiose rungtyse: „Kelio ženklai“, „Vaizdo užduotys“, „Kelių eismo taisyklės“, Atšvaitų praktinis naudojimas“, „Perėjimas per gatvę pėsčiųjų perėjoje“.

  Sudėtingiausia buvo taisyklingai pereiti gatvę pėsčiųjų perėjoje, nes kiekvieną kartą situacija miesto perėjose (užduotis buvo atliekama mieste) - skirtinga ir nepakartojama. Mūsų mokyklos komanda šioje rungtyje pademonstravo puikius praktinius įgūdžius. Visas rungtis mokinukai atliko labai gerai. Užduotis vertino apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Nekantriai laukiame miesto varžybų rezultatų. Dėkojame mokyklos komandos nariams Jokūbui, Klaidui, Noriui, Erikui, kurie puikiai atstovavo „Saulės“ pradinę mokyklą.

    

  Mokytoja Jurgita Klastaitienė

 • Mėgstamiausia sporto šaka 3b

  3b vyko klasės valandėlė „Mėgstamiausia sporto šaka ir sportininkai“. Mokiniai pristatė savo mėgstamiausius sportininkus ir sporto šaką, demonstravo nuotraukas, susipažino su sportiniais laimėjimais. Trečiokai, kurie lanko sporto treniruotes, atsinešė sportinę aprangą, batelius, sportinį inventorių, taures ir iškovotus medalius, nuotraukas, straipsnių iškarpas. Vaikai demonstravo sportinius pratimus, elementus, ragino visus sportuoti ir mankštintis.

     

  Mokytoja Vida Plechavičienė

 • Visuotinė mankšta mokyklos kieme

  Penktadienį pirmoji pamoka prasidėjo mankšta mokyklos kieme, kurią pravedė mažiausieji - priešmokyklinukai. Skambant muzikai, mokiniai ir mokytojai atliko žaismingus pratimus. Mūsų mokyklos mokiniai žino, kad mankšta optimistiškai ir energingai nuteikia visus dienai, pažadina, pakelia nuotaiką. Vos 10 minučių judėjimo pakanka, kad į mokyklą ar į darbą žingsniuotume gerai nusiteikę. Rytinė mankšta – tai vienas sveiko gyvenimo būdo ugdymo pavyzdžių, atliekama reguliariai ir sistemingai, be prievartos - žaidimo būdu, ji visuomet atliekama prieš pusryčius, tai geras kokybiškas apšilimas, kurio metu turi sušilti kūnas.

  Pedagogė Ilona Virmauskienė

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Sunday the 22nd. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.