Filtras
 • Ketvirtokų išleistuvės

   

  Kaip gražus sapnas prabėgo ketveri mokslo metai. Gegužės 30 dienos rytą mokyklos salėje vyko išleistuvių šventė. Joje dalyvavo gausus būrys svečių: tėveliai, močiutės, seneliai, mokytojai. Gražiomis eilėmis, dainomis, šokiu, saldžiomis dovanėlėmis išeinančius sveikino trečiokai. Iš širdies liejosi ketvirtokų atsisveikinimo žodžiai, skambėjo smuiko garsai, aidėjo dainos. Valso melodija kvietė paskutiniam šokiui. Pavaduotoja ugdymui R. Jankūnienė mokiniams įteikė padėkos raštus už labai gerus mokymosi rezultatus, aktyvią popamokinę veiklą. Taip pat padėkota už pagalbą aktyviausiems tėveliams. Prisiminimui, jog čia praleido gražiausius vaikystės metus, mokyklos kiemelyje ketvirtokai pasodino dekoratyvinius medelius.

   Mokytojos Birutė Atutienė ir Eralda Piktūrnienė

   

 • Sporto šventė

   

  Gegužės 29 dienos rytą mokyklos kiemas virto sportinių žaidynių aikštele. Visų klasių mokiniai, prisiminę Lietuvos garsiausius sportininkus ir atlikę treniruotę, sėkmingai startavo naujoms pergalėms. Džiugu, kad į sportines varžytuves įsitraukė ir būrelis tėvelių. Mokiniai entuziastingai varžėsi bėgimo, rankos taiklumo „Pramušk sieną“ ir „Taiklioji ranka“ rungtyse. Buvo smagu stebėti, kaip mažieji sportininkai, sukaupę jėgas, stengiasi kuo toliau nušokti į tolį iš vietos ar numesti kamuoliuką. Šokinėjimas per šokdynę daugeliui tapo tikru išbandymu – niekaip nepakluso šokdynė! Pirmokės Rasytės mamytė per šokdynę peršoko net 80 kartų! Trečiokai, ketvirtokai surengė „Kvadrato“ varžybas. Trečiokų lygoje laimėjo 3a, ketvirtokų – 4a klasės. Sportinė popietė prabėgo linksmai ir džiaugsmingai.

  Sveikiname nugalėtojus ir visus žaidynių dalyvius!

   

 • Svečiuose pas indėnus

   

  Gegužės 26 d. 1a klasės mokiniai lankėsi Kelmės krašto muziejuje. Vaikai susipažino su Karlo May – Amerikos indėnų buities ekspozicija. Svečiavosi indėniškame vigvame, skambant indėniškai muzikai, klausėsi pasakojimo apie indėnų gyvenimo papročius, atliko keletą praktinių užduočių su indėniško rašto pavyzdžiais. Kelmės dvaro parke, kaip tikri indėnai, šaudė iš lankų į taikinius, ragavo ant laužo išvirtos indėniškos arbatos ir ragavo kukurūzinių irokėzų paplotėlių. Vaikai grįžo į namus laimingi ir pilni įspūdžių.


  Mokytoja Aušra Gricienė

   

 • „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė 2017“

   

  „Judėk, žaisk, būk geros nuotaikos“ – toks buvo respublikinių varžybų „Sportuojanti mergaitė – būsima olimpietė 2017“ devizas. Juo vadovaudamosi, gegužės 19 dieną į Šiaulių universiteto sporto salę, vyko 3c klasės mergaitės. Trečiokės varžėsi su dar šešiomis kitų mokyklų komandomis. Mergaitės lenktyniavo penkiose estafečių rungtyse ir užėmė 4-ą vietą.

  Šaunuolės trečiokės! Jūs buvote puikios varžovės kitoms komandoms!


  Mokytoja Diana Jocienė

   

 • Ištvermės ir vikrumo pratybos su regbio treneriu

   

  Tėčio vedama pamoka – kitokia pamoka – vien jau dėl to ji bus labiau įsimintina. Šiandien 1a ir 1b klasėse vyko kūno kultūros pamoka, kurią vedė 1b klasės mokinės Gerdos tėvelis Tomas Zibolis. Jis regbio treneris. Pamoka vyko mokyklos kieme. Vaikai buvo sužavėti įdomia veikla. Ačiū Gerdos tėveliui!

   

  Mokytojos Elvyra Labanauskienė ir Aušra Gricienė

   

 • Trijų kartų žiedas

   

  Pasauly visada gyvuos tiesa – Žemėj svarbiausia ŠEIMA.

  Puiki ta gegužė. Svaigina trapi lapija, skleidžia pumpurus obelys, o visa žemė nuklota mažomis saulytėmis – geltonomis pienėmis. Rodos, pati gamta sveikina šeimas. Gegužės 15-ąją į šventinį koncertą, skirtą Šeimos dienai, mokyklos trečiokai pakvietė mamas, tėčius, senelius, brolius, seses. Vaikai dainomis, šokiais ir posmais stengėsi perteikti savo meilę, šilumą ir džiaugsmą savo artimiesiems.            

  Mokytojos Diana Jocienė, Giedrė Nemaniūnaitė, Aldona Sabaliauskienė

   

 • Edukacinėje pamokoje „Eksperimentai“

   

  Kas yra chemija? Kur jos rasti? Su chemija ir jos elementais gegužės 10 dieną susipažino ,,Saulės“ priešmokyklinukai ir 1b klasės vaikai, dalyvaudami edukacinėje pamokoje ,,Eksperimentai“, kuri vyko Šiaulių Didždvario gimnazijoje.

  Vaikai ne tik stebėjo eksperimentus ir atsakinėjo į klausimus, bet juose ir dalyvavo. Visi eksperimentai buvo palydėti audringomis emocijomis. Vaikai vis prašė eksperimentus pakartoti.


  Pedagogė Ilona Virmauskienė ir mokytoja Elvyra Labanauskienė

   

 • Mamos diena

   

  Mamytė, motulė, motinėlė – gražiausi žodžiai pasaulyje. Kiekvienam vaikui jo mama pati svarbiausia.

  Gegužės 4 dieną visi švelniausi žodžiai, skambiausios dainos buvo skirtos brangiausiam žmogui. Pačių pagamintas dovanėles ir šilčiausius jausmus mamoms dovanojo priešmokyklinio ugdymo grupės ir 2b klasės mokinukai. Mamytės buvo sujaudintos ir laimingos, šypsojosi ir negailėjo plojimų.


  Pedagogė Ilona Virmauskienė

   

 • Bendradarbiavimo su Dailės mokykla vakaras

   

  Gegužės 3 d. mokyklos mokiniai su tėveliais lankėsi Šiaulių dailės mokykloje. Mokytojai pristatė mokyklą, vaikų darbelius, tėveliai pasidžiaugė savo atžalomis ir per mokslo metus padaryta pažanga.

       

  Pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė

   

 • Informacija būsimųjų priešmokyklinukų ir pirmokų tėvams

                        

  „Zuikio Puikio vasaros mokyklėlė“ vaikams:

  • priešmokyklinukams -  birželio 1 d. (ketvirtadienį) - nuo 10.00 iki 12.00 val.
  • pirmokams - birželio 1 d. (ketvirtadienį)  ir birželio 2 d. (penktadienį) - nuo 10.00 iki 12.00 val.

   

  Būsimųjų pirmokų tėvų susirinkimas 2017 m. gegužės 16 d. (antradienį) 17.30 val. mokyklos salėje.

  Tėvų susirinkimai klasėse /grupėse „Pirmieji žingsneliai“:

  • priešmokyklinukų tėveliams: birželio 1 d. 12.00 val.
  • pirmokėlių tėveliams: birželio 2 d. 12.00 val.

   

  SUSIPAŽINIMAS SU MOKYKLINE UNIFORMA - birželio 5 d. (pirmadienį) - nuo 16.00 iki 18.00 val.

   

  LAUKIAME JŪSŲ!

   

Kontaktai

 

 

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla
Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Saturday the 19th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.