Filtras
 • Viktorina „Vanduo – gyvybės šaltinis“

   

  2017 m. kovo 28 d. mokykloje vyko tradicinė trečiokų viktorina „Vanduo – gyvybės šaltinis“. Dalyviams buvo ne tik priminta apie vandens svarbą ir naudą mūsų gyvenime, bet ir įdomių faktų apie vandenį. Smagiai ir aktyviai nusiteikę atsakinėjo į pateiktus klausimus, kūrė ketureilį, sprendė kryžiažodžius bei  atliko  kitas užduotis. Komandos „Delfinai“ ir „Stiprieji lašeliai“ pasirodė puikiai ir buvo apdovanotos Šiaulių visuomenės sveikatos biuro prizais.

  Mokytoja Birutė Cironkienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rasa Dunajevienė

   

 • Kovo 24 d. – pažintinė diena skirta gamtosaugai

   

  Apsilankę mokyklos kino salėje, dailininko ir tyrinėtojų studijose mokiniai pabiro po miestą. Priešmokyklinukai prižiūrimi profesionalių plaukimo trenerių apsilankė „Delfino“ baseine, kiti išsiruošė į gamtą. Apkabino medžius, apžiūrėjo parką, tyrinėjo bundančią gamtą, augalų pumpurus, gėlių žiedelius. Pasidžiaugę pavasariu, pakvėpavę šviežiu oru mokiniai sugrįžo į mokyklą.

        

  Pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė

   

 • Veiksmo savaitė „Be patyčių“

   

   

   

  VEIKLOS:

  Kovo 20 d. - trumpalaikis projektas „Gėris ir blogis“.

  Kovo 21 d. - plakatų konkursas „Patyčios bijo tavo nepritarimo“.

  Kovo 22 d. - draugiškiausių mokinių rinkimai klasėse „Kas stiprina draugystę?“

  Kovo 23 d. - akcija „Diena su šypsena“.

  Kovo 24 d. - žygis į Vaikų žaidimų ir laisvalaikio parką „Beržynėlis“ (12.00 - 13.00 val.).

   

   

   Plakatų konkurso „Patyčios bijo tavo nepritarimo“ gražiausi darbai.


   

  Draugiškiausi klasėse: Eva Baranauskaitė (1a kl.), Nojus Gedminas ir Maja Marcišauskaitė (1b kl.), Lukas Noraitis ir Kornelija Mačanskytė (2a kl.),Benas Goberis (2b kl.), Ema Ščiukinaitė (2c kl.), Ugnė Staškevičiūtė (3c kl.), Rebeka Brazaitė (4a kl.), Renaldas Urbietis (4b kl.).

       

  Darbinga veiksmo „Be patyčių“ savaitė prabėgo nepastebimai. Mokiniai aktyviai dirbo klasėse, piešė prevencinius, patyčias stabdančius piešinius, gamino plakatus, vykdė apklausas, diskutavo, išsirinko klasių draugiškiausius mokinius. Viešindami problemą išvyko į žygį, nešini prevenciniais plakatais, nes mūsų bendruomenė pasisako PRIEŠ smurtą ir patyčias.


  Pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė

   

 • Dalyvaujame projekte „Mes – Žemės vaikai“

   

  Įsibėgėjo Šiaulių logopedinės mokyklos inicijuotas projektas „Mes – Žemės vaikai“, kuriame dalyvauja ir mūsų mokyklos mokiniai. Kovo 13 dieną šokio mokytoja Loreta Strazdauskienė Logopedinės mokyklos mokiniams vedė atvirą pamoką „Šokio žingsniu per Žemę“, o kovo 14 dieną pas mus svečiavosi šios mokyklos mokytoja Arnolda Kapačinskienė. 2-3 klasių mokiniai dalyvavo muzikos pamokoje „Per Žemę muzikos garsais“.

  Mokytoja Loreta Strazdauskienė

   

 • Kovo 11-osios paminėjimas

   

  Kovo 10 dienos rytmetį mokyklos bendruomenė susirinko Kovo 11-osios minėjime. Trečiokas Kipras akordeonu atliko kūrinį „Strazdo giesmelė“, ketvirtokas Kajus pagrojo fleita, pulkas mokinių deklamavo eilėraščius, mokytojai skaitė eiles. Visi dalyvavo istorinėje viktorinoje, sužinojo ir pasikartojo jau žinomus momentus, istorinius faktus, svarbiausias Lietuvai datas ir sugiedojo Tautišką giesmę. Tik laisvoje valstybėje žmogus yra laisvas. Šiandien mes esame laisvi ir tuo didžiuojamės!

   

  Pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė

   

 • „Mano žalioji palangė“

   

  Kovo 6-10 dienomis mokykloje vykdoma akcija - apklausa „Žalioji palangė“. Pirmieji į šią akciją įsiliejo 1b klasės mokiniai. Jie papuošė savo klasės palanges žaliais daigais - užaugintais svogūnų laiškais. Mokiniai per pasaulio pažinimo pamoką susipažino, kad juose yra daug vitamino C ir folio rūgšties, taip reikalingos organizmui pavasarį.

  Sausio 27 dieną pirmokai į iš namų atsineštus indelius pripylė vandens ir juose įkurdino svogūnų ropeles. Visus svogūnėlius pastatė ant palangės prieš saulutę, o vieną apgyvendino tamsiame kambarėlyje. Mokiniai stebėjo įvairius augimo tarpsnius, sužinojo, kad augalams reikia drėgmės ir šviesos, patys tyrinėjo ir darė išvadas. Derliaus ilgai laukti nereikėjo. Kur pakako saulės, svogūnai sužėlė labai greitai ir vešliai, net buvo gaila skinti. Kovo 5 dieną vaikai gardžiavosi savo derliumi. Visiems patiko sumuštinukai su duonyte, sviestuku ir svogūnų laiškais. Į klasę atkeliavo pavasarinė nuotaika.


  Mokytoja Elvyra Labanauskienė

   

 • Priešmokyklinukai konkurse „Gražiausi žodžiai Lietuvai“

   

   

  Kovo 7 d. Viktorija Bačianskaitė ir Oskaras Rimkus dalyvavo Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo grupių skaitovų konkurse „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ antrame ture, kuris vyko lopšelyje-darželyje „Dainelė“. Už gražiai skaitomas eiles vaikai apdovanoti padėkomis ir saldžiomis dovanomis.

  Pedagogės Ilona Virmauskienė ir Edita Česnauskienė

   

 • Meninio skaitymo konkursas „Tariu lietuvišką žodį“

   

  Kovo 1 dieną Šiaulių Dainų progimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas skirtas Knygnešio dienai paminėti. Meninio skaitymo konkurso tikslas – mokinių saviraiškos, meninių gebėjimų, kūrybiškumo ugdymas raiškiai deklamuojant lietuvių autorių literatūros kūrinius tema „Tariu lietuvišką žodį“. Konkurse dalyvavo mūsų mokyklos mokinės: Rasa Miniauskaitė ir Austėja Gimbutaitė (1a kl., mokytoja A.Gricienė) bei Kamilė Mickutytė (1b kl., mokytoja E.Labanauskienė). Mergaitės padeklamavo Ramintos Barauskaitės eilėraščio ištrauką iš ciklo „Kūrėjas“ ir eilėraštį „Mano Lietuva“. Apdovanotos padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.

  Mokytojos Elvyra Labanauskienė, Aušra Gricienė

   

 • Kaziuko mugė

   

  Kartu su pavasariu ateina ir pirmoji pavasario šventė - Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero diena. 2017 m. kovo 3 dieną mokykloje vyko Kaziuko mugė. Šis pavasarinis renginys jau tapo tradiciniu. Šventės dalyvius pasitiko Kaziūnė su savo Kaziukais ir Kazytėmis, kurie šventinę nuotaiką dovanojo, skambia liaudies muzika sveikino visus susirinkusius pirkti ir parduoti. Stalai buvo nukrauti pačių mokinių pagamintais darbeliais, kartu su tėveliais keptais saldumynais. Iš Kaziuko mugės visi grįžome su gera pavasarine nuotaika ir gausiais pirkiniais.

    

  Mokytoja Giedrė Nemaniūnaitė

   

Kontaktai

 

 

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla
Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Saturday the 19th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.