Filtras
 • Mokinių atostogos

  Gerų rudens atostogų!


  Pailsėkite, pasidžiaukite rudeniu ir būkite sveiki!

  Susitiksime mokykloje lapkričio 6 d.

 • Helovino diskoteka

  Spalio 27 d., po pamokų, mokykloje vyko Helloween'o diskoteka, kurią organizavo mokinių aktyvas. Diskoteką organizavo ketvirtokai. 4a, 4b, 3a klasių mokiniai paruošė šokius, o 4c klasės mokiniai – vaidinimą tema Helloween'as. Po šaunios diskotekos visi laimingi išvyko į namus.

  Gerų atostogų, vaikai!


  Pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė 

 • Trečiokai viktorinoje „Rudens taku“

  Mūsų mokyklos trečiokai, Algimantas Laužikas, Patrikas Misius ir Simas Rupeikis, dalyvavo Šiaulių miesto trečių klasių viktorinoje ,,Rudens taku“. Mokiniai ne tik, kad išbandė savo jėgas tarp kitų mokyklų trečiokų, bet ir pagilino savo žinias.

  Mokytoja Loreta Ubavičienė

   

 • Naujos knygos

  Spalio 23 d. Šiaulių apskrities P. Višinskio viešojoje bibliotekoje jau ketvirtą kartą vyko labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ knygų dovanojimo šventė. Mokyklų bibliotekoms buvo perduota 2295 vnt. 2016 metais išleistų knygų vaikams. Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorė Vaida Rukuižienė pristatė šių metų „Vaikų bibliotekėlės“ komplektą, kurį sudaro 9 pavadinimų knygos.

  Mūsų mokyklos biblioteka pasipildė 18 naujų knygų. Mokiniai galės perskaityti trečiojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso pirmosios premijos laimėtojos Ilonos Ežerinytės knygą „Šunojaus diena“, antrosios premijos laimėtojos Gajos Gunos Eklės (Eglės Baliutavičiūtės) knygą „Brolis, kurio nereikėjo“, pakartotinai išleistą talentingos vaikų rašytojos Gintarės Adomaitytės pasakų knygą „Debesėlis ieško vardo“, Ramunės Savickytės „Adelės dienoraštį“. Žiema", Ignės Zarambaitės „Skudurinukę“ ir itin populiarios autorės Rebekos Unos knygą „Aš esu Tomas, seklys“. Patys mažiausieji skaitytojai džiaugsis nuotaikinga geriausio debiuto premija apdovanota Linos Darbutaitės eilėraščių knygele „Baltas dangus“, Mariaus Marcinkevičiaus „Voro koja“ bei Giedrės Rakauskienės paveikslėlių knygele „Dramblys ir antis“.

  Už dovanotas knygas pradinukai dėkingi Labdaros ir paramos fondui „Švieskime vaikus“ bei renginio organizatoriams.

  Bibliotekininkė Felicija Jocienė 

 • Spalio 25-oji – Lietuvos Respublikos Konstitucijos diena

  Spalio 24-25 dienomis mokyklos 2-4 klasių mokiniai dalyvavo pilietinėje akcijoje „Konstitucija gyvai“. Akcija buvo įgyvendinama dvi dienas, nes ją sudarė net keturios dalys: 1) supažindinimas su Konstitucija; 2) pareigų ir teisių pristatymas bei pasirinkimas; 3) aktyvus piešimas; 4) parodos rengimas.

  Vienas pagrindinių akcijos uždavinių buvo supažindinti vaikus su Konstitucija ir jos deklaruojamomis nuostatomis. Tikimės, jog mūsų mokyklos mokytojoms: Aušrai Gricienei, Loretai Ubavičienei, Vidai Plechavičienei, Birutei Cironkienei, Giedrei Nemaniūnaitei, Jurgitai Klastaitienei ir Almai Jocienei, tai puikiai pavyko!

  Nepamirškime ne tik patys aktyviai dalyvauti, bet ir skatinti savo vaikų dalyvavimą bendruomenės gyvenime, formuojant pilietines vertybes ir nuostatas, nes kiekvienas žmogus – tai valstybė! Su Konstitucijos diena!

  Akcijos iniciatorė socialinė pedagogė Greta Šiaučiulytė 

 • „Problemų paštas“

   Šių metų spalio 23 dieną prie mokyklos bendruomenės prisijungė „Problemų paštas“. Tai sena, naujai atgimusi mokyklos iniciatyva skirta mokinių psichologinės, fizinės ir dvasinės sveikatos puoselėjimui. „Problemų pašte“ laukiami visi vaikų, kurie turi problemų ar tiesiog nori išsipasakoti, laiškai. Kiekvienas laiškas bus atidžiai perskaitytas socialinės pedagogės, kuri sieks padėti kiekvienam mokiniui. Raginame tėvelius ne tik papasakoti vaikams apie šią naujovę, bet ir kasdien skirti bent kelias minutes jausmų abėcėlės ugdymui – pokalbiams apie emocijas ir vyraujančius jausmus dienos eigoje.

  Socialinė pedagogė Greta Šiaučiulytė 

 • II vieta meninio skaitymo konkurse

  Spalio 23 dieną Šiaulių ,,Romuvos” progimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas ,,Spalvų paletėje - ruduo“. Jame dalyvavo 17 mokinių iš miesto mokyklų. Mūsų mokyklos mokinės – Viltė Šimkutė (2a kl.) ir Emilija Pociūtė (3b kl.) išraiškingai ir sklandžiai padeklamavo ir papasakojo kūrinėlius apie rudenį. Viltės pasakojimas apie vėją ir lapelį nustebino žiuri komisijos narius. Mergaitė iškovojo II vietą!

  Dėkojame Rugilės mamytei Vaidai už sukurtą dekoraciją, kuri padėjo mergaitei laimėti prizinę vietą.

  Sveikiname tave, Vilte, ir linkime, kad savo raiškiu žodžiu džiugintum klausytojus!


  Mokytojos Aušra Gricienė ir Vida Plechavičienė 

 • Konkursas „Sukurk tautinį kostiumą“

  Šią savaitę, spalio 16-19 dienomis, mokykloje vyko konkursas „Sukurk tautinį kostiumą“. Pirmadienį, spalio 16 dieną, 3c klasės mokinė Urtė priešmokyklinio ugdymo grupėse (PUG) ir visose 1-4 klasėse eilėraščiu apie Lietuvą paskelbė renginio pradžią. Konkurso dalyviai kūrė tautines juostas (PUG), margino Lietuvos etnografinių regionų tautinius rūbus (1-3 kl.), kūrė tautinių kostiumų  modelius (4 kl.) ir juos eksponavo klasėse.

  Dėkoju visiems konkurso dalyviams.


  Mokytoja Birutė Cironkienė

 • „Linksmųjų daržovių paradas“

  Atkeliavus auksiniam rudenėliui, pradinukai su tėveliais nusprendė pasidairyti po savo ar senelių daržus ir sodus. Ir ko tik ten nerado… O paskui… kūrybiškumui nebuvo galo.

  Mokiniai ir jų rūpestingi tėveliai, trumpam pasinėrę į kūrybines kančias, iš įvairiausių daržovių, vaisių, rudeninių gėlių ir lapų bei netikėčiausių aksesuarų sukūrė tikrus šedevrus. Stebino ne tik eksponatų gausa, bet ir dalyvių išradingumas, meniniai gebėjimai. Pagamintos vienos už kitas įdomesnės ir gražesnės skulptūrėlės: pelės iš citrinos, varlė iš agurko, įvairūs veidukai iš obuolių ir svogūnų, kirmėlaitės iš bulvių. Kiekviena daržovė pavirto netikėtu, nuostabiu darbeliu: pingvinu, viščiuku, avele, ežiuku, vėžliuku, pasakos, filmuko ar kitu veikėju. Ant suolų pūpsojo įvairiausi bulvinukai, žmogeliukai, ropliai, žuvys, mašinos ir laivai. Spalvoto ir turtingo rudens darbeliai visą savaitę džiugino mokyklos bendruomenę.

  Bibliotekininkė Felicija Jocienė 

 • 4b klasės mokiniai mokėsi mūryti

  Spalio 16 d. 4b klasės mokiniai lankėsi Šiaulių profesinio rengimo centre. Čia vyko edukacinis užsiėmimas „Mūro darbai“. Profesijos mokytojas kartu su savo mokiniais pamokėlės pradžioje paaiškino ir pademonstravo, kaip mūrijama siena, sienos kampai. Išklausę instruktažą, vaikai kibo į darbą. Netrukus iškilo tikrų plytų sienos, mini nameliai. Darbas ir darbo rezultatai ketvirtaklasiams taip patiko, kad net trečdalis klasės mokinių panoro ateityje įgyti statybininko profesiją.

  Te išsipildo vaikų gražios svajonės!

  Mokytoja Jurgita Klastaitienė 

 • Tai bent!

  2a klasėje vyko popietė „Vasaros poilsis ir knyga“. Vaikai pristatė vasarą perskaitytas knygeles, dalinosi įspūdžiais apie patirtus nuotykius, istorijų veikėjus. Rinkome daugiausiai knygelių perskaičiusį mokinį. Nustebome, kad klasės draugė Austėja Gimbutaitė perskaitė apie 60 knygelių. Mokytoja mergaitei padovanojo Marko Tveno knygą „Heklberio Fino ir Tomo Sojerio nuotykiai“. 

  Sveikiname tave, Austėja, ir linkime turėti savo auksinę lentyną, kurioje gulėtų tavo mėgstamiausios knygos!

  Mokytoja Aušra Gricienė 

 • Košės diena

  Aušta rytas, metas pusryčiauti. Kas miegodamas, o kas žvalus, įžengęs į mokyklą, buvo sveikinamas mokytojos Vidos Plehavičienės košės šauktu su aviečių uogiene. Klasės valandėlių metu visa mokykla vaišinosi koše savo klasėje. Na, o pirmokėliai pradėjo dieną dėkodami įmonei „Malsena“, kuri rūpinasi mažųjų sveika gyvensena ir sveikais įpročiais. Vaikai ir džiaugėsi, ir kalbėjo apie kas rytą namuose valgomą košę. Neliko nei vieno abejingo, kuriam, tradicija tapęs košės dienos minėjimas, nesuteikė šypsenos.

   

  Mokytoja VIda Plechavičienė

 • Piešinių konkursas „Mano mokytoja“

  Spalio 4 d. rudeninis lietutis neišleido vaikų į kiemelį. Tad, konkurso dalyviai nupiešti savo mokyklos mokytojų susirinko į šokio salę. Prisiminę žmogaus veido proporcijas, spalvų derinimo galimybes, vaikai kibo į darbą. Labai dideliuose piešimo lapuose mokiniai piešė mylimiausias mokytojas. Smagu buvo stebėti, kaip kruopščiai ir atsakingai vyko portretų kūrimas. Mokiniai vis diskutavo, kokios mokytojos akys, kokie papuošalai puošia kaklą, kokia rūbų spalva tiktų mokytojai... Visus mokytojų portretus iškabinome mokyklos fojė. Dabar lauksime, kuris darbas surinks daugiausiai taškų! Mat, ryte atėję visi mokyklos darbuotojai, klijuos lipdukus ant labiausiai patikusio portreto! Smalsu, kas gi laimės!?

  Po balsavimo paaiškėjo, kad piešinių konkurso „Mano mokytoja“ prizininkais tapo: Ema Brašiškytė (1b kl.), Kamilė Lioninaitė (1b kl.), Rasa Miniauskaitė (2a kl.) ir Austėja Gimbutaitė (2a kl.).

  Mokytoja Aušra Gricienė

 • Pasaulinė gyvūnų globos diena

  Spalio 4-oji Pasaulinė gyvūnų globos diena, kurią švenčia visų religijų, politinių pažiūrų ir nacijų žmonės, kuriems rūpi gyvūnai. Šią dieną, socialinės pedagogės Gretos Šiaučiulytės ir direktorės pavaduotojos ugdymui Robertos Jankūnienės iniciatyva, paminėjo ir Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos bendruomenė. Visos mokyklos mokiniai, tėveliai, mokytojai ir kiti darbuotojai paaukojo labiausiai nuskriaustiems, beglobiams gyvūnams.

  Gausybė sauso maisto, konservų, įvairių skanumynų ir net higienos priemonių buvo perduota gyvūnų globos namams „Binada“. VŠĮ „Binada“ yra įstaiga, kurios neremia valstybė, kuri gyvuoja tik dėl atsidavusių šeimininkų, savanorių ir paramą teikiančių žmonių. Džiaugiamės ir didžiuojamės tokiais šiauliečiais, kuriems moralinės vertybės ir gyvybės stebuklas yra aukščiau visko. Tikimės, jog šia akcija ne tik padėjome „Binada“ gyventojams, bet ir įžiebėme meilės kibirkštėlę beglobiams gyvūnams vaikų širdyse.

  Dėkojame visiems prisidėjusiems prie paramos mokyklos ir „Binados“ gyventojų vardu!

  Pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė ir socialinė pedagogė Greta Šiaučiulytė 

 • Solidarumo bėgimas

  Spalio 4 dieną mokykla dalyvavo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ iniciatyvoje – 4-ąjame Solidarumo bėgime. Bėgimas buvo organizuojamas visai mokyklos bendruomenei, todėl 11 val. didžiulis būrys mokinių ir pedagogų, vedami renginio organizatorių Manto Bako ir Gretos Šiaučiulytės, pradėjo paramos bėgimą. Išdidžiai nubėgę užsibrėžtą tikslą vaikai grįžo į klases dalintis įspūdžiais apie būsimus ir esamus bėgimo „rėmėjus“ bei išsidalinti dalyvių diplomus.

  Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ 4-asis Solidarumo bėgimas skirtas pozityvios tėvystės mokymų finansavimui ir medicinos punkto Zambijoje, Chikabuke įrengimui, kur, anot organizatorių, gydytojai ir savanoriai galėtų rūpintis mažaisiais ligoniais. Tikimės, jog mūsų mokyklos bendruomenės indėlis ne tik padės pasiekti numatytus akcijos tikslus, bet ir prisidės prie mokinių moralinių vertybių puoselėjimo. Akcijos metu buvo surinkta 200,14 eurų. Dėkojame akcijoje dalyvavusiems vaikams ir jų tėveliams!

   

  Socialinė pedagogė Greta Šiaučiulytė

 • Akcija „Apibėk mokyklą“

  Rugsėjo 19 – spalio 3 dienomis Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla dalyvavo akcijoje „Apibėk mokyklą“. Pasak akcijos organizatorių, judėjimas yra būdingas nuo pat žmogaus gimimo, tačiau šiuolaikinė gyvensena ne tik neskatina vaikų judėti, bet netgi riboja. Norėdami prisidėti prie vaikų skatinimo daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą, mokyklos bendruomenė prisijungė prie akcijos „Apibėk mokyklą“ ir kasdien, „Judriosios pertraukos“ metu, bėgdavo aplink mokyklą.

  Prieš pirmuosius bėgimus mokytojos klasėse vaikams paaiškino šios akcijos tikslus, pristatė informaciją apie bėgimo trukmę, supažindino su saugaus bėgimo instrukcijomis ir pan. Mokytojos bėgimą interpretavo įvairiai: strikinėdavo, bėgdavo ir eidavo, keisdavo bėgimo ir ėjimo tempus, bėgdavo pristatomu žingsneliu ir pan. Kasdien viskas vyko vis aktyviau, o mokinių įspūdžiai ir atsiliepimai tik dar kartą patvirtina, jog fizinis aktyvumas ne tik gerina fizinę, bet ir psichologinę būseną.

  Vaikų mintys: „Man akcija patiko, nes buvo smagu, buvo gražus oras, labai smagu sportuoti su visa klase“, „Man patiko, nes labai gera palakstyti“, „Man patiko, nes buvo gražus oras, patiko bėgti su mokytoja“, „Man patiko, nes man labai patinka bėgti“, „Man patiko, nes bėgome visi kartu“, „Man patiko, nes visi susikabinome ir bėgome kartu“.

  Socialinė pedagogė Greta Šiaučiulytė

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Sunday the 22nd. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.