Filtras
 • Iš darželio į mokyklą

   

  2016 m. gruodžio 15 - 21 dienomis mokykloje svečiavosi Dainų mikrorajono lopšelių - darželių: „Dainelė“, „Rugiagėlė“, „Žiogelis“ ugdytiniai ir mokyklos priešmokyklinukai. Visi buvo pakviesti į „Nykštukų dirbtuvėles“. Mažuosius pasitiko nykštukai, kurie palydėjo svečius į dirbtuvėles, įsikūrusias 4a ir 4b klasėse. Nykštukai pristatė mokyklą, papasakojo apie save, užminė mįslių, padėjo atlikti kūrybinę užduotį. Būsimieji mokinukai smagiai leido laiką: žaidė įvairius žaidimus, dėliojo dėliones, deklamavo eilėraščius, dainavo, lentoje rašė savo vardus. Atsisveikindami mažieji ilgai mojavo ir žadėjo sugrįžti rudenį.


  Mokytojos Eralda Piktūrnienė ir Birutė Atutienė

   

 • „Kartu pasitikime šv. Kalėdas“

    

  Kad ir kaip bebūtume prislėgti kasdienių rūpesčių ir besitęsiančios rutinos visi laukiame šv. Kalėdų: stebuklingų, jaukių, skanių, saldžių ir visaip kitaip džiuginančių širdį. Nors už lango po netikėtai užkluptos žiemos, dabar kartais telkšo balos ir į stiklą barbena lietus, mūsų širdyse jau krinta lengvutės snaigės, o mintyse skamba Kalėdinės melodijos. Ir dar... parduotuvių lentynos taip įkyriai primena, kad jau laikas žadinti kalėdinę dvasią...

             Kaip mes visi kartu pasitikome šv. Kalėdas...

  Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos bendruomenė 2016 m. lapkričio 16 – gruodžio 23 dienomis vykdė projektą „Kartu pasitikime šv. Kalėdas“ Projekto koordinatorė mokytoja Aušra Gricienė.

  Advento vainiko, kalėdinių dekoracijų gamyba ir aplinkos puošimas.

  Pasiruošimas adventui, Kalėdoms vyko lapkričio 21-30 d. pasitelkus į pagalbą fantaziją, šeimą, klasės draugus, mokytojus, mokinukus. Visus žaisliukus, dekoracijas gamino vaikai kartu su mokytojais ir tėveliais. Rezultatas nuostabus - išpuošta mokyklos aplinka, klasės...

      

   

  Akcija „Saldžioji savaitė“.

  Gruodžio 2 d. mokykloje vyko paramos akcija „Laimės keksiukai“, skirta vaikams sergantiems onkologinėmis ligomis. Mūsų mokyklos mokinukai už keksiukus ir kitus saldumynus surinko 502 eurus, kuriuos paaukojo 15-metei Austėjai Valentinaitei, kuriai spalio 17 d., gelbstint gyvybę, dėl kaulų vėžio buvo amputuota koja, o dabar Austėjai reikia pagalbos - kojos protezo ir reabilitacijos Vokietijoje. 


   

  Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė.

  Šventė prasidėjo gruodžio 5 d. ankstų rytą su eilėmis, teatriniais šėliojimais, kuriuos vedė mokytoja Aušra kartu su nykštukais ir stebuklinga dėžute. Eglutė - įžiebta. Kiekvieną rytą ji visus pasitinka su šilta lempučių šviesa ir geros dienos linkėjimais.

   

   

  Avangardinis madų šou „Atspindžiai“.

  Gruodžio 6 d. konkurse dalyvavo 43 mokinukai iš įvairių mokyklų: Salduvės progimnazijos, Šiaulių jėzuitų, Logopedinio lopšelio – darželio, Radviliškio rajono Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos ir „Saulės“ pradinės. Mados teatras „MŪZA“ pristatė savo naują kolekciją ,,Advento susikaupimas“. Mažieji mokinukai su savo mokytoja Laura surengė teatralizuotą vaidinimą ir pademonstravo ant audinio sukurtas spalvotas mandalas.

    

   

  Netradicinės eglutės ir kalėdinių dekoracijų paroda.

  Gruodžio 13 d. rytas sukėlė nuostabą ir susižavėjimą mokinukų ir tėvelių veiduose! Vos tik pravėrus mokyklos duris, visus pasitiko neįprastos kalėdinės dekoracijos ir „žaliaskarių eglučių gojelis“. Tai ypatingos netradicinės eglutės, kurias meistriškai iš įvairių antrinių bei gamtinių žaliavų sukomponavo mokiniai kartu su savo mokytojais, tėveliais, seneliais... Šioje parodoje puikuojasi net 63 netradicinės eglutės, sukurtos iš laikraščių, saldainių, dekoratyvinio popieriaus juostelių, servetėlių, siūlų, įvairių rūšių makaronų, medžių šakelių, kankorėžių, samanų, medinių lentelių ir net plastikinių šakučių… Kiekvienas darbelis džiugino savo kruopštumu, išmone, kūrybiškumu!

     

   

  „Knygų Kalėdos“. Akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai“.

  Visą savaitę (gruodžio 13-16 d.)  mokinukai nešė vaikiškas knygeles į mokyklą. Jų dėka biblioteka pasipildė net 138 leidiniais. Daugiausia vaikiškų, spalvingų knygučių padovanojo 4a klasės bendruomenė. Pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė padėkojo visiems už dalyvavimą akcijoje, vaišino saldainiais. Bibliotekos vedėja Felicija Jocienė pakvietė mokinius kitą savaitę užsukti į biblioteką, kur bus eksponuojamos visos dovanotos knygos, palinkėjo pirkti, dovanoti knygas ir svarbiausia nepamiršti jas skaityti.

   

   

  Kalėdiniai pašėliojimai.

  Gruodžio 21 d. rytas mokykloje prasidėjo neįprastai – į pirmą pamoką, džiugiai nusiteikę, įpuolė keturi nykštukai. Jie vaikams pranešė žinią apie dingusį stebuklingą maišelį. Jame buvo „auksinai grūdai“ (saldūs kukurūzai), skirti atkeliaujančiam Ugniniam Gaidžiui. Mažieji nykštukai papasakojo, kad jei paragausi šių skanėstų, būsi protingas, išmintingas, laimingas... Tačiau, reikia juos surasti! Visi puolė dairytis, tačiau paieškos truko neilgai! Tuoj pasigirdo šūksniai „radau... radau“. Radusio laukė siurprizas, o mokinukų saldūs kukurūzai. Nykštukai, palinkėję linksmų ir gražių šv. Kalėdų, išskubėjo pasitikti Ugninio Gaidžio metų.


   

  Šventinis koncertas „Palinkėkim gerų Kalėdų“.

   

  Projektą vainikavo gruodžio 21 d. vakare vykęs šventinis koncertas „Palinkėkim gerų Kalėdų“. Oras sniegu nelepino, bet susirinkusių nuotaikos negadino, nes koncertas kvepėjo jau visai čia pat artėjančiomis Kalėdomis. Mokiniai dainavo, šoko, deklamavo, tėveliai džiaugėsi ir filmavo.

  Mokyklos direktorė R. Miežienė padovanojo bendruomenei didelį ir labai skanų tortą. Pabuvę kartu, šiltai pasišnekučiavę, pasivaišinę, visi laimingi iškeliavo namo laukti Kalėdų stebuklo.

   

     

   

  Kalėdinės šventės klasėse „Apsnigtais takeliais rieda išsipusčiusios Kalėdos“.

  Gruodžio 23 d. mokykloje - pažintinė diena, kada kiekviena klasė dalyvavo savo bendruomenės šventėje: aptarė veiklas, šoko, dainavo, vaidino, susipažino su papročiais, vaikai puošė eglutes miške, „sudegino“ blogus darbus, būrė, linkėjo vienas kitam būti geresniais, ieškojo Kalėdų senio, ragavo giliukų kavos ir valgė obuolių pyragą.

   
   

  Dėkojame visiems mokyklos bendruomenės nariams: mokiniams, jų tėveliams, mokyklos darbuotojams, padėjusiems kurti bei skleisti kalėdinę nuotaiką visą Advento laikotarpį, dovanojusiems vienas kitam gerumą, šviesą ir gėrį...

   

 • Konkursas ,,Šimtas dienų, kai mokinys esu“

   

   

  2016 m. gruodžio 13 dieną pirmokės Viltė Šimkutė ir Kamilė Mickutytė dalyvavo Salduvės progimnazijoje meninio skaitymo konkurse „Šimtas dienų, kai mokinys esu“. Kamilė padeklamavo Zitos Gaižauskaitės eilėraštį „Abėcėlė“, Viltė pasekė Vytauto V.Landsbergio pasaką „Obuolių pasakos“. Viltė Šimkutė buvo pagirta, kaip pati šauniausia jaunoji skaitovė.

  Mokytojos Aušra Gricienė ir Elvyra Labanauskienė

   

 • Popietė „Iš kokių mes pasakų?“

   

  2b klasės mokiniai literatūrinėje popietėje „Iš kokių mes pasakų?“, pasirinkę pasakų personažus, kūrė  savo pasakas, vaidino, atpažino ir pristatė klasėje skaitomų knygelių personažus, atsakinėjo į klausimus, prisiminė, kokias žino pasakas, įvardino pasakų autorius, atpažino veikėjus paveikslėliuose ir vėliau kūrybiškai piešė ir spalvino. Popietė buvo įdomi, linksma, pagilino jau turimas žinias.

      

  Mokytoja Vida Plechavičienė

   

Kontaktai

 

 

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla
Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Saturday the 19th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.