Filtras
 • Konkursas „Dailus raštas akį glosto“

   

  Lapkričio 24 d. mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs dailaus rašto konkursas, kurį organizavo mokytojos Eralda Piktūrnienė ir Giedrė Nemaniūnaitė. Konkurse dalyvavo aštuoniolika 1-4 klasių mokinių. Dailaus rašto vertinimo kriterijai griežti – buvo vertinama ne tik daili, taisyklinga, estetiška rašysena, bet ir teisingas raidžių jungimas, rašto pasvirimas, tvarkingumas.

  Konkurso nugalėtojais tapo Meda Narkevičiūtė (4a), Samanta Petrauskaitė (3b), Ieva Mačiulskytė (2a). Nugalėtojai apdovanoti diplomais, o visi konkurso dalyviai – padėkomis.

   

 • Popietė „Žybsi gatvėje triakis“

   

  Lapkričio 22 d. mokykloje vyko Dainų mikrorajono bendrojo ugdymo mokyklų saugaus eismo popietė ,,Gatvėje žybsi triakis“, kurios tikslas - įtvirtinti turimas žinias apie saugų eismą. Popietėje dalyvavo Dainų progimnazijos (mokytoja I.Povilauskienė), „Romuvos“ progimnazijos (mokytoja V.Akramienė), „Saulės” pradinės mokyklos (mokytoja E.Labanauskienė) komandos. Susirinkusias komandas sveikino 1b, 2b, 2c klasių skaitovai. Komandos žaidybiškai atsakinėjo į klausimus, atliko praktines užduotis, dėliojo kelio ženklų dėliones, sugalvojo ir minė mįsles, piešė ateities šviesoforus. Popietė nuotaikinga ir įdomi, visi buvo įtikinti, kad pradinukai moka eismo taisykles ir geba saugiai vaikščioti miesto gatvėmis.

      

  Mokytojos Vida Plechavičienė, Elvyra Labanauskienė

   

 • Akcija „Nevėluok į pamokas“

   

   

  SVEIKINAME 3C KLASĖS MOKINIUS NEPAVĖLAVUSIUS NEI VIENĄ RYTĄ Į MOKYKLĄ!

   

   

  AKCIJOS „NEVĖLUOK Į MOKYKLĄ“ REZULTATAI:

  Klasė/mėnuo, diena Lapkričio 21 d. Lapkričio 22 d.
  Lapkričio 23 d.
  Lapkričio 24 d.
  Lapkričio 25 d.
  PUG1 1 - - - 2
  PUG2 - - - - 1
  1A 1 - - - -
  1B - - 1 - 1
  2A 1 - 2 - 1
  2B - - - 1 -
  2C - - 2 1 -
  3A - - 1 - -
  3B - - 1 - -
  3C - - - - -
  4A 1 - 1 1 -
  4B - - 2 - -

   

 • „Pagauk kūrybos paukštę“

   

  Lapkričio 29 dieną Šiaulių Dainų progimnazijoje organizuotose kūrybinėse dirbtuvėse – studijoje „Pagauk kūrybos paukštę“ dalyvavo mūsų mokyklos mokinės: Neila (3c) ir Meda (4a). Dalyvius aplankė K. Kubilinsko eilėraščio personažas - Ledinukas. Jis paprašė vaikus nupiešti ledo rūmus. Jaunieji dailininkai savo nuotaiką, emocijas perteikė piešimo lapuose. Darbų peržiūros metu visi galėjo apžiūrėti vieni kitų darbus ir išrinkti simpatiškiausią piešinį. Vertinimo komisija paskelbė rezultatus ir įteikė prizus dalyviams ir laimėtojams – saldžius ledinukus ir padėkas.

  Dėkojame mergaitėms, atstovavusioms mūsų mokyklą.

  Mokytoja Diana Jocienė

   

 • Ketvirtokų viktorina „Gamta – visų namai“

   

  Lapkričio 9 d. mokykloje vyko viktorina  „Gamta – visų namai“. Joje savo jėgas išbandė 4a ir 4b klasių mokinių komandos. Burtų keliu mokiniai pasidalijo į tris komandas. Vaikai minė minkles, vaidino situacijas, sprendė kryžiažodžius, dalijosi savo žiniomis apie Lietuvos miškus, augalus, paukščius. Daugiausiai taškų surinko komanda, kurioje rungtyniavo šie mokiniai: Gabija – 4a kl., Emilija – 4a kl.,  Einaras - 4b kl., Gustavas-4b kl. Jie ir tapo viktorinos nugalėtojais.

        

  Mokytoja Birutė Atutienė

   

 • Tarptautinė tolerancijos diena

   

   

  Lapkričio 16–oji, Tarptautinė  tolerancijos diena, kuri nuo 1995 m. kasmet minima daugelyje demokratinių šalių. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis - PAUKŠČIAI. Paukščio simbolis (baltas balandis) dažnai sutinkamas įvairiose religijose ir kultūrose. Balto paukščio reikšmė: meilė, tyrumas, atnešama gera žinia, taika ir t.t. Tolerancijos žodis nereiškia meilės ar taikos. Tai – pakantumas kitam, kitokiam.

  Dėkojame visiems dalyvavusiems Tolerancijos dienos paminėjimo renginiuose mokykloje.

  Mokykloje vyko šie renginiai:

  Lapkričio 7-15 d.:

  • klasių valandėlių metu kalbėta apie tolerancijos prasmę, pakantumą, toleranciją gamtoje ir žmonių gyvenime;
  • per dorinio ugdymo pamokas - netolerancijos atvejai nagrinėti trijose aplinkose: mokykloje, šeimoje, valstybėje;
  • per dailės ir technologijų pamokas - Paukščio, tolerancijos simbolio kūrimas, piešimas.

   

  Lapkričio 16 d. (trečiadienį) baigiamoji pilietinės akcijos dalis - pažymėta Tolerancijos diena:

  • atliktų darbų įprasminimas, pokalbiai, integruota veikla;
  • originaliausio, įdomiausio PAUKŠČIO, tolerancijos simbolio, atranka;
  • piešinių ekspozicija galerijose;
  • mokyklos langų puošyba tolerancijos simboliu.

   

  Simbolis „Baltasis paukštis“ papuošė ne tik mokyklos langus, bet ir aplinką tam, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie šios dienos prasmę.

   

 • Tarptautinė konferencija „Kartu su „Saule“

   

  Lapkričio 3 d. penki mūsų mokyklos pedagogai dalyvavo tarptautinėje mokslinėje - praktinėje konferencijoje „Kartu su Saule“, kuri vyko Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje, švenčiančioje 80 savo gyvavimo metų.

  Konferencijos tikslas - pasidalinti gerąja patirtimi, atradimais, sumanymų sklaida, organizuojant ir vedant mokyklos renginius, puoselėjant mokyklos savitas tradicijas, formuojant jos įvaizdį bei palaikyti glaudesnį ryšį su įvairiomis bendrojo ugdymo mokyklomis, suburiant respublikos „Saulės“ mokyklas bendradarbiavimui. Konferencijoje dalyvavo svečiai iš Alytaus, Kauno, Švėkšnos, Utenos, Plungės, Telšių, Biržų, Pasvalio, Šiaulių, Pakruojo, Žagarės, Meškuičių, Skaistgirio, Rygos, Jelgavos. Pasidalinta mokyklų tradicijomis, patirtimi, vertybėmis.

  Mūsų mokyklos pedagogai pristatė pranešimą „Iš darželio į mokyklą: mokinių, tėvų ir mokytojų partnerystė“. Buvo išklausyti net 25 pranešimai, kuriuos skaitė mokyklų direktoriai, jų pavaduotojai, lektoriai, dekanai, docentai, ekspertai, mokytojai metodininkai, mokytojai ir mokiniai. 

  Smagu buvo matyti net šešias „Saules“ vienoje vietoje - Biržų, Kauno, Utenos ir Švėkšnos „Saulės“ gimnazijas, Šiaulių „Saulės“ pradinę mokyklą  ir šeimininkus – Joniškio „Saulės“ pagrindinę mokyklą.

  Pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė

   

Kontaktai

 

 

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla
Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Saturday the 19th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.