Filtras
 • Helovino popietė

   

  Spalio 28 d. (penktadienį) 1a klasės pirmokai su tėveliais pakvietė visus mokyklos mokinius į Helovino popietę „Nepaprasti nuotykiai vaiduoklių pilies palėpėje“.

  Patekti į pilį buvo galima pralindus siaurą tunelį. Tik atsidūrus vaiduoklių buveinėje neapsidžiaugi... Tai paslaptinga ir kraupi vieta – visiškoje tamsoje, žvakių šviesoje. Skambant šiurpiai muzikai, aplink šmėsčiojo vaiduokliai. Būtinai reikėjo praeiti tamsos koridoriumi, kad jie nepastebėtų! Tačiau vaiduokliai budrūs – vaikai jau spąstuose. Norint išsigelbėti, turėjai sutvarkyti laumės trobelę, perbristi šmėklų klampynę, išvirti raganai vorų sriubą... Įveikti visas kliūtis nelaimėliams padėjo mažosios laumės. Išsilaisvinę iš pinklių, truputį išsigandę, bet laimingi vaikai, patraukė į Helovino diskoteką.


  Mokytoja Aušra Gricienė

   

 • „Šokliukų varžybos“

   

  Spalio 27 dieną Dainų progimnazijoje vyko Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3-4 klasių mokinių konkursas „Šokliukų varžybos“.

  Mūsų mokyklos trečiokai: Emilija (3a kl. mokytoja G.Nemaniūnaitė), Samanta (3b kl. mokytoja A.Sabaliauskienė), Faustas ir Milita (3c kl.mokytoja D.Jocienė) atliko įvairias sportines rungtis su šokdynėmis. Mokyklos komanda estafetės rungtyje buvo greičiausia - užėmė pirmą vietą ir buvo apdovanota taure. SVEIKINAME!

   

 • „Gudriausio antroko“ konkursas

   

  Spalio 26 dieną „Juventos“ progimnazijoje vyko „Gudriausio antroko“ konkursas. Visi dalyviai klausėsi šeimininkų sveikinimo dainos apie auksinį rudenį bei repuojamos Lietuvos istorijos.

  Mūsų mokyklą atstovavo antrokės: Ieva (2a kl. mokytoja L.Ubavičienė) ir Emilija (2b kl. mokytoja V.Plechavičienė). Jos atsakinėjo į klausimus, minė mįsles, atliko įvairias užduotis, pasitikrino savo žinias.

   

 • Viktorina „Miestas Lego šalyje“

   

  Spalio 26 dieną ,,Romuvos” progimnazijoje vyko Šiaulių miesto pradinių klasių viktorina „Miestas Lego šalyje“, skirta miesto 780 metų jubiliejui.

  Mūsų mokyklą atstovavo trečiokai: Paulius (3c kl. mokytoja D.Jocienė), Justas (3a kl. G.Nemaniūnaitė) ir Lukas (3b kl. mokytoja A.Sabaliauskienė).Viktorinoje ,,Miestas iš LEGO” mokiniai atskleidė savo žinias apie gimtuosius Šiaulius, pademonstravo kūrybiškumą. Iš lego kaladėlių vaikai statė namus, sporto arenas, mokyklas, vaikų žaidimų aikšteles. Renginio pabaigoje mokiniai ir mokytojos pasidžiaugė spalvingais miesto statiniais iš lego kaladėlių.

  Vaikai už kūrybišką darbą buvo apdovanoti padėkomis ir saldainiais.

   

 • Mokinių konferencija „Gamtos karuselė. Žuvų pasaulyje“

   

  Spalio 27 d. Salduvės progimnazijoje vyko respublikinėje pradinių klasių mokinių konferencija „Gamtos karuselė. Žuvų pasaulyje“. Konferencijos tikslas - skatinti mokinius domėtis juos supančia aplinka ir ugdyti humanistinį požiūrį į žuvis.

  Mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai: Benita (4a kl. mokytoja E.Piktūrnienė), Ausmėja ir Gediminas (4b kl. mokytoja B.Atutienė), Vilius ir Goda (3a kl. mokytoja G.Nemaniūnaitė) konferencijoje skaitė savo parengtus pranešimus, klausėsi kitų mokyklų mokinių pasakojimų, pasakų, eilėraščių, inscenizacijų. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiais prizais.

   

 • „Baltųjų žibintų pasaka“

   

  Penktadienio rytas mokykloje prasidėjo neįprastai. Mokiniai, jų tėveliai, seneliai ėjo nešini žibintais, kuriuos iš anksto, kartu su savo vaikais, pagamino. Visi skubėjo į kiemelyje vyksiantį rytmetį. Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Ilona ir Edita, kartu su savo ugdytiniais, pasveikino susirinkusius. Skambėjo eilėraštis apie rudenį, žodžiai apie meilę, šviesą, šilumą, sklindančią iš mūsų širdžių. Visi buvo pakviesti uždegti žibintus, kurie nušviestų taką į mokyklą. Rytmečio dalyviai apžiūrinėjo žibintus ir gėrėjosi jų šviesa, pasidalijo žibinto švieselės šiluma, linkėdami vieni kitiems gėrio ir šviesos širdyse. Juk taip nedaug reikia, kad tamsiu paros metu uždegtume ugnelę ir savo širdyse. Grįžę į klases, vaikai vaišinosi šilta arbata, kalbėjosi apie metų laikų, šviesos ir tamsos, gyvenimo rato kaitą bei prasmę.

   


  Priešmokyklinės grupės pedagogės Ilona Virmauskienė ir Edita Česnauskienė

   

 • Pirmokų krikštynos

   

  Spalio 26 dieną mokykloje vyko pirmokų krikštynos. Ketvirtokai jiems paruošė rimtas užduotis: mažieji dėliojo žodžius, piešė, skaičiavo, sportavo... Gydytojai patikrino jų regėjimą. Gausiai pašlakstyti Mokslo ir Išminties vandeniu, pirmokai tapo tikraisiais „Saulės“ pradinės mokyklos mokiniais.

   

  Mokytojos Birutė Atutienė ir Eralda Piktūrnienė

   

 • „Rudens taku“

   

  Spalio 20 dieną Gegužių progimnazijoje vyko viktorina „Rudens taku“.

  Mūsų mokyklos trečiokai: Vytautė (3c kl. mokytoja D.Jocienė), Modestas (3b kl. mokytoja A.Sabaliauskienė) ir Ugnė (3a kl. mokytoja G.Nemaniūnaitė) pasidalinę į komandas, sprendė kryžiažodį, ragavo daržoves, žaidė žaidimus ir minė mįsles. Dalyvius lydėjo geros emocijos, puiki nuotaika. Renginio pabaigoje vaikai apdovanoti padėkomis ir saldžiais prizais.

   

 • Prevencinė akcija „Būk saugus - būk matomas“

   

  Siekiant užtikrinti mažųjų mokinukų saugią kelionę į mokyklą ir iš jos, mažinant beprasmes žūtis keliuose ir siekiant saugoti gyvybes, spalio 20 dieną, organizavome prevencinę akciją „Kelyje būk saugus – būk matomas“.

  Prevencinės akcijos metu buvo dalinamos atvirutės su elgesio gatvėse taisyklėmis bei priminta, kaip svarbu su savimi turėti atšvaitą ir patiems rūpintis savo saugumu ypač tada, kai lauke tamsu.

  Mokytojos Vida Plechavičienė, Elvyra Labanauskienė

   

 • Meninio skaitymo konkursas

   

  Spalio 19 d. „Romuvos“ progimnazijoje vyko 1-2 klasių meninio skaitymo konkursas „Spalvų paletėje – ruduo“. Į popietę rinkosi mažieji skaitovai iš Šiaulių miesto mokyklų. Salėje skambėjo Z.Gaižauskaitės, J.Marcinkevičiaus, R.Skučaitės, V Palčinskaitės bei kitų poetų ir rašytojų kūriniai.

  Konkurse dalyvavo mūsų mokyklos 1-2 klasių mokiniai:  Viltė Šimkutė (1a kl. mokytoja A.Gricienė), Kamilė Mickutytė (1b kl. mokytoja E.Labanauskienė), Emilija Pociūtė (2b kl. mokytoja V.Plechavičienė) ir Augustė Stripeikytė.(2c kl. mokytoja B.Cironkienė).

  Ypač klausytojus sužavėjo mūsų mokyklos pirmokės Viltės perskaityta ištrauka iš Vytauto V. Landsbergio kūrinio ,,Obuolių pasakos“. Konkurso pabaigoje visiems dalyviams buvo įteikti diplomai ir saldžios dovanėlės.


   

 • Pleneras „Rudens mozaika“

   

  Ruduo... Pasipylė lapų spalvos, sužvilgo kaštonai, paraudo šermukšnių kekės. Džiugina rudens grožis. Juo pasigėrėti spalio 13 dieną buvo pakviesta mūsų mokyklos bendruomenė. Mokytojai, mokiniai bei jų tėveliai aktyviai ruošėsi visą savaitę: rinko kaštonus, giles, spalvotus lapus, kankorėžius, sausas šakeles. Ketvirtadienį dalyvių fantazijai ir išmonei nebuvo ribų. Jie gebėjo jau nukritusiame lape įžvelgti gamtos grožį, spalvos subtilumą. Mokyklos kieme, prie tako pupsėjo ežiukai, skleidėsi žiedai, švietė saulutės. Darbeliai žavėjo savo originalumu, kūrybiškumu ir išradingumu. Mokiniai džiaugėsi, kad gamta teikia ne tik medžiagą sumanymams įgyvendinti, bet ir kviečia ilgėliau pabūti gryname ore.


  Mokytoja Elvyra Labanauskienė

   

 • Tarptautinė košės diena

   

  ...Kas pabudęs, kas dar ne, košė žadina mane!...
   
  Spalio 10 d. mokykla prisijungė prie įmonės „Malsena“ organizuojamos akcijos „Košės diena 2016”.
  Pirmadienio rytą, visus atėjusius į mokyklą pasitiko skani, šilta košė, kuria vaišino mokytojos Elvyra Labanauskienė ir Vida Plechavičienė. Per pirmąją pamoką mokiniai susipažino su tyrinėtojais Dribsiu ir Dribse, prisiminė košės naudą, išanalizavo mitybos piramidę, o svarbiausia - valgė košę. Pasistiprinę, žvalūs ir laimingi toliau visi dalyvavo pamokose.

   
   
  Pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė
   
 • Pažintinė diena – sporto diena „Džiaugsmo šalyje“

   

  Nors ir apniukusį, bet nuotaikingą rytą, „Saulės“ pradinės mokyklos mokinukai pradėjo pažintinės dienos veiklas. Vieni išvyko į teniso kortus, kur mokiniai lenktyniavo estafetėse, mokėsi perduoti ir mušinėti kamuoliukus, žaidė lauko tenisą, o linksmą užsiėmimą baigė ,,kamuoliukų karu“. Kiti mokiniai lankėsi Akropolio boulinge, kuriame susipažino su šio žaidimo taisyklėmis, stiprino fizinį pasirengimą, mokėsi kultūringo bendravimo. Treti lankėsi Komiksų centre, mokėsi kurti komiksus, mokėsi naudotis šiuolaikinėmis technologijomis. Trečiokų klasė, lydimi tėvelių, išvyko į 10 kilometrų žygį, grįžo šlapi, labai laimingi, pasisėmę įspūdžių visam savaitgaliui!

      

  Pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė

   

 • Įdomiausios akimirkos klasėse

   

  Netradicinė pamoka 1b klasėje (mokytoja Elvyra LABANAUSKIENĖ)

   

  Spalio 18 d. pasaulio pažinimo pamoka „Svečiuojamės gamtoje rudenį“ vyko mokyklos kiemelyje.

  Mokiniai, pasiėmę lupas ir stebėjimo lapus, ieškojo vabzdžių, apžiūrėjo kerpėmis apaugusius medžius, džiaugėsi rudens spalvomis, ieškojo gražiausio medžio lapo. Mažieji tyrinėtojai gilino žinias apie juos supančią aplinką, gamtos kaitą įvairiais metų laikais ir švarios aplinkos naudą žmogaus sveikatai.

   

   

  Žaliūkių malūnininko sodyboje (mokytoja Vida PLECHAVIČIENĖ)

  2b klasės mokiniai svečiavosi Žaliūkių malūnininko sodyboje. Malūno šeimininkė papasakojo apie senovinius papročius, kaip ruošdavosi duonos kepimui, kas kepdavo, duonos saugojimo ir pagarbos duonai tradicijas. Po to mokiniai patys formavo ir puošė savo duonutės kepalėlį ir kantriai laukė, kol iškeps. Belaukdami iškepusios duonos, mokiniai apžiūrėjo sodybos baldus, susipažino su virtuviniais rakandais, dalino „Žiedą“.

   

  Tėveliai mūsų pagalbininkai (mokytoja Aušra GRICIENĖ)

   

  Į dailės ir technologijų pamoką pirmokėlius pakvietė dainelė „Du balti maži pingvinai“. Vaikai kartu su mažaisiais Šiaurės gyventojais mankštinosi ir šoko. Po animacinio filmuko ištraukos peržiūros apie pingvinuką Lolo, vaikai išsiaiškino, kaip iš gamtinės medžiagos pasigaminti šį herojų. Visi netrukus kibo į darbą! Konstruoti iš kaštonų buvo smagu ir lengva, kadangi vaikams talkininkavo dvi mamytės ir močiutė. Pirmokai darbą sėkmingai baigė ir surengė parodėlę.

   

 • Išvyka į Kurtuvėnus skirta Tarptautinei mokytojo dienai

   

  Profesinės šventės proga mokyklos mokytojai vyko į pažintinę – gerosios darbo patirties pasidalijimo kelionę – Kurtuvėnus. Išvykos metu jie aplankė Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčią, jos požemius. Prie bažnyčios laukė Kurtuvėnų žirgyno paruošta karieta, kuri vežiojo mokytojus po miestelio apylinkes.

  Išvykoje pedagogai susipažino su Kurtuvėnų mokykla – daugiafunkciu centru. Centro direktorė Laimutė Garbačauskienė supažindino su renovuotos mokyklos erdvėmis, struktūra, pasiekimais ir ateities planais.

   

  Mokytoja Vida Plechavičienė

   

 • Piešinių ant asfalto konkursas „Mano mokytoja“

   

  Spalio 4 d. mokyklos kiemelyje vyko piešinių konkursas „Mano mokytoja“. Vaikai spalvotomis kreidelėmis ant asfalto piešė savo ir kitų dalykų mokytojas. Mokinukai labai stengėsi, kad jų mokytojos būtų gražios, laimingos ir besišypsančios. Konkurse dalyvavo ir keletas mamyčių, jos nutarė, kad mokyklos mokytojos, tikrai, bus laimingos išvydusios savo portretus. Todėl vaikai atsivedė savo mokytojas pasidžiaugti gražiais piešiniais. Mokytojos padėkojo vaikams ir nusifotografavo su mažaisiais dailininkais prie jų sukurtų darbelių.

  Mokytoja Aušra Gricienė

   

 • Pasaulinė gyvūnų diena

   

  Kasmet spalio 4 dieną švenčiama Pasaulinė gyvūnų diena. Gyvūnai yra mūsų draugai, pagalbininkai ir šeimos nariai. Jie, būdami panašūs į mus, turi teisę niekada nejaustų alkio ir troškulio, nepatogumo, baimės, skausmo, kančios. Mokyklos bendruomenė ne žodžiais, o darbais paminėjo šią dieną: surengė kūrybinių darbų parodą „Mano augintinis“, kuri puikuojasi mokyklos koridorių stenduose. Taip pat gausiai prisidėjo prie akcijos „Maistas beglobiams gyvūnams“. Visas suaukotas maistas nuvežtas į gyvūnų globos namus, esančius Jankausko 23, Šiauliuose. Gyvūnų globos namų darbuotojai dėkoja, kad pradinukai liko neabejingi be namų augantiems gyvūnams ir pakvietė apsilankyti pas juos.


  Mokytoja Birutė Atutienė

   

Kontaktai

 

 

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla
Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Saturday the 19th. Custom text here. Hostgator coupons - All rights reserved.