Ekskursija į Kauną

Parašyta Ketvirtadienis, 09 birželio 2022

4c klasės mokiniai Vytauto Didžiojo karo muziejuje susipažino su įdomia viduramžių Lietuvos istorija. Vaikai patyrė tikrą kovos dvasią, išmoko šaudyti iš lanko, pasimatavo riteriškus šarvus ir pasirinkę tinkamiausią ginklą – sudalyvavo viduramžių mūšyje. Ketvirtokai dabar dar labiau didžiuosis savo valstybe ir jos istorija: įnirtinguose susirėmimuose lietuvių ir žemaičių pasiektomis pergalėmis prieš atėjūnus Saulės ir Durbės kautynėse, 1410 m. triuškinančiu lietuvių ir lenkų laimėjimu Žalgirio mūšyje. Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje, praktinėje veikloje – vaikščiojant po muziejaus sales, vartant paruoštas knygeles su išskirtinių muziejaus eksponatų iliustracijomis, atrado iliustracijose pavaizduotus gyvūnus ekspozicijose, o jų pavadinimus surašė į laiptažodį. Sužinojo, kad Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus – vienas seniausių muziejų Lietuvoje ir vienintelis zoologijos muziejus Pabaltijyje, susipažino su gyvūnais nuo primityviausių daugialąsčių organizmų – pinčių – iki aukščiausios organizacijos stuburinių – žinduolių. Mokiniai suprato, kad tikrai bus neabejingi gamtai, atsakingi už ją, išmoks ją pažinti, rūpintis.

Daugiau nuotraukų.

Mokytoja Alma J.