Linksmų vasaros atostogų!

Projektų „Tavo žvilgsnis“ ir „Kalbų Kengūra“ 2019 metų rezultatai

Džiaugiamės mūsų mokyklos mokiniais, dalyvavusiais Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektuose. Projekte „Tavo žvilgsnis“ ketvirtokai Algimantas L. (4a) ir Patrikas M. (4c) apdovanoti diplomais už labai gerą vertimą. „Kalbų Kengūroje“ sėkmė aplankė trečiokus Dionizą B. (3a), Klaidą D. (3b), ketvirtokus Rojų D., Miglę G. ir Urtę J. (4c). Jie pelnė Auksinės Kalbų Kengūros diplomus, o Martynas D. iš 3 a klasės – Oranžinės Kengūros diplomą.


Mokytoja Ilona R.

Dieninė vaikų vasaros stovykla „Saulės vaikai“

Birželio 10 dieną veiklą pradėjo dieninė vaikų vasaros stovykla „Saulės vaikai“. Ją lanko 30 mūsų mokyklos mokinukų. Šiandien stovyklautojai svečiavosi Šiaulių Dainų muzikos mokykloje, susipažino su muzikos instrumentais, patys pabandė muzikuoti. Vėliau šėlo „Beržynėlyje“, mokyklos kiemelyje žaidė judriuosius žaidimus, ilsėjosi palapinių miestelyje.

Birželio 11 dieną stovyklautojai turiningai leido laiką Šiaulių viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo pamėgtame Komiksų centre. Vaikai svečiavosi komiksų dirbtuvėse, išbandė interaktyvius mokomuosius stalus, šviečiančius stiklo molbertus, interaktyvias grindis, žaidė įvairius stalo žaidimus, piešė smėliu ant šviesos spalvų staliukų.

Birželio 12-ąją „Saulės vaikai“ lankėsi Jaunųjų gamtininkų centre, užsuko į Katinų muziejų, aplankė Gyvūnijos sodo gyventojus: pakalbino papūgas ir beždžionėlę, apžiūrėjo vėžlį, smauglį ir krokodilą, stebėjosi pelėdų gebėjimu sukioti galvas, surado pabėgusį svirplį. Grįžtant atsigaivino vėsiame Talkšos ežere, aplankė Geležinę lapę. Nuo kaitrios saulės spindulių vaikai slėpėsi mokyklos šokių salėje.

Birželio 13 dieną stovyklautojams duris atvėrė „Aušros“ muziejaus „Amatų mokykla“. Čia vaikai apžiūrėjo keramikos raidą atspindinčią ekspoziciją, susipažino su atskirų istorinių laikotarpių keramika, jos tipais ir formomis, aptarė keramikos gamybos technologiją. Mokiniai klausė pasakojimo apie senovės žmonių gyvenseną, buitį, paskui iš molio virveline technika nusilipdė ir dekoravo indelį. Grįžę ilsėjosi medžių paunksmėje, skaitė knygeles, mokėsi šokti.

 

Birželio 14-oji stovykloje – „Pažangiųjų technologijų diena“. Kompiuterių klasėje vaikai „pasitikrino“ savo žinias: prisiminė rašybos taisykles, pasikartojo daugybos lentelę. Nuvykę į „Išmaniąją mokyklą“, Robotikos edukacinio užsiėmimo metu susipažino su Saulės sistema, sužinojo daug naujo apie Marse gyvenančius robotus, konstravo judančias mašinas, surengė jų varžybas. Edukaciniame užsiėmime „Porceliano raštai“ mokiniai išgirdo apie porceliano atsiradimą, gamybą, puošybą. Pamatė porceliano gaminių puošybos pavyzdžius, pasiruošė savo kūrybos eskizus, kuriuos specialių porceliano dažų pagalba perkėlė ant puodelio.


Birželio 17 dieną stovyklautojai lankėsi Šiaulių spaustuvėje. Čia jų laukė pažintis su knygrišykla ir edukacinė pamokėlė „Kaip gimsta knyga?“. Buvo įdomu klausyti pasakojimo apie knygų maketavimą, spausdinimą, įrišimą, stebėti dirbančius žmones. Vaikai taip pat sužinojo, kad įmonė dar spausdina vizitines korteles, atvirukus, skrajutes, skirtukus, kalendorius, restauruoja knygas, atlieka pjovimo ir graviravimo lazeriu darbus, gamina įvairias dėžutes. Pradinukai su dideliu entuziazmu iš duotų ruošinių lankstė dėžutes ir susiklijavo maišelį dovanėlėms.


 Birželio 18 dieną vaikai pliuškenosi Šiaulių plaukimo mokyklos „Delfinas“ vandenyje: išklausė taisyklių kaip elgtis baseine, instruktažo apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens. Su treneriu tobulino savo plaukimo įgūdžius, atlikinėjo pradinio mokymo plaukti pratimus: mokėsi sulaikyti kvėpavimą, atlikti įkvėpimo ir iškvėpimo pratimus į vandenį, slinkti ant krūtinės ir nugaros, atlikti šuoliuką į vandenį nuo bortelio ant kojų, plūduriuoti vandenyje. Kiekvienas galėjo pasidžiaugti savo sėkme, kad įveikė baimę ir įgijo daugiau pasitikėjimo savimi bei drąsos. Mokyklos kieme mokiniai atliko įvairius eksperimentus su vandeniu, žaidė judriuosius žaidimus.

    

Birželio 19-oji – paskutinė diena vasaros stovykloje. Tai pati šauniausia šventė visiems smaližiams! Vaikai „Rūtos“ fabrike ragavo saldainius, laižė šokoladą, patys gamino skanėstus. Mokykloje „Saulės vaikai“ prisiminė įsimintiniausias akimirkas iš stovyklos gyvenimo, vaišinosi ledais, linkėjo vienas kitam geros, saugios vasaros!


 

„Augalų detektyvai“

Birželio 4 dieną PUG2 ugdytiniai vyko į pažintinę kelionę - lankėsi Šiaulių botanikos sode. Išvykos metu vaikai turėjo puikią galimybę susipažinti su augalų kolekcijomis. Daug teigiamų emocijų mažieji patyrė dalyvaudami aktyviame edukaciniame žaidime „Augalų detektyvas“.


Pedagogė Lina P.

Mokslo metų užbaigimo šventė

Net nepajutome, kaip greitai prabėgo mokslo metai ir atėjo birželio 6-oji– džiugi ir iškilminga diena - mokslo metų baigimo šventė.

Mokiniai stebėjo Šiaulių Dramos teatro spektaklį „Bela, Bosas ir Bulis“, džiaugėsi paruoštais padėkos raštais už puikų mokymąsi, aktyvią visuomeninę veiklą ir mokyklos vardo garsinimą. Į dangų kilo balionai su norais ir svajonėmis, mokyklos kiemelis pražydo rožių žiedais. Vaikai linkėjo vieni kitiems turiningos, šiltos vasaros, gerų atostogų!


Bibliotekininkė Felicija J.

Metodinė diena „Eksperimentuok, tyrinėk, atrask“

Birželio 3 d. mokykloje vyko neįprastas renginys. Jame dalyvavo visos mokyklos mokiniai, jų tėveliai, mokytojai ir pedagogai iš kitų miesto švietimo įstaigų. Parkelyje aplink mokyklą įsikūrė net 10 bandymų ir eksperimentų laboratorijų. Jų vedėjais – demonstratoriais tapo klasių mokytojos. Jos mokiniams atskleidė labai daug gamtos dėsnių paslapčių. Vaikai susipažino ir išbandė vandens galią, paviršiaus įtemptiems  stebuklus, garsų muziką, stiprumą ir virpesius,  savo kūno greitį, reakciją ir svorio centro reikšmę, magneto trauką ir chemijos pokštus.

Buvo įdomu stebėti vaikų nuostabos emocijas, atliekant bandymus ir smagų pažinimo džiaugsmą.


Mokytojos Aušra G. ir Loreta U.

 

„Parodyk savo talentą“

Gegužės 27 dieną vyko spalvinga popietė „Parodyk savo talentą“. Šioje šventėje dalyvavo net 24 dalyviai, kurie parengė 16 pasirodymų. Vaikučiai stebino mokyklos mokytojus, mokinius ir tėvelius savo talentais. Jų buvo pačių įvairiausių: kovos menai „Tae kwon do“ ir Karate, piešimas, dainavimas, muzikavimas kanklėmis, smuiku, akordeonu, gimnastika ir šokiai. Kai kurie mokiniai į sceną žengė pirmą kartą, bet nugalėjo jaudulį ir pasirodė puikiai. Susirinkusieji negailėjo aplodismentų, dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir mažomis saldžiomis dovanėlėmis. Tikimės, kad ir toliau mūsų mokyklos mokiniai skleis ir augins savo gabumus!

Nuotraukų galerija

      

 

Mokytoja Ainė B.

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Mokomoji kalba: lietuvių kalba
Mokyklos tipas: pradinė mokykla

Adresas Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel. / faks.  (8 41) 55 23 56
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Thursday the 30th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.