VASAROS ATOSTOGOS

SU PASAULINE APLINKOSAUGOS DIENA

1972 m. gruodžio 15 d. Jungtinių tautų organizacijos Generalinė asamblėja birželio 5-ąją paskelbė Pasaulinė aplinkos apsaugos diena, skirta paskatinti aplinkos apsaugą visame pasaulyje. Ši diena šventei minėti pasirinkta todėl, kad 1972 m. birželio 5 d. Stokholme įvyko pirmoji JTO konferencija, skirta aplinkos apsaugos problemoms aptarti, o vėliau sukurta JTO aplinkos apsaugos programa.

Šią dieną mūsų mokyklos mokiniai, būsimieji pirmokai, paminėjo piešdami, o stovyklautojai – dalyvaudami edukacinėje išvykoje. O apie mokykloje vykdomą aplinkosauginę veiklą  buvo parengtas pristatymas ir patalpintas tarptautiniame projekto  „Innovative cross-curricular lessons“ facebook paskyroje.

Mokytojos Ilona V. ir Ilona R.

VAIKŲ VASAROS POILSIO STOVYKLA

Vaikų vasaros poilsio stovykla „Saulės vaikai“ pradėjo veiklą birželio 4 d. Stovyklos uždarymas birželio 15 d. Stovyklautojai kasdien renkasi į mokyklą ir po pusryčių keliauja į įvairias veiklas. Stovykloje yra 2 būriai, tai priešmokyklinukai ir 1–4 klasių mokiniai. Mokytojai kryptingai užima vaikus, moko turiningai leisti laisvalaikį, tenkina jų pažinimo, saviraiškos ir sveikatos stiprinimo poreikius, plėtoja bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžius, ugdo atsakomybę už save ir šalia esantį. Stovykloje organizuojamos pažintinės išvykos, rengiami konkursai, viktorinos, sportinės valandėlės, žaidimai. Gero poilsio!

Stovyklos vadovė Jurgita K.

SU DŽIAUGSMU NUAIDĖJO MOKYKLOS GIMTADIENIS

Su džiaugsmu nuaidėjo mokyklos gimtadienis. Dvi savaites mokykla puošėsi vaikų piešiniais, kūrybiniais darbeliais, skambėjo posmai, dainos... Mokiniai domėjosi mokyklos istorija, vartė metraščius, vedė viktorinas, kūrė pasakas, piešė mokyklos simbolį - SAULĘ.

Gimtadienį vainikavo šventinis koncertas mokyklos bendruomenei ir padėkos popietė socialiniams partneriams. „Saulės“ pradinę sveikino didelis būrys svečių. Mokykloje lankėsi ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, kuris pasveikino bendruomenę, džiaugėsi vaikų pasirodymais, negailėjo plojimų...

13 -TOJI ŽALIOJI VĖLIAVA

Šiais metais „Saulės“ pradinė mokykla švenčia 25 metų jubiliejų ir iš jų 13-tus metus vykdo tarptautinę Gamtosauginių mokyklų programą. Gegužės 29 dieną Gamtosauginių mokyklų koordinatorius Lietuvoje Renaldas Rimavičius įteikė 13-ąją Žaliąją vėliavą ir tarptautinį sertifikatą. Mokykla nuo pat įsikūrimo pradžios pasirinko ekologinę - aplinkosauginę ugdymo pakraipą ir ją sėkmingai vykdo, kryptingai gilindama ir plėtodama mokinių ekologinę patirtį. Dar prieš šios programos vykdymą, 1999 metais buvo paskirta Suomijos Aplinkos ministerijos premija už aktyvią aplinkosauginę veiklą ir kūrybiškus projektus. 2000 metais mokyklos Gamtosauginis klubas „Žalioji svetainė“ paskelbtas Valdo Adamkaus aplinkosaugos premijos konkurso laureatu. 2004 metais įteiktas sertifikatas, kuriuo pažymima, kad Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla aktyviai dalyvavo Baltijos jūros projekto programose.

Ačiū visai mokyklos bendruomenei už bendradarbiavimą ir kartu pasiektą tikslą. Tikimės tolimesnės sėkmingos gamtosauginės veiklos.

Mokytoja Birutė A.

KETVIRTOKŲ RENGINIAI, SKIRTI MOKYKLOS 25- MEČIUI

4 klasių mokiniai, ruošdamiesi mokyklos 25–mečiui, aktyviai įsijungė į įvairias smagias veiklas. Dvi savaites kiekvieną dieną jie puošėsi skirtingomis, pasirinktomis spalvomis savo klasėje. Kūrybinėse dirbtuvėlėse „Žiedų pasaka“ gamino gėlių žiedus - jais puošė mokyklą. Vykdė projektą „Ketvirtokai gali!“, kur kiekvienas galėjo pademonstruoti savo sugebėjimus pasirinktoje veikloje.

4 klasių mokytojos Jurgita, Alma ir Giedrė

ŠEIMOS DIENA

Gegužės 24 dieną mažiausieji mokyklos ugdytiniai (PUG2) sukvietė šeimos narius į šventę, kurioje skambėjo šilčiausi žodžiai seneliams ir tėveliams. O vaikų ir tėvelių užrašyti linkėjimai bei norai pakilo aukštyn.

Pedagogė Ilona