Uždarius duris, neužvėrėme širdies

Parašyta Pirmadienis, 20 balandžio 2020

Karantinas privertė keisti kasdienius mūsų įpročius: pamokos persikėlė į virtualiąją erdvę, socialiniuose tinkluose atsiranda vis daugiau patarimų, kaip prasmingai išnaudoti šį laiką, kaip sėkmingai tęsti mokymą(si) ir kaip pailsėti. Pedagogai skatina įvairias diskusijas aktualiais klausimais, dalinasi informacija apie svarbius įvykius.

Tėveliai per šį laikotarpį artimiau susipažino su ugdymo(si) procesu, jiems atsirado galimybė iš arčiau sužinoti, kaip sekasi jų vaikui mokytis, bendrauti su mokytojais, draugais. Džiugina tai, kad Tėveliai mielai įsitraukia į įvairias iniciatyvas, drąsina savo vaikus, skatina juos dalyvauti ir išsakyti savo nuomonę. Džiugu, kad net ir patys kukliausi mokiniai, tapo labiau atviresni, drąsesni.

Visą mėnesį mokyklos Facebook paskyroje netrūko naujienų ir įvykių: vaikai džiaugėsi mokymosi sėkmėmis, sveikino sugrįžtančius paukštelius, dalinosi Velykų nuotaikomis ir kompozicijomis, kovo 20-ąją - savo piešiniais sveikino Žemę, 21-ąją - išreikšdami palaikymą žmonėms su Dauno sindromu - mūvėjo skirtingas kojines. Sveikatos dieną mokyklos bendruomenė siuntė mėgstamiausios arbatos ir mieliausio puodelio nuotraukas. Džiaugėmės sulaukę daug piešinių „Call of nature“ etwining platformoje vykstančio tarptautinio projekto logotipo konkursui. Minėdami Tarptautinę vaikiškos knygos dieną, pradinukai dalinosi savo skaitomų knygelių nuotraukomis.

Socialiniame tinkle netrūko ir šiam laikotarpiui reikalingos informacijos: kaip linksmai plauti rankas, kaip tapti savo mokymosi šeimininku, ką įdomaus nuveikti laisvalaikiu, o kaip elgtis pastebėjus elektronines patyčias, tėveliams žinių suteikė - atmintinė.

Administratorius visus mokytojus, mokinius ir tėvelius kvietė prisijungti prie masiškiausios pasaulyje nuotolinės fizinio ugdymo pamokos ir siekti rekordo.

Mokykla laukia visų sugrįžtant, esame pasiilgę vieni kitų, todėl organizuojame gražią palaikymo akciją ir siūlome dalintis savo kūryba - pasigaminant mokyklos simbolį – SAULUTĘ ir taip pradžiuginant vieni kitus!

Bibliotekininkė Felicija J.