„Mes – Europos vaikai“

Parašyta Ketvirtadienis, 25 balandžio 2013

Balandžio 24 d. mokykloje vyko viktorina 4-ų klasių mokiniams „Mes – Europos vaikai“, kurioje dalyvavo „Saulės“ ir Lieporių pradinių mokyklų, Dainų, „Rasos“, Gytarių ir Ragainės progimnazijų ketvirtų klasių mokiniai. Dalyviai prisijungė prie „Comenius dienos“ (http://www.smpf.lt/lt/naujienos/fondo_naujienos/kvieciame_dalyvauti_comenius_dienose_2013), kuri buvo skelbiama internetinėje erdvėje.  Mokiniai pasitikrino savo žinias apie Europą, jos valstybes, spėliojo, kur yra geografinis Europos centras, iš kur kilusi Pepė Ilgakojinė, Mumiai Troliai, Haris Poteris ir Coliukė. Diskutavo, kurioje šalyje skaniausias šokoladas ir gardžiausios picos, bei iš kur atkeliauja apelsinai. Mokiniai nustebino puikiomis žiniomis. Jie išvardino net 37 Europos valstybes, atspėjo Europos centrus or kt. Nugalėtojai džiaugėsi medaliais bei saldžiu „Europos“ tortu.

Kol mokiniai rungtyniavo, mokytojai turėjo galimybę aptarti tarptautinių projektų įtaką mokyklai. Diskusiją vedė mokytoja Ina Dobržinskienė. Ji pristatė „Saulės“ pradinės mokyklos tarptautinių projektų patirtį, galimybes dalyvauti įvairių fondų veikloje. Tarptautinių projektų patirtimi dalinosi visos diskusijoje dalyvavusios mokytojos. Diskutuota apie galimas veiklas, ugdymo plėtros galimybes, finansavimą, aptarta projektų įtaką mokyklos bendruomenei. Ačiū dalyviams už gerą nuotaiką ir puikias žinias.

Mokytojos Ina Dobržinskienė ir Kristina Jonaitienė

Friday the 19th. Custom text here