Informacija tėvams

2019-2020 mokslo metams gauti 46 tėvų prašymai į naujai formuojamas pirmąsias klases. Pirmose klasėse laisvų vietų liko 22.

Partnerių susitikimas Graikijoje

2019 m. kovo 11-16 dienomis mokytojos Ilona Virmauskienė ir Ilona Ragažinskienė, pavaduotoja ugdymui Roberta Jankūnienė ir direktorė Regina Miežienė išvykusios į partnerių susitikimą Graikijoje.

2% PARAMA MOKYKLAI

Gerbiami tėveliai ir visi kiti norintys paremti Šiaulių „Saulės“ pradinę mokyklą,

Tikėdamiesi supratimo ir paramos, kreipiamės į Jus ir kviečiame iki 2019 m. gegužės 1 d. skirti 2% pajamų mokesčio Šiaulių „Saulės“ pradinei mokyklai. Tai paramos būdas, kuris iš Jūsų nepareikalaus papildomų išlaidų.

Nusprendę skirti 2% pajamų mokesčio paramą mokyklai, galite tai padaryti tokiais būdais:

• Pirmas būdas: atvykti į mokyklos raštinę (Dainų g. 15), mes Jums padėsime užpildyti prašymo formą FRO512.
  • Antras būdas: elektroniniu būdu (http://deklaravimas.vmi.ltužpildyti formą ir pateikti ją.
  • Trečias būdas: nuvykus į mokesčių inspekciją, užpildyti formą FRO512.
  • Ketvirtas būdas: užpildyti formą FRO512 namuose ir išsiųsti ją paštu: Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už palaikymą, supratimą bei pagalbą.

„Mokausi iliustruoti pasaką“

Lapkričio 16 dieną PUG 2 grupės ugdytiniai lankėsi Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje, vaikų skyriuje. Priešmokyklinukai dalyvavo edukacinėje veikloje „Mokausi iliustruoti pasaką“. Mažieji bibliotekos lankytojai susipažino su bibliotekos paslaugomis, veikiančiomis erdvėmis, ištekliais ir įdomybėmis. Vaikai išklausė lietuvių liaudies pasaką „Karvelis ir strazdas“ ir ją iliustravo.

Mokytoja Lina P.

Su Mokytojo diena

Tu žinai – apie visus stebuklus galima sukurti pasaką arba istoriją
ir papasakoti ją vaikui po žydinčiu Mokslo medžiu.
Tik reikia pasakoti tyliai tyliai ir ilgai ilgai,
kad visi žiedai spėtų prinokti stebuklingais Išminties vaisiais
ir pradėtų riedėti – kam į širdį, kam į kišenę.
O likę – suskiltų.
Ir išbyrėjusias sėklas pažertų Tolimųjų Kelionių Vėjas.

Su Mokytojo diena!

SKAITYKIME KNYGAS