Žaidžiu ir išradingai tausoju gamtą

„Saulės“ pradinė mokykla vykdo „Erasmus +“ projektą „Blue shirts green shorts“ lietuviškai - „Mėlyni marškinėliai, žali šortai“. Projekto tikslas – skatinti mokinių ir mokytojų suvokimą apie aplinkosaugos svarbą šiuolaikiniame pasaulyje, turtinti mokinių žinias, taikant naujus, inovatyvius mokymo(si) metodus per bendravimą ir bendradarbiavimą bei patyriminį ugdymą(si).

Mūsų mokykla šiame projekte dalyvauja koordinatoriaus teisėmis, todėl vykdydami projektą ne tik patys įdomiai, aktyviai ir naudingai leidžiame laiką, bet savo patirtimi dalinamės su kitų šalių, dalyvaujančių projekte, mokyklomis.

Šią savaitę skyrėme mokinių fiziniam aktyvumui, sveikos gyvensenos skatinimui, išradingumui, kūrybiškumui, siekiant apsaugoti gamtą nuo užterštumo kenksmingomis medžiagomis. Iš įvairių buitinių atliekų mokiniai gamino judriems žaidimams atlikti reikalingas priemones. Kiekviena klasė aplikavo, spalvino, pritaikė panaudotus plastikinius butelius, įvairias dėžes, vienkartinius indus, šiukšlių maišus savo žaidimams. Buvo labai smagu žaisti, rungtyniauti su draugais. Visa savo sukaupta patirtimi dalinsimės su Italijos, Turkijos, Slovėnijos ir Ispanijos partneriais. Tikimės, kad ir jiems patiks mūsų sukurti žaidimai ir idėja.

1 - 4 klasių mokytojai