Filtras
 • Su artėjančia mamyčių diena!

  Šypsosi saulelė - pažiūrėk!
  Čiulba tau paukšteliai - klausyk!
  Kaip širdelė plaka, ar girdi?
  „Myliu aš mamytę”, - sako ji!


  Su artėjančia mamyčių diena, mielos MAMOS!❤️

  Mokytoja Sonata M.

 • Motinos diena

  Dažniausiai pirmieji visų išmokti, širdimi, dainomis ir pasakomis pažymėti žodžiai yra mama, mamutė, mamytė, motinėlė, motulė, nes mama - tai mūsų pradžia, gyvybė, meilė ir pasiaukojimas.

  Šį sekmadienį skirsime būtent joms - stiprioms, rūpestingoms ir nepailstančioms, drąsioms, nuolat padedančioms, palaikančioms, jautrioms, geroms, išmintingoms, o svarbiausia - be galo mylinčioms. Dėkosime mamytėms ir močiutėms už gražiausius prisiminimus ir svarbiausias pamokas, džiaugsimės kartu iškovotais pasiekimais, prisiminsime pačias šilčiausias akimirkas ir dovanosime pačius gražiausius žodelius, savo rankų darbelius, užaugintus gėlių daigelius, eilėraščius ir daineles.

  Su Motinos diena, mylimiausios! Nuotraukų galerija.

  Bibliotekininkė Felicija J. 

 • Žalioji palangė

  Šiemet priešmokyklinukai dalyvauja respublikiniame ekologiniame konkurse, skirtame žolininko Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos atminimui - „Mano žalioji palangė 2021 m.“ Mažieji sodininkai, ruošdamiesi konkursui, vykdė ilgalaikį projektą „Sėklytė ir daigelis“, kurio metu susipažino su sėklų įvairove, jas svėrė, sėjo. Vėliau vaikai rūpinosi sudygusiais daigeliais, lygino augalų aukštį, matavo, stebėjo, visa tai fiksavo stebėjimo kortelėse. Ugdytiniai džiaugėsi puoselėjama žaliąja palange, sužinojo apie kiekvieno auginto augalo savybes bei jų naudą sveikatai, ragavo ūgtelėjusius prieskoninius žalumynus. Vienas uždavinių, skatinantis vaikų kūrybiškumą buvo sukurti augalėliams naują, savitą pavadinimą. Oi, patikėkit, kaip buvo smagu matyti kuriančius vaikus, iš susidomėjimo ir džiaugsmo degančias jų akis! Štai keli pavyzdžiai, kaip vaikai norėtų vadinti kai kuriuos augalus: bazilikas tapo „kvapuokliu“, „ridikėlis“ - „stipruolių bomba“, serenčiai - „bitutėmis“, moliūgas - „oranžiuku“, čiobrelis - „sveikuoliu“, žirnis - „žiogeliu“, rukola - „liktuku“, o petražolė - „garbanėle“... Džiaugiamės vaikų kūrybiškumu, aktyvumu, noru stebėti, tyrinėti bei rūpintis gamta ir sveikata.

        

  Mokytoja Akvile S.

 • Su tarptautine šokio diena!

 • Anglų kalbos „kitokia“ popietė

  Kiekvieną pavasarį mūsų mokykloje vyksta popiete anglų kalba. Šiemet negalėjome visų mokinių sukviesti į salę, tai mokiniai klasėse angliškai dainavo, žaidė 4b klasės mokinio Domo G. sukurtą žaidimą anglų kalba „kahoot“, kitus interaktyvius žaidimus, kalbėjo apie savo augintinius, šeimą, pomėgius. Smagu pasidžiaugti mokinių anglų kalbos žiniomis, motyvacija mokytis kalbos.

      

  Mokytoja Ilona R.

 • Piešiniai ant pieno su vis kitokiu rezultatu

  PUG1 vaikams buvo neapsakomai įdomi patirtis, nes procesas visada skirtingas ir unikalus. Šis eksperimentas skirtas stebėti kaip reaguoja riebalai, pienas ir indų ploviklis. Šioms medžiagoms susiliejus spalvos pradėjo judėti.

      

  Mokytoja Indrė M.

 • Ugnikalnio lavos įsiveržimas

  Tyrinėjimas - tai procesas, kai atidžiai žiūrint, klausant, uodžiant, liečiant, klausinėjant sužinoma apie gyvosios ir negyvosios gamtos objektus bei reiškinius. Tyrinėjimas apima ir bandymus (eksperimentus). PUG1 vaikų įspūdžiai ir emocijos buvo nepakartojamos. Jie domėjosi, kodėl taip atsitiko, jiems buvo paaiškinta, kad sumaišius actą su soda įvyko cheminė reakcija, kurios metu susidarė putos. Jos stipria srove ištekėjo iš buteliuko ir liejosi nuo „kalno žemyn". Reginys labai tikroviškas, nes dažai nudažė ryškiai tamsia spalva, kuri buvo panaši į lavą. Vaikai atlikdami bandymą stebėjo, džiaugėsi atradimais ir savo darbo rezultatais.

      

  Mokytoja Indrė M.

 • Gražiausia pavasario šventė – mamų diena

  Artėjant pačiai gražiausiai pavasario šventei – mamų dienai, mokyklos vokalinis ansamblis „Sunny kids“ uoliai ruošėsi nustebinti ir nudžiuginti savo mamas. Dainininkai, klasėje paruoštoje mini garso įrašų studijoje, pademonstravo savo vokalinius sugebėjimus ir įrašė muzikinį kūrinį. Vaikai susipažino su šiuolaikinėmis garso technologijomis ir muzikos įrašymo galimybėmis, įgijo naujų žinių ir patirties. Siekdami perteikti pačias nuoširdžiausias emocijas ir pavasario nuotaiką ansamblio nariai kūrė savo sceninį įvaizdį, aptarė judesius, diskutavo kokią žinutę perduoda atliekama daina ir nufilmavo muzikinį vaizdo klipą. Dainorėliai viską darė su didžiule meile ir užsidegimu, todėl tikisi, kad mamos bus labai laimingos.


    

  Muzikos mokytoja Sonata M.

 • „Šokio virusas“

  Visi vaikai turi prigimtinį poreikį judėti, yra smalsūs, judrūs, kūrybiški, viskuo domisi. Svarbu suteikti galimybę reikštis šioms vaikų savybėms. Todėl PUG ugdytiniai priėmė ir įgyvendino dar vieną respublikinio konkurso „Sveikatiada“ iššūkį „Šokio virusas“. Šokis ne tik tenkina prigimtinį vaiko poreikį judėti, bet ir plėtoja estetinę ir meninę patirtį, stiprina fiziškai. Šokis – tai sportas, kuris praturtina žmogaus dvasią ir sielą, lavina atmintį ir suteikia daug gerų emocijų. Priešmokyklinukai kviečia peržiūrėti jų šokio filmuotą medžiagą ir pajudėti kartu. Būkime aktyvūs, linksmi ir sveiki.

  Mokytoja Akvile S.

 • FAST Herojai

  Mūsų mokyklos PUG2 ir PUG3 grupės ugdytiniai kartu su Visuomenės sveikatos biuro specialiste Inesa J. prisijungė prie iniciatyvos, kurios metu vaikai dovanos savo senjorams herojams nuostabią dovaną – žinias, kurios vieną dieną gali išgelbėti jiems gyvybes. Šiandien įvyko pirmoji FAST herojų pamoka. Vaikai susipažino su blogiuku Krešuliu ir, tapę super herojais, prisiekė su juo kovoti. Taip pat pakartojome į ką reikia kreiptis pagalbos atsitikus nelaimei, prisiminėme trumpąjį pagalbos telefoną 112. Vaikai išsirinko savo senelius ir močiutes, kuriems mokysis suteikti pagalbą, išsiaiškino, kas atsitinka, kai ištinka insultas, kaip jį atpažinti, šoko super herojų šokį ir išsiaiškino savo senelių super galias. Veikla buvo kupina naujų žinių ir teigiamų emocijų.

        

  Mokytojos Akvilė S., Simona T., Visuomenės sveikatos biuro spec. Inesa J.

 • Akcija „Darom“

  „Saulės“ pradinė mokykla yra aktyvi Gamtosauginių mokyklų tinklo narė, apdovanota jau penkioliktąja Žaliąja vėliava. Šiuo visiems nelengvu laikotarpiu, kuomet negalime burtis į bendraminčių grupeles, kasmetinė gamtosauginė akcija „Darom 2021“, kurios tikslas – suvienyti mokinius, skatinti bendruomeniškumą, pilietiškumą ir atkreipti dėmesį į taršos, aplinkosaugos problemas, vyko kiek kitaip...

  Akcijos metu visi mūsų mokyklos mokiniai, kartu su mokytojais, tvarkėsi savo klasių aplinkas, poilsiui skirtas erdves. Visi džiaugėsi rezultatais, prasmingai ir linksmai praleistu laiku.

      

  Pavaduotoja ugdymui Vilma G.

 • Akcija „Keliaujanti knyga“

  Ar nebūna kartais taip, kad bibliotekoje norimos knygelės nerandate, namuose visos jau perskaitytos, o naujos - per brangios... Ar nepagalvojate, jog jūsų ieškoma knyga, galbūt, guli kieno nors knygų lentynoje visų užmiršta ir pasmerkta vienatvei? Bet, kas nebeįdomu ir nebereikalinga vienam, gali tapti malonia staigmena kitam. Ką daryti? Išeitį siūlo nuo balandžio 15 dienos iki mokslo metų pabaigos mokykloje skelbiama „Keliaujančios knygos“ akcija. Pirmą kartą ši idėja kilo amerikiečiui Ronui Hornbakeriui, kuris siekė visą pasaulį paversti savotiška biblioteka. Pasak jo, keliaujančios knygos tarsi pradeda savo naują, savarankišką gyvenimą, skatina skaitymą, moko dalintis.

  Šioje akcijoje kviečiame dalyvauti visus: ir turinčius perskaitytų knygų, ir norinčius jas skaityti. Tvarka paprasta - nusprendus paleisti knygą į kelionę, reikia ją perduoti skaityti draugams. Tikimės, kad vėliau knygelės taps dovana mokyklos bibliotekai ir pasieks kitų klasių mokinius.

  Bibliotekininkė Felicija J.

 • Paveikslėlių žodynėlis

  Projekte „Blue shirts green shorts" kovo mėnesį numatyta veikla sukurti „Picture dictionary" (liet. paveikslėlių žodynėlis) buvo įvykdyta. Dalyvavo visų partnerių šalių mokiniai, kiekviena šalis turėjo savo potemes, mokiniai iliustravo po 8 žodžius bei juos įgarsino. Džiugu, kad vis daugiau mokinių įsitraukia į projekto veiklas, turtina savo anglų kalbos žodyną bei lavina tarimo įgūdžius. Kviečiame pasižiūrėti paruoštas skaidres.

  Mokytoja Ilona R.

   

 • Pavasaris su projektu „Blue shirts green shorts“

  Kovo mėnuo buvo labai įdomus ir turtingas įvairiomis veiklomis visai mūsų Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos bendruomenei. Jau daugiau nei pusmetį mokykla koordinatoriaus teisėmis vykdo tarptautinį Erasmus+ projektą „Blue shirts green shorts“. Į šio projekto vykdymą įsitraukė ne tik mūsų mokyklos projekto komanda, bet ir visa bendruomenė.

   

 • Šventė „Pasibelsk į knygos širdį“

  Balandžio 2 d. buvo minima tarptautinė vaikų knygos diena. Ta proga, ZOOM platformoje, PUG1 ugdytiniai buvo pakviesti į vaikų knygos šventę, kuri vyko Kuršėnų bibliotekos vaikų literatūros skyriuje. Šventę atidarė linksmoji Musmirytė, o sveikinimo žodį tarė LR seimo narė R. Baškienė. Šioje šventėje trečiokai ir ketvirtokai pristatė savo kurtas pasakas. Vaikai buvo skatinami skaityti knygas, kurti savo istorijas. PUG1 ugdytiniai nudžiugo, kai gavo dovanų...dovanų knygų. Laukiame, kada galėsime jas pavartyti po atostogų.

      

  Mokytoja Edita Č.

 • Artėja šv. Velykos

  Artėja graži pavasario šventė - Velykos, kurios siejamos su Kristaus prisikėlimu ir gamtos atbudimu. Mokykloje visą šią savaitę sklandė šventinė nuotaika. Mokiniai dalyvavo viktorinoje „Ką žinau apie Velykas?“. Joje prisiminė bundančio pavasario pranašus, šventės papročius bei sužinojo, kad svarbiausias Velykų atributas - marginti kiaušiniai, kurie simbolizuoja gyvybės atsiradimą. Mokinukai pamatė, o vėliau patys išbandė įvairius kiaušinių marginimo būdus: išrašė juos vašku, dažė grietinėle, aplikavo servetėlėm.

  Sakoma, jog kartu su pavasario saule, šventomis Velykomis į žemę sugrįžta gyvenimas ir džiaugsmas. Tesugrįžta jis į visų namus ir širdis!

        

    Bibliotekininkė Felicija J.

 • „Atkurkime savo Žemę“

  Mokyklai dalyvaujant Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių kultūros centro akcijoje „Atkurkime savo Žemę“, 4 klasių mokiniai mokyklos kieme pasodino iš organizatorių gautą sodinuką, nuostabiai žydintį dekoratyvinį krūmelį – Egzochordą. Džiaugiamės gavę šią gražią dovaną, kuri, tikimės, džiugins visą mūsų mokyklos bendruomenę savo gražiu žydėjimu.

      

  Mokytojos Eralda P. ir Birutė A.

 • Žemė – motutė

  Minint Pasaulinę Žemės dieną, mokykloje vyko jau tradiciniu tampantis respublikinis priešmokyklinių grupių ugdytinių ir pradinių klasių mokinių piešinių nuotraukų konkursas - paroda „Žemė - motutė”. Mokiniai buvo skatinami domėtis lietuvių liaudies smulkiąja tautosaka - mįslėmis ir jas iliustruoti. Dalyviai, pasitelkę įvairias piešimo technikas, piešė pasirinktą mįslę apie Žemę. Į mokyklą atkeliavo 38 laiškai su nuostabiais darbais iš visos Lietuvos. Džiaugiamės vaikų kūrybiškumu, dėkojame visiems dalyvavusiems, sveikiname nugalėtojus!

  Pirmosios amžiaus grupės nugalėtojai: 1 vieta: Arnas Antužis PUG, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, dizaino studija „Kukutis“; mokytoja Renata Sondaitė – Bunevičienė; 2 vieta: Austėja Martinaitytė PUG, Šiaulių l/d „Žiburėlis“, mokytoja Ieva Švėgždienė; Urtė Jankutė PUG, Šiaulių Medelyno progimnazija, mokytoja Ugnė dryžienė; 3 vieta: Augustė Šuikaitė 1 kl., Šakių „Varpo“ mokyklos Slavikų pradinio ugdymo skyrius, mokytoja Judita Čereškevičienė Danielė Penikaitė PUG, Šiaulių Medelyno progimnazija, mokytoja Rita Toleikienė; Luka Pilibavičiūtė PUG, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla, mokytoja Ingrida Jonkienė.

  Antros amžiaus grupės nugalėtojai: 1 vieta: Greta Lukšaitė 3 kl., Kauno Juozo Grušo meno gimnazija, mokytoja Loreta Marčiulionytė; 2 vieta: Liepa Dirvonskaitė 2 kl., Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytoja Aurelija Žvinklytė – Rimšienė; Gustė Krauzaitė 3 kl., Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija, mokytoja Vaida Meirytė; 3 vieta: Erika Leškauskaitė 2 kl., Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, dizaino studija „Kukutis“; mokytoja Renata Sondaitė – Bunevičienė; Justas Antužis 2 kl., Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytoja Aurelila Žvinklytė – Rimšienė; Agota Briedytė 3 kl. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija, mokytoja Vaida Meirytė.

  Atspausdinti darbai papuošė Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Aido filialą.

  Mokytojos Akvile S., Elvyra L., Felicija J.

 • Labas, Medi


  „Saulės“ pradinė mokykla dalyvavo Šiaulių kultūros centro organizuotoje Pasaulinės Žemės dienos iniciatyvoje 
  „Atkurkime savo Žemę", kurioje buvo akcentuojama klimato stabilizavimo ir sunaikintų ekosistemų atkūrimo svarba, skatinama prisidėti prie mūsų planetos atkūrimo sodinant medžius. Prieš medelio sodinimą, mūsų mokyklos teritorijoje, mokiniams buvo siūloma pažiūrėti kultūros centro darbuotojų sukurtą filmuką – „Labas, Medi“.

  Nuo 2020 metų rudens, „Saulės“ pradinė mokykla vykdo tarptautinį projektą ,,Blue shirts green shorts“, kurio tikslas – skatinti mokinių ir mokytojų suvokimą apie aplinkosaugos svarbą šiuolaikiniame pasaulyje, turtinti mokinių žinias, taikant naujus, inovatyvius mokymo(si) metodus per bendravimą ir bendradarbiavimą bei patyriminį ugdymą(si), nepamirštant patirties sklaidos su kitų šalių mokiniais.

  Dalyvaudami akcijoje „Atkurkime savo Žemę“ ir žiūrėdami bei analizuodami kultūros centro kurtą filmuką „Labas, Medi“, ,mūsų mokiniai panoro pasidalinti juo su savo projekto draugais iš Italijos, Ispanijos, Turkijos ir Slovėnijos. Gavę Šiaulių kultūros centro darbuotojų sutikimą, 3 klasės mokinys Domas S. ir 4 klasės mokinė Atina V., įgarsino šį filmuką anglų kalba, (,,Hello, tree“) kuriame vaizdžiai pasakojo, kaip dideli pokyčiai prasideda nuo mažų darbų, kurie patiems žmonėms gali atrodyti visai nereikšmingi, tačiau yra labai svarbūs gelbėjant gamtą ir, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie planetos išsaugojimo.

  Džiaugiamės savo mokiniais ir dalinamės jų, anglų kalba įgarsintu, Šiaulių kultūros centro kurtu filmuku – „Labas, Medi“ ( „Hello, tree“).

  Pavaduotoja ugdymui Vilma G. ir mokytoja Ilona R.

 • Padovanok knygą mokyklos bibliotekai

Kontaktai

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla

Adresas: Dainų g. 15, LT-78283 Šiauliai
Tel./faks:  (8 41) 55 23 56
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190529680
Monday the 20th. Custom text here
 • 1a_2012.jpg
 • 1b_2012.jpg
 • 2a_2012.jpg
 • 2a_2012m.jpg
 • 2a_2012_.jpg
 • 2b_2012.jpg
 • 2b_2012m.jpg
 • 3a_2012.jpg
 • 3b_2012.jpg
 • 4a_2012.jpg
 • 4b_2012.jpg
 • Atutiene.JPG
 • Gedrimiene.JPG
 • Griciene.JPG
 • Ina.JPG
 • Jonaitiene.JPG
 • Jurgita.JPG
 • Labanauskiene.JPG
 • Nemaniunaite.JPG
 • Padgureckiene.JPG
 • PICT0289.JPG
 • Pikturniene.JPG
 • Plechaviciene.JPG
 • pug_1_2012.jpg
 • pug_2_2012.jpg
 • Sabaliauskiene.JPG
 • Strazdauskiene.JPG
. Hostgator coupons - All rights reserved.