„Gražuolis moliūgas užaugo darže, grožėjosi juo visa mokykla“

Kasmet, artėjant spalio 31 dienai, kai pasaulis mini Heloviną, Lietuvos visuomenė pradeda diskutuoti apie šios šventės esmę ir prasmę. Vieni žmonės sako, kad tokių – svetimų, nelietuviškų švenčių kaip Helovinas, – nemini ir ją švenčiantiesiems nepritaria. Kita visuomenės dalis teigia nieko blogo nematanti tame, kad greta senųjų tradicijų atsiranda iš kitų kraštų „pasiskolinti“ papročiai, kad ir vakarietiška, šurmulinga bei šiek tiek šiurpoka Vaiduoklių šventė, kurią yra ypač pamėgę vaikai ir jaunimas. Kad ir kaip pavadintume Visų Šventųjų dienos išvakares ar kitą dieną organizuojamas šventes, jose dažniausiai karaliauja moliūgai ir žibintai.
Spalio 23 d. mūsų mokykloje praūžė kūrybinės dirbtuvės „Moliūgynė“. Šventės dalyviai buvo mokyklos darbuotojai, tėvai, mokytojai ir vaikai, kurie smagiai, garsiai, draugiškai skobė, pjaustė, dekoravo daržo karalių MOLIŪGĄ su atneštais išmaniais įrankiais. Šis renginys subūrė mokyklos bendruomenę bendrai veiklai ir buvo nuostabus dalyvių išmone ir kūrybiškumu.
Dėkojame visiems už šiltą, jaukų, kupiną teigiamų emocijų vakarą.

Mokytojos Akvilė S. Simona T.